SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
kurde nie wiadomo ile tego 1,3 jest ani synefryny z pomarańczy, dyma ma znow zamiast 1,3 troszke johy i tez w opisie jest cytrus aurantium ale w składzie znów ni ma albo nie widze. mam dylemat

a jak bym zarzucił magnum + joha solo?

tylko ile będzie johy w 2000mg ekstraktu kory Yohimbe?

Zmieniony przez - NoLimit w dniu 2011-06-12 12:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
NoLimit - w DYMA burn johy są śladowe ilości.

a ekstrakt johyjesli nie jest standaryzowany na obecnośc alkaloidu - może go w ogóle nie zawierać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
dobra koniec spamu ...
1 tygdzien bede jechal
5mg johy + 2kapsy magnum heat przed aero na czczo
5mg johy + 2kapsy magnum przed siłowym
dodatkowo czosnek i omega

będzie si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie znam wielu opinii na temat heat'a

moim zdaniem też yohę warto dodać jedynie na koniec redukcji, jedynie przy dietach typu LC i VLC/KD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
hm teraz juz mam ustaloną dzienną podaż około 130 g węglowodanów 5xweek weekedny nie licze wiec to juz troche mniej niz podaja zasady LC ale nie wiem czy będę na lipiec schodził niżej z węglami czy jest sens zobacze pod koniec czerwca jakie będą wyniki i wtedy zobacze czy wrzuce yohe, narazie planuje zakupy tylko

BPI RX6 zbiera dobre opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
najlepiej węgle byłoby umieścić w okolicy potreningowej

a johę dawać głównie przed treningiem, zwłacszcza aerobowym (wtedy z przedtreningowych posiłków węgle - out)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
mam taki rozkład jezeli chodzi o węgle
I po aero
II posilek bez
III przed silowym
IV po silowym
V ostatni bez

przed siłowym jak wywale węgle to chyba bym się czuł nieswojo aero na czczo zawsze takze

dobra dzięki za pomoc

Zmieniony przez - NoLimit w dniu 2011-06-12 17:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
czyli daj johe rano. przed treningiem spalacz.

osobiscie nie laczylbym spalacza z joha (1.3) ewentualnie dokupil do johy kofeine.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co dołączenia 1,3 i yohy, ja też jestem sceptyczny - ale wiele osób tak robi i znoszą mix dobrze.

warto byłoby jednak takie mixy przetestować z udziałem czegoś łagodniejszego.

a węgle z przedtreningowego wywal jeśli chcesz dać tam yohę. Jak nie - to wal jak TomQ opisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
albo ewentualnie sam spalacz a na ostatnie 2-3 tyg joha + koffa wydaje się najrozsądniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium