Ok, dzieki wielkie 380 g na 8 tyg majac trening silowy co 2 dni 300g spokojnie starczy A wasza opinia na temat dekstrozy oraz glukozy?? Dlaczego nie, a dlaczego tak i niektorzy ja stosuja Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-03-19 20:45:35
[...] proszę nie strzelać jak ktoś niwie... chodzi mi o kwestie ile mniej więcej organizmowi potrzeba żeby rozpędzić metabolizm powiedzmy do granic jego możliwości biorąc pod uwagę to ze dietę mam naprawdę dopiętą aeroby i trening siłowy również (aktualnie bez żadnych saa)wiem rowniez ze jest to kwestia indywidualna ale chodzi mi o przyblizone dane...
Serce21 nie wiemo co tobie chodzi bo ACT to trening siłowy więc chcesz pewnie robić sobie dodatkowo klatę i bica ?? Lepiej zostań przy 3 razy na tydzień ACT a po prostu dawaj większe ciężary
jestem po redukcji i osiagnałem juz zadowalajace mnie efekty jesli chodzi o rzezbe, teraz chce skupic sie na zdobywaniu czystej masy miesniowej, trening siłowy, interwały i aeroby pozostaja na tym samym poziomie co na redukcji i teraz mam pytanie: do których posiłków w pierwszej kolejnosci dodac weglowodanow i w jakich ilosciach zebym nie [...]
[...] przetworzony, niepotrzebny stawiaj na normalne jedzenie -- co do drugiego pytania nie podniesiesz wrażliwości insulinowej mięśni, nie pobudzisz ich do wzrostu poprzez trening siłowy, będziesz miał bilans na + --> prawdopodobnie obrośniesz w fat, zależy od metabolizmu Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-15 21:21:38 Zmieniony [...]
Witam, zaczalem redukcje, trenuje 5x w tygodniu kazdą partie oddzielnie, łącze razem tylko ramiona. 4x w tygodniu dorzucilem cardio bezposrednio po treningu silowym:HRmax% 130-160 przedzial powinien byc nizszy, ale jest taki ze wzgledu na poprzedzajacy trening siłowy.Czas zwiekszalem stopniowo obecnie wynosi on 40minut wiek 19lat,wzrost 170 waga [...]
Mam trening siłowy 3 x na tydzień (obiegówki) i 3 x na tydzień treningi MMA (stójka + grapling). Byłem na zbilansowanej i było ok ale chce zmienić na CKD Ładowania raz na 2 tygodnie. Dam rade przy SW ? próbował kto ? pozdrawiam
bardzo mozliwe ze to problem diety:) co myslicie o przejsciu na typowy trening silowy zaraz po 8 tyg pfs?? z tygodniowa przerwa od treningow na regeneracje :) bo w sumie ja zawsze trenuje z wieksza liczba powtorzen 10-15 i mniejszym troche ciezarem niz dam rade wycisnac z 3-5 razy.. moze to by byl jakis lepszy bodziec ..
no jedynym wyjściem jest trening całego ciała w poniedziałek jednak nie ma co ukrywać czestotliowość treningów jest wręcz znikoma jeśli trening siłowy będzie raz w tygodniu , więc na jakieś duże przyrosty masy nie licz jednak dobrze by było jak byś zgromadził jakiś podstawowy sprzet w domu i zrobił jeden trening na siłce i dwa w domu i będzie [...]
[...] bo sobie mocno zaszkodzisz. Trening siłowy na redukcji jest priorytetem, aeroby to dodatek. Przy takim poziomie tkanki tłuszczowej spalacze są bez sensu. Przykładowe treningi znajdziesz w dziale treningi dla początkujących, w artylule pierwszy rok treningów. Nie ma czegoś takiego jak trening na masę czy trening na redukcję. Na masę i [...]
trening silowy w bjj w rocznym cyklu treningowym, ja robie tak okazyjnie - trenowalem k1, jak jade do rodzinnego miasta to robie mma bo nie mam mozliwosci robic inaczej treningow, ale od przyszlego sezonu juz normalnie chce mma robic
[...] mi się ze pod tkanką tłuszczową za wiele tych mięśnie nie będzie sądząc po wynikach no i brzuchu gdyz tkanka tłuszczowa odkłada się na całym ciele choć tam najobficiej. Jako trening siłowy polecam obwodowy ACT i dopiero po nim Aeroby.A dni bez treningu ewentualnie rano na czczo.Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym , nie opychaj się na raz lecz [...]
[...] BMR= (9.99 X 70 (kg)) + (6.25 X 178 (cm)) - (4.92 X 16) + 5 = 1738 I tu się zaczyna problem prosiłbym o pomoc bo nie chce coś spieprzyć 3x w tyg kickboxing 1.5h (jeden trening) 3x w tyg silownia 45-60min (jeden trening) Budowa ciała : endomorfik Spróbuje obliczyć i wkleic tu, lecz proszę o sprawdzenie Np. Trening silowy nie rozumiem jesli [...]
MakuZIOMB jednym słowem CHAOS 1.co do odżywek i suplementów jest oddzielny dział - tutaj trening i metodyka . 2. wypełnij ankietę w dziale - obowiązkowa . 3. Pokaż na ten trening siłowy ? ale na wstępie już widzę że za dużo :-)
Robię masę i mam pytanie. Dotąd po treningu łykałem CWS z sfd,ale chce dodać aeroby+BCAA po treningu. Jak to zrobić? Kończę trening siłowy-łykam CWS, odrazu z BCAA i idę na bieżnię? Czy po treningu dać BCAA- iść na bieżnię i po aerobach dać CWS+BCAA?
Trenuję na masę jednak 1 września mam testy sprawnościowe i chcę poprawić kondycję. Planuję biegać po każdym treningu 30 minut. Aktualnie jestem na cyklu jabłczanem. Jak to wszysttko brać by nie zwiekszyć się do straty masy ? Trening siłowy - wypić bcaa i na bieżnie i dopeiro potem kreatyna z carbo/gainerem ?? Czy inaczej ?
[...] bardziej niż ja A mianowicie około wrzesnia/października planuje cykl na jabłczanie z sfd tak gdzies 8tyg. i pytanie jedna pucha 250g to raczej za mało? zdałby by się dwie? trening siłowy pewno 4 razy w tyg. nie wykluczone ze 5 razy A drugie pytanie mam 250g beta alaniny i dokupic do jeszcze jedną puszke 250g sfd? bo chciałbym dorzucic BA do [...]