SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Suker - Alternatywna droga w kulturystyce

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No! Tyle czekałem, moge isc spac

No ładne chłopaki! Ale z szamka, to nie poszaleliscie. Ale kanapeczki z kulturka były, wiec zatwierdzam!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
ja tam ładuje dalej, a Luki łeja pije żeby katabolizm go nie dopadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ale wy jesteście doyebani;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870601
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 826
Adam, która z przedstawionych opcji byla by wg Cb najbardziej spoko?:
1)siłowy+bcaa+cardio poczym powrót do domu i posiłek
2)siłowy+cardio+bcaa potem do domu i posilek
3)siłowy+cardio+ posilek potreningowy w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Adam, mam pytanie co do sily. Cwicze od wrzesnia 2015 a moja sila jest slaba jak na moja wage i wzrost. Ona przyjdzie z czasem? Czy zaczac trenowac pod sile? Ogladam wasze dzienniki to wasze ciezary sa ogromne wporownaniu do moich. Dzieki za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
paluch_93
Adam, która z przedstawionych opcji byla by wg Cb najbardziej spoko?:
1)siłowy+bcaa+cardio poczym powrót do domu i posiłek
2)siłowy+cardio+bcaa potem do domu i posilek
3)siłowy+cardio+ posilek potreningowy w domu



Jak masz pieniądze to opcja nr1, jak nie opcja nr3.

lub opcja nr4 - bcaa w czasie treningu i po trening do 60min potreningowy.


Carlitos
Adam, mam pytanie co do sily. Cwicze od wrzesnia 2015 a moja sila jest slaba jak na moja wage i wzrost. Ona przyjdzie z czasem? Czy zaczac trenowac pod sile? Ogladam wasze dzienniki to wasze ciezary sa ogromne wporownaniu do moich. Dzieki za rade


Gdzieś czytałem ze jesz nawet 1000g ww dziennie(patrze na staz i wiem ze robić mega głupote, chyba ze pracujesz na łopacie po 12godz dziennie), jesli na takiej ilosci nie roznosi Cie siła to gdzieś jest błąd. Być moze nie masz predyspozycji siłowych, ale patrząc na Twój staż wiele powiedzieć nie mozna. Z takim stażem to jeszcze nie potrafi sie poprawnie wykonywać więkscości ćwiczeń, juz o połączeniach nerwowych nie wspominam. Do 2-3lat stazu to dopiero uczymy sie ćwiczyc i czuć miesien, zreszta kazdy z nas czy ja czy Luki czy jak gadam z Emilem czy z kimkolwiek to nawet przy 7-8 latach stazu i wiecej cięgle sie uczymy czegoś nowego. Jak miałem rok czy 2 stazu, miałem juz kursy porobione myslałem ze wiem duzo, czas weryfikował ze byłem w błędzie ba i nie znam nikogo z 1,5-2 letnim stazem który ćwiczy mega dobrze technicznie. Generalnie jesteś "początkujący" wiec jeszcze wiele moze sie zmienić i z siłą i z sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Romantyczny czit, przystawka z zupa i glowne danie %)

Ale serio, strasznie jestescie dopyerdolenie, a ty Adam optycznie nawet wygadasz na wiekszego a zdaje sobie sprawe jaki Luki musi byc wielki


Mam nadzieje ze ten dziennik poprowadzisz dluzej niz wcesniejsze %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Sniadanie było dopiero romantyczne, jajecznica, płatki na mleku bez laktozy(tylko skąd tam cukry i jakie ? ) bagietki z serem i masłem

Kilka filmów z wczoraj, u siebie 180kg nie nagrywałe bo pierwsze ruchy przy 160 juz były nie dokładne ale jak sie rozpędziłem było lepiej. Ciezary spore wiec techinka na drugi plan ale jak widać łopatki pracują.























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Dzieki adam za pocieche, moze az taki dziad nie jestem jadlem jeszcze 1 msc ponad 1000 ww ale za goraco na takie ilosci i ciezko bylo oddychac, to odpuszczam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

Następny temat

SFD TEAM Sebastian Szmyt

WHEY premium