SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg/Ciężary+Rower.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
Siema!
Piszę na szybko posta, bo pomyślałem sobie,że może warto zapytać się ludzi żyjących sportem o radę.
Ankietę w profilu uzupełnię jutro, a teraz napiszę, że:
Facet, 23lata, 88kg ok 4kg nadwago tzn. jak miałem 84 to była krata na brzuchu i żyły na barkach.
Od roku trenuję weekendowo kolarstwo górskie(ostatnio dalem radę zrobić 30km z różnicą wysokości 800m), do tego 4miesiące na siłowni intensywny trening całego ciała 3x w tygodniu( podstawowe ćwiczenia złożóne połączone w super serie. 2ćwiczenia w super serii 20powtórzeń x2 przekiereszowane 5minutowymi arobami na sprzęcie siłownianym. Trening ułożony przez trenera siłownianego) i zacząłem biegać codziennie z rana ok 10km z czego ok 4 pod górkę.
ogólnie jestem średnio w formie, mam miesiąc urlopu, jestem uzależniony od dragów i wódy , od ok 5miesięcy nie tykam żadnych z powyższych, teraz mam miesiąc urlopu, nigdzie nie jadę, chcę zorganizować sobie miesiąc wypasionego mocnego treningu.

Chciałbym ćwiczyć 2x w ciągu dnia rano i po południu 6x w tygodniu. 3x w tyg. siłka z samego rana zaraz po przebudzeniu(Przed ćwiczeniem 15min śniadanie) a w dni bez siłki bieganie o tej samej godzinie. Do tego po południu rower. Niedziela tylko rower po południu - trening o niskiej częstotliwości, dla regeneracji.

Mam pytanie. Jako świerzak mogę sobie założyć taki plan tylko na te kolejne 3tygodnie?
Trening siłowy Plan FBW czy Split?
Jako, że jestem zalany dieta na minus kaloryczny będzie okej? Gorąco jest i słabo z apetytem, żeby pożerać te 3,5k kcl.

jakby się ktoś znalazł, kto przeczyta i miałby coś do powiedzenia, to będę bardzo wdzięczny za wszelką radę.

Cześć!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Witam, co jesz na sniadanie? Polecam FBW 3x / tyg - może ACT? Dieta wysokobialkowa i oczywiscie na minusowym bilansie kcal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
Dzięki za odpowiedź. Przed treningiem zjadam porcję gainera, bo jeszcze mi trochę zostało, ale zamienię to na coś bardziej konkretnego. Po treningu jem prawdziwe śniadanie, które składa się z 250ml kefiru domowej produkcji z 50g owsianki i 30g orzechów, 150g chleba razowego z dajmy na to 5g masła i 5g marmolady/miodu dla smaku.
Jem codziennie to samo. Gainer zamienię na jogurt z cholera wie czym, myślę o zmielonych płatkach owsianych.

Trening będzie FBW, bo ćwiczę w garażu.Jutro coś naskrobię i wrzucę razem z moim poprzednim treningiem.

Białko chciałbym zatrzymać na poziomie 1-1,5g na kg.m.c, bo jak jadłem 2-2.2 pot strasznie zalatywał amoniakiem. Po redukcji odór zmalał, więc wywnioskowałem, że chodziło o ilość białka w diecie.

Moim celem jest ogólny rozwój ciała, bardzo zależy mi na ogólnym wzmocnieniu stawów, wiązadeł, mięśni i poprawy wydolności. Może w przyszłym roku wystartowałbym w jakiś zawodach kolarskich, ale to bardziej motywujące gdybanie.

Każda wskazówka się liczy, nie mam kontaktu z żadnym trenerem, jestem zdany na siebie i informacje na forum.Dzięki.

Zmieniony przez - Moskacz w dniu 2013-08-10 22:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
Plany legły w gruzach przez anginę. Od wczoraj czuję się lepiej, jeszcze jestem na antybiotyku, ale jutro zaczynam treningi. Zacznę od krótkich marszy przeplatanych truchtem a dzień po trening domatora o niskiej intensywności i powoli zawyżając intensywność doturlam się do września i zacznę znów ciężką harówkę na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMPKI CZY WARTO JE ROBIĆ

Następny temat

domowe cwiczenia

WHEY premium