[...] 1,5% 500mln 17/8/25 235kcal Płatki owsiane górskie 100g 12/7/62 366kcal Nestle Fitnes 40g 2/1/31 141kcal Rodzynki suszone 35g 1/0/23 97kcal Razem: 32/16/141/ 839kcal Po treningu w przyszłości białko bądź białko z banankiem, czekam na przesyłkę więc przechdzę do obiadu (20min od zakończonego trneingu) Posiłek 4: Obiad I i II danko :) - ok [...]
[...] No ale ,że nie jestem pewien to mam parę pytań: 1)Czy przy redukcji (dieta carb cycling) mięśnie mają mało glikogenu i mogą wydawać się bardziej 'płaskie'?? 2)Jaką przerwę treningową zastosować po takiej redukcji,tzn. czy robić całkowitą przerwę od ćwiczeń czy może lżejszy trening tylko przez 2 tyg?? Podaję jak wyglądała redukcja: Trening [...]
Prosze o pomoc . Ze wzgledu na bardzo kiepski stan funduszy itp moj ostatni miesiac wygladal mniejwiecej jak na "diecie cud" 1000 kalorii. Naczytalem sie bardzo duzo o skutkach takiej diety , oczywiscie nie stosowalem jej swiadomie tylko ze wzgledu na mala ilosc jedzenia w domu :) domyslalm sie ze teraz moje mitochondria "piece do spalania [...]
[...] jedziemy z koksem. I gdzie problem? Zacząłem z Weiderowskim systemem, który jednak szybko mi się znudził, bo uważałem, że stać mnie na więcej. Wtedy postanowiłem przejść na trening dzielony (także Weidera) i tu zauważyłem problem. Nie daję rady. No i co teraz? Zastanowiłem się, poszperałem po forach i natknąłem się na ATC. Od razu przeczytałem [...]
[...] ze strony Pań . Zakładam temat w imieniu małżonki. Mianowicie: Z moją pomocą postanowiła zabrać się za radukcję i tak od gry w siatkę w sierpniu przez rozpoczęcie treningów na siłowni od września. Dobrnęliśmy do dziś. Zgubiła 6 kg wagi i po kilka cm. Z wymiarów okolic brzucha. Do tej pory trening siłowy był powiedzmy przez miesiąc [...]
czesc, odchudzac sie zaczcelem jakies 3 miesiace temu. Ostatnie 3 tygodnie przerwalem treningi i diete, wrocilem do chleba i pizzy. Nie wiem dlaczego, ogolnie chyba za dobrze mi szlo... w te lekko ponad dwa miesiace stracilem 18kg, ze 148 na 130. Mimo ze przestalem prawie cwiczyc i znowu zre wegle glownie zapijajac cola to waga trzyma sie na [...]
witam. mam na zajecia z w-f przygotowac lekcje na temat izometryczny trening siłowy. czy do tego treningu maja byc cwiczenia bez przyzadow czy moze byc to zwykly trening silowy na silce.. prosze o jakies propozycje jak to zrobic pozdro
Hej Mam 25 lat Wzrost:164 Waga: 63-65 skacze jak szalona Obwody: Dołącząne na zdjęciu. Zapotrzebowanie kaloryczne wyliczone na 1752 w dni beztreningowe Od pięciu Tygodni działam z potreningu.pl Trening mam 4 razy w tygodniu trenuje regularnie 4 razy w tygodniu . średnio trening zajmuje mi 2,5 h gdzie 30-40 min to aeroby z 15 minutową [...]
Witam w moim dzienniku treningowym Założyłem ten dziennik by mieć motywacje i móc obserwować swoje postępy. Na ten moment jestem jak duża część moich rówieśników siedzących cały czas przed kompem/tv. Jestem słaby fizycznie, moje ciało nie jest zbyt wysportowane, więc trzeba byłoby to zmienić “Ten jeden krok, wybranie celu i trzymanie się go, [...]
[...] do Swiat się przyłożyć i poćwiczyć a nie się obijać wiec ułożyłam plan: Dzien1. Sila bezwzględna Dzien2. Interwały Dzien3 Wytrzymałość siłowa /trening objętościowy itd itp... Dzien4. GPP Dzien5. Odpoczynek Trening silowy w większości będzie się składał z ćwiczeń jednorącz, trening [...]
