SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

trening siłowy

  • mam zamiar włączyć aeroby, mianowicie z rana bieganie po południu normalny trening siłowy, BCAA pić zarówno po bieganiu jak i treningu siłowym? pozdro

    Odpowiedzi: 2994 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-04 22:07:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam pytanie o dawkowanie bcaa przy redukcjii + animal cuts. rano na czczo cuts + bcaa potem aeroby i potem po tym mam brac bcaa ? i w tym samym dniu mam trening silowy, wiec jak z bcaa przy nim ????

    Odpowiedzi: 2994 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-23 21:59:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wieczorem włączyłem aeroby w postaci biegani i dodam, że katuję się ostro na bieżni ;) chodzi mi o to czy warto jest przed bieganiem wypić carbo? normalnego posiłku nie dam rady już zjeść a nie chce żeby mięśnie poleciały ;) trening siłowy jest w ciągu dnia, biorę też BCAA i kończę mono Zmieniony przez - Pawel22 w dniu 2013-04-09 22:27:29

    Odpowiedzi: 2994 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-09 22:24:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trenuję SW i mam zamiar dodać do tego trening siłowy=większe zapotrzebowanie. Dlatego chciałem zakupić jakieś białko. Czy WPC Łowieckie 80% jest dobre czy to jakiś syf? Jak nie to co polecacie? Dodatkowo biorę mono bezpośrednio po treningu i czy mogę też brać odżywkę białkową czy jakiś odstęp czasowy? Jeżeli chodzi o dawkowanie tego białka to [...]

    Odpowiedzi: 2994 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-18 14:53:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, mam pytanie. jestem w okresie redukcji wagi.robię trening siłowy, a po nim aeroby. przed treningiem siłowym biorę aminokwasy całodzienne, po treningu siłowym BCAA i aminokwasy całodzienne, a po aerobach piję białko. moje pytanie jest następujące czy białko lepiej wypić po treningu siłowym czy po aerobach?

    Odpowiedzi: 2994 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-19 19:14:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ogólnie to ja robie tak, trening siłowy + 30 min aero (orbitrek), zjadam po aero banana odrazu i 20-30min pozniej kuraka + ryż biały/brązowy + warzywa. A w dzień bez treningu siłowego jak bede robic aero z rana to dawac 7 tablet odrazu po przebudzeniu i po aero kolejne 7? za tydzien planuje oprocz aero po siłowym dać jeszcze aero z rana. Dawać 7 [...]

    Odpowiedzi: 2994 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-27 15:50:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Monia, trening siłowy obciąża mięśnie ale także układ nerwowy. Krótkie ładowanie akumulatora to samo dobro, naprawdę, dla KAŻDEGO. Zmieniony przez - sul w dniu 2012-01-24 08:33:27

    Odpowiedzi: 831 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-24 08:28:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oooo, no i jest trening siłowy :-D

