SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4736
1. WIEK: 26
2. WAGA: około 85-87 WZROST: 184cm
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : redukcja od lutego, koniec w czerwcu.
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: około 20%+-3% foty w dzienniku: https://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616-s5.html
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 13-16% - około 82kg
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: W dzienniku; generalnie FBW w domu + aikido 3x w tygodniu po 2 godziny trening jest dość intensywny, ale bardziej aerobowy niż siłowy. Dieta jest ustalona i się jej trzymam.
7. STAN ZDROWIA: Zdrowy.
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
11. STAZ TRENINGOWY: aikido od lutego 2010 (po długiej przerwie), siłowo od marca 2010
12. BUDŻET: do 100PLN na spalacze

Generalnie problem polega na tym, że zatrzymałem się i nie idzie ruszyć. Jako miarki używam wagi i obwodu pasa (plus %BF liczony chałupniczo). Waga leci powoli w dół, za to pas od kilku tygodniu uczepił się 88cm i nie za bardzo chce w dół.
Poszukuję czegoś co pobudzi spalanie tłuszczu, ale nie jest ekstremalnie mocne. Co byście polecili. Myślałem o zestawie L-kartyna od Fitmaxa + Thermo Shape plus z ActivLaba (mniej l-kartyny, ale inne dodatkowe związki) do tego będzie jeszcze około treningowo BCAA jakieś, ale to inna działka.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
1. WIEK: 24
2. 185, 90
3. Wczesniej 2 miesiace, do kiedy. gdzies do 80 kg) :
4. ok 25% z tego co pamietam :
5. -:
6. Sztuki walki 4 razy w tygodniu po 1,5h dieta srednia, obiad to przewaznie ryz z kurczakiem, a poza tym rano ryz na mleku, na wieczor serek wiejski, a w pracy kanapki. Przed treningiem jesli jest przed obiadem to 1-2 batony musli po 50 gram:
7. Zdrowy:
8. Brak:
9. Man Scorch:
10. brak:
11. 9 miesiecy:
12. Bez ograniczen:
13. Wiem, ze wg poziomow bmi mam w miare dobra wage, jednak mala tluszczu jest na brzuchu i glownie tego chcialbym sie pozbyc.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
snorri1 - choc sam nie jestem entuzjastą wyrzucania za wszelką cenę węgli z ostatniego posiłku, to jednak posilek który jesz (owsiane + mleko), ze względu na raczej silną odp insulinową jaką moze powodować - nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem. W moim przekonaniu po prostu mozna uwzglednic spokojnie pewne ilosci wegli w kolacji, ale nie koniecznie opierałbym na nich ostatni posiłek i nie koniecznie też uzupełniał mlekiem.

Z drugiej strony jesli trenujesz wieczorem - wieczonre wegle mają dodatkowe uzasadnienia. IMO - jesli waga się nie rusza na tej diecie - to po prtostu bym zrobił w niej korektę.

Co do spalacza, to mi osobiscie z łagodnych podobał się:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html

wez 2 - 3 paczki, zacznij od mniejszych dawek i zwiekszaj wg uznania.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
zielarstwo - Tobie potrzebna jest odpowiednia dieta przede wszystkim (nie koniecznie scisła, idealistyczna), i odpowiednie rozeznanie. Wywal w piwerszej kolejnosci te batoniki jak chcesz redukowac.

Ze spalaczy - mozesz siegnąc po ten sam co kolega wyżej, mozesz wziąc sprawdzonego juz przez siebie scorcha.

Przejrzyj też zestawy z linku na pierwszej stronie, np:

http://zestawy.sfd.pl/Zestaw.aspx?idZestawu=93 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4736
@faftaq, sog poszedł, Olimpa się wypróbuje od jutra chyba. Węgle wieczorem, bo po białku nie mogę zasnąć/śpię gorzej. Poza tym robię na sobie eksperyment "niskie IG wieczorem" - owies na zimno ma IG 40 więc ładnie pasuje. Mleko mi nigdy nie szkodziło.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
to ok, jedz jak Ci sluzy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
1. Prawie 18 lat
2. 193cm,103kg
3. od teraz do jak najszybciej
4. około 30-40% http://zapodaj.net/fb26836d3a5b.jpg.html
5. myślę, że 10% będzie dobrze
6. siłownia i bieganie
7. Nadciśnienie lek. enarenal ale już go nie biorę o jakiegoś czasu.
8. Mogę wszystko jeść;]
9. Nic
10. hmb
11. mc
12. około 200zł
13. Schudnąć i wyrzeźbić mięśnie.

Zmieniony przez - Fastor w dniu 2010-05-23 10:44:00

Zmieniony przez - Fastor w dniu 2010-05-23 10:45:07

Zmieniony przez - Fastor w dniu 2010-05-23 10:46:03

Krav maga?

"Sztuką jest żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
zejscie do 10% bf w najblizszym czasie imo nie realne

nic nie wiadomo na temat Twojego odzywiania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Jem normalnie. nie mam żadnej diety ale ostatnio staram sie nie jeść sosów itp.

Krav maga?

"Sztuką jest żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
to ułóz dietę - bo toona determinuje efektywnosc zabiegow redukcyjnych.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

electro
Polecane artykuły