Witam! Chcialabym poprosic Was o porady w kwestii planu/rozpiski treningowej. Biegam (dlugodystansowo), zapisalam sie na silownie, na ktorej bywam 3-4 razy w tygodniu. Jesli chodzi o trening silowy, jestem zupelnie 'zielona', a nie chcialabym robic czegos, co jest bezsensowne albo moze mi wrecz zaszkodzic. Moje pytania: - jakie jest Wasze zdanie [...]
Witam, chcę zrobić 2 rzeczy. Schudnąć i naprawić swoją postawę (powiększona lordoza i skolioza). No i zacząłem robić ten trening: Trening A: (PONIEDZIAŁEK) Przysiad ze sztangą 3 serie x 15 powtórzeń Wiosłowanie sztangą 3 serie x 15 powtórzeń Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie x 15 powtórzeń Podciąganie na drążku podchwytem 3 serie x 15 powtórzeń [...]
[...] Pakerów! Zastanawiałem się co dalej z moją "karierą" i doszedłem do wniosku, że pomimo, iż spróbowałem FBW, split'a jednodniowego, dwudniowego to jednak wszystkie z moich treningów zakładały jeden schemat... 8 powtórzeń, duże partie 16 małe 12 serii i tak w kółko. Teraz redukuję fat, a z efektów jestem zadowolony. Wiem, że nigdy nie będzie [...]
[...] - split. Myślałem może o przejsciu na fbw, ktore bym robił w dniach (pon,czwartek,sobota) - bo poniedzialek i sroda k1... Co powinienm zrobić, chciałem robić do jakoś lutego trening siłowy, ale nie wiem czy jest sens i jeśli miałbym go robić , to lepiej na splicie czy fbw? NIe chce pisać każdego tematu po kolei, także mam nadzieje ze ktoś sie w [...]
[...] brzuchu i żyły na barkach. Od roku trenuję weekendowo kolarstwo górskie(ostatnio dalem radę zrobić 30km z różnicą wysokości 800m), do tego 4miesiące na siłowni intensywny trening całego ciała 3x w tygodniu( podstawowe ćwiczenia złożóne połączone w super serie. 2ćwiczenia w super serii 20powtórzeń x2 przekiereszowane 5minutowymi arobami na [...]
[...] nie wiem, co się stało z poprzednim postem (sprzed x czasu). Pewnie został wywalony, czemu się nie dziwię. No, ale w czym rzecz. Zaczęłam redukcję, powoli schodzi. Miesiąc treningu własnego mam za sobą, ale stwierdziłam, że jestem dla siebie zbyt delikatna lub coś rozpisuję nie tak. Tak więc pokornie proszę o pomoc w kwestii treningu w domu. [...]
Witam, mam 20 lat, 178 cm wzorstu i waze 85kg. Wlasnie zaczalem robic redukcje i potrzebuje zeby ktos mi ja ocenil. Chodze na silownie 3 razy w tygodniu trening silowy z wiekszymi ilosciami powtorzen + kardio na koniec. Moje zapotrzebowanie mniej wiecej wychodzi 3.300 kcal na dzien chociarz na roznych stronach roznie mi wychodzi. Dieta do oceny [...]
Siemano Dłuższy czas już biegam. Do tego dieta/suple wiadomo. Zaczynam wprowadzać już regularnie trening siłowy FBW 3 razy w tygodniu. Przy moim celu (odchudzanie + wdrażanie się w trening siłowy by nie zostać patyczakiem :D) jaką ilość serii i powtórzeń polecacie? 3 x 10?
-wiek: 25 -waga/wzrost: 182/98 -staż treningowy: 2 miesiące -cel cyklu: Redukcja -stosowane już wcześniej suplementy: Białko. witaminy, Beta Alanina -stosowane wcześniej spalacze: -- -przewidziane finanse na cykl: Bez ograniczeń. -uwagi i sugestie Witam! Po 2 miesiącach tak zwanego przeze mnie roztrenowania nadszedł czas na porządną redukcje. [...]
[...] by go nie bylo. Nie za bardzo mialem pojecie o czymkolwiek zwiazanym z silownia. Po jakims czasie zrezygnowalem z sw i zajalem sie silownia tylko i wylacznie, przez te lata treningu silowego staralem sie poglebiac wiedze na temat bb, dietetyki itd. Nadszedl czas, ze po przemysleniu wszystkiego doszedlem do wniosku, ze fajnie byc duzym, ale [...]