    Odpowiedzi: 831 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-10 12:59:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] rekreacyjnie na rowerze. W sumie nogi już nie bolą, jestem zaskoczona bo to były dwa biegi górskie w jeden weekend. Zdarzało się że po jednym ledwo chodziłam. Najwyraźniej treningi przyniosły efekty. Konsultuje też z trenerem plany i cele. Do końca roku mam w kalendarzu jedynie biegi 10-11km. Jakoś tak mi ulżyło że żadnych półmaratonów już nie [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2024-09-17 20:50:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    25.09 środa Dziś już lepsze samopoczucie, więc zrobiłam trening siłowy. Póki co na spokojnie, bez szaleństw po przerwie. 1. Podchwyt 6x2 - w przerwach na zmianę raz spięcia brzucha 30x, raz allachy z gumą 15x 2. Dipy negatyw 5x2 - w przerwach wznosy kolan 10x 3. Inverted row 3x6 - w przerwach przyciąganie kolan do klatki w leżeniu (z gumą) 10x [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2024-09-25 16:59:38 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] Ogólnie czułam lepszą kontrolę nad nogami, większą siłę i moc a nie takie szuranie noga za nogą. Po raz kolejny wygląda na to, że duża objętość biegowa mi nie służy, a służą treningi siłowe i wytrzymałościowe. Przy objętości większej niż 45km tygodniowo bolą mnie nogi tak, że często nie mam ochoty biegać w terenie i po górkach, co najwyżej szurać [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2024-10-10 13:24:22 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    Chętnie bym wrzuciła raport z treningów, niestety znowu treningów brak }:-((Serio nie mam już siły - choruje częściej niż dziecko w przedszkolu. W niedzielę pierwsza dłuższa wycieczka z Młodszą na rowerach, zrobiła 12km. Sporo czasu to zajęło, był jeden długi postój i w efekcie nie zdążyłam pobiegać. W poniedziałek krótki trening siłowy. We wtorek [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-03-12 15:38:05 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] /SFD/2025/8/18/8ae6b68dc760449a9ba25161fc9615ee.jpg Niestety w sobotę rano ledwo wstałam rano z łóżka, jakieś osłabienie mnie dopadło. Miał być trening siłowy, ale odpuściłam bo zasypiałam na stojąco przez cały dzień. Wieczorem padłam jeszcze zanim dozeco poszły spać. Niedziela - nadal osłabienie. W planach było [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-08-18 20:18:52 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] siłowego i biegania głównie pp płaskim w ostatnim czasie (nie licząc urlopu). Zabiły mnie podstawowe ćwiczenia z niewielkim obciążeniem. Mam ochotę wrócić do normalnego treningu siłowego, szczególnie nóg, bez żadnych elementów OCR czy Hyroxa. Tylko nie wiem czy pogodzę to z bieganiem. Rozgrzewka- bieg w miejscu, skakanka, pompki + skipy [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-08-22 16:18:44 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] późno np o 8mej rano). I faktycznie, zasypiam jak dzidzia, ale po 3 godzinach potrafię wstać wypoczęty i jest problem. Odnośnie biegania Viki, ja stawiam ostatnio na jakość treningów. Też kiedyś dociągałem do 100 tygodniowo, do 70 czy tam innych, klepiąc bezsensowne kilometry. Jak napisałaś (a właściwie Daniels), chcesz być mocna w przełajach - [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-10-13 06:26:11 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    Wtorek Wg planu wolne Środa Bieganie w terenie 43 minuty Czwartek Wg planu wolne. Ten tydzień wypada R (rege) czyli dwa dni bez treningu, jeden trening siłowy nógzamiast dwóch i mniejsza objętość biegania. Taki tydzień R zwykle robi się po 3 tygodniach normalnych treningów ale można też robić co 2 tygodnie. U mnie chyba sprawdzi się lepiej [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2026-06-12 16:58:48 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Viki - aktywna 40+

    Post
    Po 35 roku życia

    Paatik no jest z niej mały wariat ;-) Czwartek Bieg w terenie, 7km, 49 minut, trochę górek. Nogi zmęczone, czułam ten brak wnego dnia w tygodniu. Piątek Trening siłowy w domu, tym razem obwody bez biegania bo było bu za dużo dni z bieganiem pod rząd. Najbardziej z całego obwodu męczą mnie thrusters. [...]

    Odpowiedzi: 830 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2026-06-20 15:35:53 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Bieg jest rewelacyjnym wysiłkiem podnoszącym wydolność i w sposób posredni wpływającym na spalanie tkanki tłuszczowej. Jednak zasadniczym typem treningu w odchudzaniu powinien byc albo szybki marsz wzglednie jazda na rowerze. Wówczas uzyskać mozemy tętno ok. 130 uderzen na minutę (korzystne i efektywne do spalania tłuszczu). Przy biegu, tętno waha [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 5059 Data: 2003-08-06 11:51:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Duża waga oraz podstawowy trening.

    Post
    Trening dla początkujących

    Niestety niewiele to pomoże w kształtowaniu sylwetki. Podstawą tego jest solidny trening siłowy i dobrze dobrana dieta. Tylko w ten sposób można uzyskać realne zmiany w tym kierunku. Do czasu otwarcia fitness klubów polecam wprowadzić trening z obciążeniem własnego ciała, gumami, tabatę i hiit. Więcej na ten temat poczytać możesz w tych oto [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 788 Data: 2020-12-30 14:02:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przygotowanie do wojska

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] wagi. Ok.1.7m oraz ponad 90kg będzie więc jestem zadowolony, że udało się takie podstawy kondycyjne zbudować przy tak dużej wadze (rzuciłem fajki przed rozpoczęciem treningów). Podczas biegania słuchałem podcastów, m.in.JW Agat. Polecam, myślę, że to podstawa mojego "sukcesu" - sporo ciekawych rzeczy można z nich wynieść, w szczególności [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2833 Data: 2023-07-10 13:16:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)