SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Konkurs dzialu dziennikow i odchudzania - wyniki w pierwszym poscie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
1. dowolnie imozesz dowolnie dokladac
2.



3. tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4548
Kuszący jest ten konkurs
Tylko z ćwiczeniami się trzeba zapoznać, bo niektóre z nich to pierwszy raz na oczy widzę

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Ciekawy konkurs.
W zasadzie to mógłbym wystartować, ale"
- założenia diety spełniam
- trening mam własny i chciałbym nim pojechać (oczywiście ten siłowy x3) + te 2 proponowane przez was
- suplementacja trochę rozszerzona o aminokwasy i supel przedtreningowy. Spalaczy i tak nie używam od dłuższego czasu.
Jeśli zmieściłbym się w ramach to chętnie.

A w zasadzie. To chętny. Mogę zrezygnować z amin i przedtreningówki.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-02-28 19:29:16

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-02-28 19:44:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Ja również jestem zainteresowana. Moje pytania:
1. Czy jeśli już ktoś posiada dziennik, wraz ze startem konkursu ma założyć nowy?
2. Czy ten konkurs jest dla osób nie tak dobrze wyćwiczonych, które dopiero zaczynają się porządnie ruszać? Obawiam się, że te moje wyniki będą marniutkie.
3. Czyli rozumiem w tym temacie zgłaszamy swoją kandydaturę, a swoje maxy, wymiary i pozostałe rzeczy jak zdjęcia, dieta i trening wpisujemy w dzienniku po 5.03.10?

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
1. Ja mysle, ze mozesz dalej prowadzic swój dziennik, tylko zaznacz kiedy dokładnie rozpoczełaś udział, by było wiadomo.
2. Uwazam, ze jesli ktos ma zapał i silna wole, to da rade podołać treningom i diecie. Wazne jest by dac z siebie jak najwiecej, a efekty "po" na pewno beda widoczne.
3. Tak.
Jeszcze niech moderatorzy potwierdzą moj a wypowiedź

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Martain, BCAA możesz zostawić. Nie ma sensu pozbywać się wszystkich supli dla zasady. Akurat BCAA to nie jest jakiś wielki problem
Reszta jak Jarenka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Fajno. To na 100% potwierdzam udział.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Dziękuję za odpowiedzi. W takim razie ja również chyba się przyłącze ... jak tylko zobacze czy potrafię wykonać te ćwiczenia.
Czyli start będzie w poniedziałek 08.03?

Zmieniony przez - laurynka w dniu 2010-03-01 23:18:40

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Fajnie. Na razie ja i same kobitki. Faceci co z wami? Fajny konkurs. Trzeba się dobrze zmęczyć żeby coś osiągnąć, a wy cisza?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Tak, start planujemy na poniedziałek ;)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy-prosze o pomoc

Następny temat

Czterodniowy plan - potrzebna pomoc

electro
Polecane artykuły