SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

trening siłowy

  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ok, dzieki wielkie 380 g na 8 tyg majac trening silowy co 2 dni 300g spokojnie starczy A wasza opinia na temat dekstrozy oraz glukozy?? Dlaczego nie, a dlaczego tak i niektorzy ja stosuja Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-03-19 20:45:35

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-19 20:37:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] proszę nie strzelać jak ktoś niwie... chodzi mi o kwestie ile mniej więcej organizmowi potrzeba żeby rozpędzić metabolizm powiedzmy do granic jego możliwości biorąc pod uwagę to ze dietę mam naprawdę dopiętą aeroby i trening siłowy również (aktualnie bez żadnych saa)wiem rowniez ze jest to kwestia indywidualna ale chodzi mi o przyblizone dane...

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-21 10:20:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Serce21 nie wiemo co tobie chodzi bo ACT to trening siłowy więc chcesz pewnie robić sobie dodatkowo klatę i bica ?? Lepiej zostań przy 3 razy na tydzień ACT a po prostu dawaj większe ciężary

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-29 21:17:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jestem po redukcji i osiagnałem juz zadowalajace mnie efekty jesli chodzi o rzezbe, teraz chce skupic sie na zdobywaniu czystej masy miesniowej, trening siłowy, interwały i aeroby pozostaja na tym samym poziomie co na redukcji i teraz mam pytanie: do których posiłków w pierwszej kolejnosci dodac weglowodanow i w jakich ilosciach zebym nie [...]

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-13 23:12:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] przetworzony, niepotrzebny stawiaj na normalne jedzenie -- co do drugiego pytania nie podniesiesz wrażliwości insulinowej mięśni, nie pobudzisz ich do wzrostu poprzez trening siłowy, będziesz miał bilans na + --> prawdopodobnie obrośniesz w fat, zależy od metabolizmu Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-15 21:21:38 Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-15 21:20:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, zaczalem redukcje, trenuje 5x w tygodniu kazdą partie oddzielnie, łącze razem tylko ramiona. 4x w tygodniu dorzucilem cardio bezposrednio po treningu silowym:HRmax% 130-160 przedzial powinien byc nizszy, ale jest taki ze wzgledu na poprzedzajacy trening siłowy.Czas zwiekszalem stopniowo obecnie wynosi on 40minut wiek 19lat,wzrost 170 waga [...]

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-13 14:12:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam trening siłowy 3 x na tydzień (obiegówki) i 3 x na tydzień treningi MMA (stójka + grapling). Byłem na zbilansowanej i było ok ale chce zmienić na CKD Ładowania raz na 2 tygodnie. Dam rade przy SW ? próbował kto ? pozdrawiam

    Odpowiedzi: 2998 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-16 17:55:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bardzo mozliwe ze to problem diety:) co myslicie o przejsciu na typowy trening silowy zaraz po 8 tyg pfs?? z tygodniowa przerwa od treningow na regeneracje :) bo w sumie ja zawsze trenuje z wieksza liczba powtorzen 10-15 i mniejszym troche ciezarem niz dam rade wycisnac z 3-5 razy.. moze to by byl jakis lepszy bodziec ..

    Odpowiedzi: 330 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-07-20 17:16:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening całego ciała w ciągu jednej sesji

    Post
    Trening dla początkujących

    no jedynym wyjściem jest trening całego ciała w poniedziałek jednak nie ma co ukrywać czestotliowość treningów jest wręcz znikoma jeśli trening siłowy będzie raz w tygodniu , więc na jakieś duże przyrosty masy nie licz jednak dobrze by było jak byś zgromadził jakiś podstawowy sprzet w domu i zrobił jeden trening na siłce i dwa w domu i będzie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2149 Data: 2010-03-17 21:21:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa Sylwetki

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] bo sobie mocno zaszkodzisz. Trening siłowy na redukcji jest priorytetem, aeroby to dodatek. Przy takim poziomie tkanki tłuszczowej spalacze są bez sensu. Przykładowe treningi znajdziesz w dziale treningi dla początkujących, w artylule pierwszy rok treningów. Nie ma czegoś takiego jak trening na masę czy trening na redukcję. Na masę i [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 989 Data: 2016-09-11 15:57:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bo spamować każdy może...

