SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Suker - Alternatywna droga w kulturystyce

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Ciekawe ile osób w tym momencie Ci wierzy?
Moze ankiete zrobimy?
Ja nie mówie ani tak ani nie..




Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-03-01 18:31:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
W sumie racja. Kazdy orze jak moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
I wszystko w temacie, nie chodzilo mi strikte o synthol ale nie chce robic gowno burzy, zapytalem tylko ciekawosci bo to nie jest juz cos co mozna spotkac tylko w Stanach albo w Brazyli %) Codziennie na siłowni widuje goscia z trojkatnymi barkiami, z rozmow z innymi tez widac ze jest to spotykane czesciej niz sie moze wydawac. Nie wazne, czysta ciekawosc ale lepiej nie pytac o takie rzeczy na forach publicznych bo jak widac wyzej niektorzy tylko an to czekaja :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Jak ktoś mnie zna albo chociaz dłuzej obserwuje to wie ze barki były u mnie dominujące. Nawet nie miałem w ogóle klatki ani nóg. Wiec po co mialbym powiększać dysproporcje?

Inna sprawa ze tak jak Przemo pisze, mało mnie to interesuje czy mi ktoś wierzy czy nie skoro nigdy żaden sędzia nie ich sie nie uczepił, nigdy nie dostałem tez za nie ujemne pkt a przeciwnie.

No i kolejna sprawa macie w dziele przynajmniej jedną osobe ktora stowala syntol przez jakiś czas i nikt nawet nie podejrzewa bo cudownie nic nie wyrosło, wiec moze to nie taka magia jak niektórym sie wydaje?

a ankiete to można zrobić - dlaczego im większy placek tym wiecej pytań o doping zadaje? Bo pelons123 takie powokacje możesz sobie darować "ciekawe kto CI wierzy" "ja nie mówie tak czy nie" "każdy orze jak może" z daleka widac do czego pijesz. Zdaje sobie sprawę że moje barki sa dziwne ale tak jak pisze po co mialbym poprawiać i tak już dominującą partie?? Więc nie szukaj g****burzy a jak i tak wiesz lepiej ode mnie to się cieszaa ale nie musisz zaśmiecac dziennika postami które nic ciekawego nie wnoszą.

EDIT
cvfdbkz - wypowiedź wyżej o plackach nie dotyczyla Ciebie. Na niekórych filmach na insa np na zapowiedzi mojej i Lukiego wizyty na fabryce formy w Gorzowie, mam np stan zapalny w jednym barku po iniekcji. Luki sam ściągał mi kilka strzykawek, krwi z niego wiec na niektórych filmach mozesz to tak odbierać. Na peirwszej str sa fotki z róznych zawodów i tam widac ze barki są w miare normalne.
Nie mniej jak pisze juz nawet towaru nie wbijam po barkach zeby to dziwnie nie wyglądało.
I jak wicie nie mam problemu z pisaniem o towarze, wiec i tutaj nie ściemniałbym tylko zwyzajnie prędzej biłbym synthol po łapach niz po barkach.


Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2017-03-01 18:51:28
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Tested_
Jak ktoś mnie zna albo chociaz dłuzej obserwuje to wie ze barki były u mnie dominujące. Nawet nie miałem w ogóle klatki ani nóg. Wiec po co mialbym powiększać dysproporcje?

Inna sprawa ze tak jak Przemo pisze, mało mnie to interesuje czy mi ktoś wierzy czy nie skoro nigdy żaden sędzia nie ich sie nie uczepił, nigdy nie dostałem tez za nie ujemne pkt a przeciwnie.

No i kolejna sprawa macie w dziele przynajmniej jedną osobe ktora stowala syntol przez jakiś czas i nikt nawet nie podejrzewa bo cudownie nic nie wyrosło, wiec moze to nie taka magia jak niektórym sie wydaje?

a ankiete to można zrobić - dlaczego im większy placek tym wiecej pytań o doping zadaje? Bo pelons123 takie powokacje możesz sobie darować "ciekawe kto CI wierzy" "ja nie mówie tak czy nie" "każdy orze jak może" z daleka widac do czego pijesz. Zdaje sobie sprawę że moje barki sa dziwne ale tak jak pisze po co mialbym poprawiać i tak już dominującą partie?? Więc nie szukaj g****burzy a jak i tak wiesz lepiej ode mnie to się cieszaa ale nie musisz zaśmiecac dziennika postami które nic ciekawego nie wnoszą.

EDIT
cvfdbkz - wypowiedź wyżej o plackach nie dotyczyla Ciebie. Na niekórych filmach na insa np na zapowiedzi mojej i Lukiego wizyty na fabryce formy w Gorzowie, mam np stan zapalny w jednym barku po iniekcji. Luki sam ściągał mi kilka strzykawek, krwi z niego wiec na niektórych filmach mozesz to tak odbierać. Na peirwszej str sa fotki z róznych zawodów i tam widac ze barki są w miare normalne.
Nie mniej jak pisze juz nawet towaru nie wbijam po barkach zeby to dziwnie nie wyglądało.
I jak wicie nie mam problemu z pisaniem o towarze, wiec i tutaj nie ściemniałbym tylko zwyzajnie prędzej biłbym synthol po łapach niz po barkach.




Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2017-03-01 18:51:28


Przeciez ja nie zaczałem tej gadki o syntholu tylko koles wyzej to znczaco zasugerował i ja powiedzielem ze nie mam zdania a o ankiecie napisalem dla jaj. W sumie niepotrzebie wiec masz racje. Przepraszam za ankiete i ten post mozna smialo skasowac.

Nie zmienia to faktu ze z tym oraniem to mi chodziło o zmiane federacji ze nie mogles w klasyku w ifbb nawet eliminacji przejsc a w innych federacjach nagle zostałeś mistrzem i nikomu nawet Twoje gino nie przeszkdzało. Wiem wiem ze sie tłumaczyłeś dlaczego ifbb jest takie zle itd ale jakos wielu zawodnikom nawet w tym dziale to nie przeszkadza a sa jeszcze większymi patykami niz Ty. Tu tez sie nie obrazaj bo chodzi mi o wzrost.
Słabej baletnicy.....
Ogladam bb od wielu lat i wiem jakie sa realia i nie zaprzeczysz ze gwiazda wsród młodziezy stales sie dopiero po przejsciu do innej malo znanej i słabej federacji.
Moge Ci podac 10 zawodników Twojego wzrostu którzy dalej sa w ifbb i nie przeszkadza im to ze nie maja wody od organizatora, ze nie dostaja kasy za wystep i nie narzekaja ze maja malo miesnia i w kat. 100kg by nie mieli szans tylko startuja.

Ani razu Cie nie obraziłem a Ty mnie nazwałeś plackiem wiec moje zdanie jest takie ze poszedłes na łatwizne w sporcie po niepowadzeniach w ifbb no i tyle ale czy za swoje poglady zaraz dostne bana? Czy jestem na forum i moge wyrazac swoje zdanie?

Osobiscie nic do Ciebie nie mam bo pare osób juz tak zrobiło a potem zostalo Mistrzem Polski fedracji XXX gdzie na scenie było tylko 2 zawodników.

Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-03-01 19:15:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13026
Co do barków to myślę, że to w dużej mierze zasługa takiego typu treningów(patrząc na Przemka, treningi na wzorzec Adama, suplementacja pewnie też podobna i sylwetka też ma takie kształty)

Dzięki Adam za odpowiedź na temat wrażliwości insulinowej.
Jakie masz zdanie na temat metforminy bez GH i insuliny w przypadku budowania jak najczystszej masy mięśniowej? Jest bardzo tania i widzę, że dużo osób ją stosuje.

Jeszcze mógłbyś doradzić co do dawki T3 w przypadku endomorfika, który ma niedoczynność tarczycy? W przypadku budowania masy trzymać ft3 w górnej granicy czy dobrze byłoby nawet wyjechać poza? Czy T3 ma jakiś negatywny wpływ? Czy może dobrze mieć ponad górną granicą bo zwiększą przemianę materii i co a tym idzie lepiej wszystko wykorzystamy?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Tylko zobacz ile Adam ważył startując w IFBB w klasyku, a ile w 100+ w innych federacjach. To jest różnica kilkudziesieciu kg. W IFBB albo musiałby stać w miejscu żeby dalej startować w klasyku, no albo się rozwijać i rywalizować z Olejniczakiem, Lechem, Emilem itp, gdzie przy jego wzroście wiadomo że póki co nie miałby szans. Są i wyźsi w IFBB, wiadomo, ale robią tam za tło. A żeby startować dla samych startów, to trzeba nie mieć ambicji... A "gwiazda młodzieży" raczej stał się dzięki ogromnej wiedzy i poruszania tematów tabu, a nie sukcesów samych w sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Na niekórych filmach na insa np na zapowiedzi mojej i Lukiego wizyty na fabryce formy w Gorzowie, mam np stan zapalny w jednym barku po iniekcji. Luki sam ściągał mi kilka strzykawek, krwi z niego

potwierdzam tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
To teraz nie wiem do kogo mam kierować pytanie czy do Testeda czy do adwokatów?
Jak to jest teraz z tym IFBB jakby Adam chciał wrócic to jest taka mozliwosc? I czy w ogóle zamierza wrócic bo po wypowiedzi wyzej wnioskuje ze przeniósł sie od innych federacji tylko w celu zrobienia kilku kg masy czy tam rozwijania sie i zastąpienia czasu jaki by stracił w IFBB walczac z innymi bardziej zbudowanymi zawodnikami.



Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-03-01 19:33:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

Następny temat

SFD TEAM Sebastian Szmyt

WHEY premium