SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Suker - Alternatywna droga w kulturystyce

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Przepukline mam od wiosny 2015 więc nie moglem pisac o tym kilka lat wstecz

Nie operowałem tego bo to koszt 10-12tys zlotych w przypadku mojej(wysoki jestem im wiecej cm tym cena wyzsza). Mając dziecko na utrzymaniu, przeprowadzajac się 3x w ciągu ostatnich 2 lat. Zwyczajnie nie stać mnie na to.

A z narodowego funduszu, będe mieć blizne na pół brzuha i przerwe od treningów ponad pół roku. I teraz mimo przepukliny miejsca zajmowałem wysokie, wiec mysle że bedzie to lepiej wyglądało niż z blizną na pół brzucha a'la frank mcgrath
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Na NFZ zrobią Ci to tymi samymi sposobami jak prywatnie :) zgłoś się do lekarza, dostaniesz skierowanie na zabieg i umówią Cię na operacje w trybie planowym, może będziesz musiał kilka tygodni-miesięcy poczekać, ale sprawa będzie załatwiona :)
Kształty sylwetki do mnie nie przemawiają, ale forma i gabaryty są imponujące ! Powodzenia w zawodach :)

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja mialem robiona pachwinową przepukline na nfz i ślad jest malutki,zrobiona porządnie,szybko i do dzisiaj mam spokój,a robilem z 10 lat temu takze można tez trafić na dobrego lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Piotrek Nowotarski tez na nfz robil;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
a mi i Andrzej Rak i kilka innych osób + lekarz-chirurg do którego dosalem namiary(oczywiście prywatnie, mówili że zupełnie inaczej to wygląda na NFZ. Porownanie było mniej więcej takie że prywatnie jest zabieg podobny jak miałem artroskopie czyli jedno dnia przychodzisz, drugiego zabieg, trzeciego wychodzi. A nfz leżysz przez tydzien czasu.
Potem po prywatnym zabiegu po msc mozna juz trenować, oczywiscie bez szelństw z ciężarami. Po NFZ dopiero po pół roku mozna zacząć trening.
Plus blizna ze prywatnie to tylko ślad na pępku a na NFZ wyraźnie widoczna blizna.

Po prostu żylem w przekonaniu takim jak przedstawiło mi kilku znajomych.
Ale skoro jest inaczej to tylko dla mnie na plus. Teraz przed zawodami i tak nic nie zrobie ale skończe sezon, wykorzystam odbicie po sezonie. I potem śmiało móglbym to operować.
Dzieki wielkie za info !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tested_


Po prostu żylem w przekonaniu takim jak przedstawiło mi kilku znajomych.
Ale skoro jest inaczej to tylko dla mnie na plus. Teraz przed zawodami i tak nic nie zrobie ale skończe sezon, wykorzystam odbicie po sezonie. I potem śmiało móglbym to operować.
Dzieki wielkie za info !


Spoko luz, ja piszę ze swojego doświadczenia. We wtorek popoludniu polozylem sie w szpitalu, w piątek w południe wypis o ile dobrze pamietam. Trenować zacząłem na spokojnie po ok. 3 miechach. Nie zapomnę także faktu, że mialem lekki przeziębienie i m.in. kaszel....doba po zabiegu to był koszmar, bo każde kaszlnięcie to ból niesamowity w miejscu gdzie była rana i chodzilem do pań piguł, aby podpinały dożylnie ketonal , także jakbyś robił to bez kaszlu się połóż .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Cześć. Po raz kolejny przerywam prowadzenie dziennika jednak tym razem nie jest to związane z brakiem czasu czy lenistwem a z powodu atrakcyjnej propozycji współpracy której nie moglem nie przyjąć

Nowy sponsor i w koncu mogę jakąś firme tak nazwać z czystym sumieniem, rusza ze swoja strona gdzie sa i beda arty oraz m.in. blog treningowe roznych osob, zawodników w tym mój. Stąd tez nie mogę juz tutaj prowadzić dziennika.

Na koniec kilka slow ode mnie.

Jest 3tyg przed MP NAC. Forme mam pewno mam zyciowa. Zyly na brzuchu, krawiecki wychodzi. Do tego duza sila, nawet wieksza niz na masie mimo niskiej jak na mnie podazy kcal.

Waga ok 112kg i tak naprawde wycike planuje robic jeszcze tydzien a dwa ostatnie tygonie przeznacze na wypełnienie sie.

Na wynik zaden sie nie zastanawiam poniewaz obsada mojej kat w tym roku bedzie lepsza niz w ifbb w +100kg. Wiado o ze powodem tego jest fakt ze sa wzmozone kontrole dopingowe i wieku czolowych zawodnikow z ifbb odpuszcza start na mp.

W NACu sami sobie sprawdzcie na fb chlopakow.
Mieczysław Fijał, Piotr Wolniak, Krzysztof Piekarz, dalej Krzysztof Marciniak, ja, Bartosz Sokołowski chyba w tym roku odpuszcza starty na wiosne ale jakby nie odpuscil do kolejny wielki koń dolanczq do ekipy.
W nizszy kategoriach Artur Stańczak czy Michał Mikulewicz.

Wiec jak widac poziom bedzoe naprawde wysoki.

Mimo tego ze 2 osoby o pieknych sylwetka sa prowadzone przez Piotra. Do tego Mietek to 3krotny MP w tej kategorii to ja nie odpuszczam. Robie zyciowke i wychodze smialo co ma byc co bedzie jak sie nie uda zalapac na pudlo to w takim towarzystwie to nie wstyd

Forma z ostatniego tygodnia:

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=WHi1vp0JaZw

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=95qPk7oXt8Y






2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dobrze to wyglada na zdjeciach solo az rewelacyjnie Waskularyzcją nikt Cie nie przeskoczy!!!
Tylko wlasnie ciekawe jak na scenie to wyjdzie przy zankomitej konkurencji?
IMO nie ma co sie od razu tlumaczyc czy objasniac kto startuje tylko robic swoje. Kazdy zna realia. Nazwiska godne wiec moze wreszcie nie beda sie przypier....ć do Ciebie ze konkurencji nie masz w innych federacjach. Powodzonka i kibicuje




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-01 10:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870870
Nazwiska formy nie robią Fijał ciekawe czy wyjdzie docięty, no i Piekarz może wygrać proporcjami (wgl to nie wiedziałem że też przeszedł do NAC ). Jak dla mnie top 3 spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Adaś drugi Marian, wiecznie za skromny

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

Następny temat

SFD TEAM Sebastian Szmyt

WHEY premium