    Post
    Scena MMA i K-1

    trening silowy w bjj w rocznym cyklu treningowym, ja robie tak okazyjnie - trenowalem k1, jak jade do rodzinnego miasta to robie mma bo nie mam mozliwosci robic inaczej treningow, ale od przyszlego sezonu juz normalnie chce mma robic

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-03 20:42:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak schudnąć??

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] mi się ze pod tkanką tłuszczową za wiele tych mięśnie nie będzie sądząc po wynikach no i brzuchu gdyz tkanka tłuszczowa odkłada się na całym ciele choć tam najobficiej. Jako trening siłowy polecam obwodowy ACT i dopiero po nim Aeroby.A dni bez treningu ewentualnie rano na czczo.Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym , nie opychaj się na raz lecz [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4062 Data: 2003-02-25 00:42:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta LOW CARB 2200kcal do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] BMR= (9.99 X 70 (kg)) + (6.25 X 178 (cm)) - (4.92 X 16) + 5 = 1738 I tu się zaczyna problem prosiłbym o pomoc bo nie chce coś spieprzyć 3x w tyg kickboxing 1.5h (jeden trening) 3x w tyg silownia 45-60min (jeden trening) Budowa ciała : endomorfik Spróbuje obliczyć i wkleic tu, lecz proszę o sprawdzenie Np. Trening silowy nie rozumiem jesli [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4139 Data: 2018-11-22 13:09:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lekka redukcja- pytania

    Post
    Trening dla początkujących

    MakuZIOMB jednym słowem CHAOS 1.co do odżywek i suplementów jest oddzielny dział - tutaj trening i metodyka . 2. wypełnij ankietę w dziale - obowiązkowa . 3. Pokaż na ten trening siłowy ? ale na wstępie już widzę że za dużo :-)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1716 Data: 2012-06-30 11:22:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Robię masę i mam pytanie. Dotąd po treningu łykałem CWS z sfd,ale chce dodać aeroby+BCAA po treningu. Jak to zrobić? Kończę trening siłowy-łykam CWS, odrazu z BCAA i idę na bieżnię? Czy po treningu dać BCAA- iść na bieżnię i po aerobach dać CWS+BCAA?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-12-30 20:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trenuję na masę jednak 1 września mam testy sprawnościowe i chcę poprawić kondycję. Planuję biegać po każdym treningu 30 minut. Aktualnie jestem na cyklu jabłczanem. Jak to wszysttko brać by nie zwiekszyć się do straty masy ? Trening siłowy - wypić bcaa i na bieżnie i dopeiro potem kreatyna z carbo/gainerem ?? Czy inaczej ?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-14 15:23:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bardziej niż ja A mianowicie około wrzesnia/października planuje cykl na jabłczanie z sfd tak gdzies 8tyg. i pytanie jedna pucha 250g to raczej za mało? zdałby by się dwie? trening siłowy pewno 4 razy w tyg. nie wykluczone ze 5 razy A drugie pytanie mam 250g beta alaniny i dokupic do jeszcze jedną puszke 250g sfd? bo chciałbym dorzucic BA do [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-07 20:44:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAM ELITA JUNIORÓW WITA

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    powtarzam pytanie, czy na ifie moge zrobic trening silowy o 14 a okno żywieniowe rozpocząć o 19?

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-07 21:17:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAM ELITA JUNIORÓW WITA

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    powtarzam pytanie, czy na ifie moge zrobic trening silowy o 14 a okno żywieniowe rozpocząć o 19? krótko: nie siema siema

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-07 21:27:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • spamik dla małych i tych większych vol 5

    Post
    Trening dla początkujących

    Ja wyznaję zasadę "Do whatever pushes you out of your comfort zone"... Trening siłowy i aero mi wystarczają w tym zakresie .

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-21 13:01:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)