paluch_93Adam, która z przedstawionych opcji byla by wg Cb najbardziej spoko?:
1)siłowy+
bcaa+cardio poczym powrót do domu i posiłek
2)siłowy+cardio+bcaa potem do domu i posilek
3)siłowy+cardio+ posilek potreningowy w domu
Jak masz pieniądze to opcja nr1, jak nie opcja nr3.
lub opcja nr4 - bcaa w czasie treningu i po trening do 60min potreningowy.
CarlitosAdam, mam pytanie co do sily. Cwicze od wrzesnia 2015 a moja sila jest slaba jak na moja wage i wzrost. Ona przyjdzie z czasem? Czy zaczac trenowac pod sile? Ogladam wasze dzienniki to wasze ciezary sa ogromne wporownaniu do moich. Dzieki za rade
Gdzieś czytałem ze jesz nawet 1000g ww dziennie(patrze na staz i wiem ze robić mega głupote, chyba ze pracujesz na łopacie po 12godz dziennie), jesli na takiej ilosci nie roznosi Cie siła to gdzieś jest błąd. Być moze nie masz predyspozycji siłowych, ale patrząc na Twój staż wiele powiedzieć nie mozna. Z takim stażem to jeszcze nie potrafi sie poprawnie wykonywać więkscości ćwiczeń, juz o połączeniach nerwowych nie wspominam. Do 2-3lat stazu to dopiero uczymy sie ćwiczyc i czuć miesien, zreszta kazdy z nas czy ja czy Luki czy jak gadam z Emilem czy z kimkolwiek to nawet przy 7-8 latach stazu i wiecej cięgle sie uczymy czegoś nowego. Jak miałem rok czy 2 stazu, miałem juz kursy porobione myslałem ze wiem duzo, czas weryfikował ze byłem w błędzie

ba i nie znam nikogo z 1,5-2 letnim stazem który ćwiczy mega dobrze technicznie. Generalnie jesteś "początkujący" wiec jeszcze wiele moze sie zmienić i z siłą i z sylwetką
