SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
Siemano. Czy przy wadze 81kg/176cm wzrostu/92cm w pasie - niewiem ile mam bf. z 20%? warto zaczynac brac spalacz czy narazie wystarczy egcg? potem tse a potem dopiero cos mocniejszego? czy odrazu sie za cos wziasc i nie tracic czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy od kiedy redukujesz, jakie preparaty już brałeś, jakie maszjeszcze suple i ile masz kasy na zestaw oraz jak długo chcesz redukowac i jaki poziom mierzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
1. WIEK:
22,kobieta
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:
60kg, 168kg
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia):
kwiecień 2012--> lipiec 2012
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki):
ok.28%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:
ok.17-20%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU:
siłownia rano lub popołudniu 2 razy w tygodniu roboczym ( ok.1,5h dziennie )plus w weekend w ciągu dnia (1,5h)
ćwiczenia na bieżni, steperze, orbitreku, rowerze + siłowe
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.):
brak
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:
chętnie pijąca
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:
brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:
brak
11. STAZ TRENINGOWY:
brak
12. BUDŻET:
do 300zl
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
proszę o pomoc w dobraniu spalacza dla początkującej osoby
od kwietnia planuję systematycznie rozpoczac treningi na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
Witam serdecznie. Aktualne dane:


1. WIEK:18lat skonczone w lutym
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: wzrost-174, waga; 83, biceps; 40cm
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): planuje zacząć za miesiąc,do czerwca myślę
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): nie potrafie tego określić ale myślę ~15%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:10% :D
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: silownia 2-3 razyw tygodniu, jak sie ociepli zaczynam aeroby na swiezym powietrzu- rower,bieganie, pilka nozna. Dieta- jest również, nie jem slodyczy od 3miesiecy, duże gotowanych ryb, białko itd. Te 2 sprawy są dopięte na ostatni guzik ;)
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): brak
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: luzik
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Clenburexin II 90kaps,tested omega-3, ostatnio kreatyne-cm3 360kaps,coś tam na stawy i witaminki vitaminer.
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
11. STAZ TRENINGOWY:rok i 3 miesiace
12. BUDŻET:100zł, +/- 20 zł bo jesli cos jest warte uwagi to dołożę
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Jestem na cyklu masowym, kiedy jestem zadowolony wynikami chciałbym wrzucić redukcje. Własnie ten czas nadszedl ;p Napisałem tutaj gdyz chcialem na prawde otrzymac solidną poradę- rok temu otrzymalem taka od faftaq(dzięki!) Interesują mnie na prawde silne spalacze, bez żadnej lipy i owijania w bawełne! A i czy coś ew. dołożyć do tego spalacza? omege lub coś pozdrawiam!

Zmieniony przez - p4p4sm3rf w dniu 2012-03-02 13:38:17

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
[https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Burner-opis26452.html] 
ale nie wiem czy od razu pa cyklu masowym jest sens brania sie za mocniejsze srodki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
W jaki sposób dawkować Trec Clenburexin gdzieś wyczytałem że należy brać 2 kapsułki przed śniadaniem 30 min oraz 30 min przed treningiem. Ja mam treningi ok 8 rano więc jak to rozwiązać? Oraz jak stosować w dni nietreningowe? Proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
przeczytaj pierwsza strone i regulamin tematu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
yo TomQ-MAG !


Czy ten tested nalezy do tych mocniejszych w tym przedziale cenowym? Jak bym kupowal to bym musiał wziąc 2 opakowania tak ?

Co myślicie nad LIPO-X PACK od treca? (ta nowsza wersja lepsza/gorsza?) pozdrawiam

Zmieniony przez - p4p4sm3rf w dniu 2012-03-02 18:50:54

Zmieniony przez - p4p4sm3rf w dniu 2012-03-02 18:51:59

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
TomQ-MAG - czy ma sens zwiekszac tested burnera do 2kapsow przed trenem? To bedzie 600mg koffy i 50mg 1.3d, jedna sztuka narazie kopie mnie konkretnie a 600mg koffy jakos wydaje mi sie duzo.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium