SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Logan - dzięki, już poprawiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
faftaq - co do Thermo Stima - uwazasz, ze dawka podana na opakowaniu jest za mala?
Tam jest jeden kaps dziennie a Ty zalecasz od poczatku 2x2 wiec roznica spora, stad moje pytanie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak, uważam że jest za mała. Producent zaleca do 3 x dziennie po 1 cps, ja niewiele więcej - 2 x dziennie po 2cps. Zauważ że dawkowanie suplementów zawierających kofeinę jest tak rozplanowane przez polskich producentów by nie przekroczyć dawki 200mg kofeiny na dobę. Regulowane jest to przez obowiązujące przepisy. Tymczasem kwestia ta ma charakter mocno indywidualny.

Z resztą popatrz na składy spalaczy zza oceanu, tam masz często 200mg kofeiny na porcję. Polskie preparaty przy zalecanym dawkowaniu nie mają szans by konkurować z tymi zza Wielkiej Wody, przy lekkim zawyzaniu dawek - stają się rozwiązaniem ciekawym. Zwłaszcza takie preparaty jak themo stim czy cleburexin.

Osobiście nie jestem fanem silnych termogeników zawierających 1,3 czy yohę, sam źle je znoszę. Wolę srodki takie jak scorch czy stimn. Dawka 2cps scorcha w moim subiektywnym odczuciu była porównywalna do dawki 2cps stima. Tymczasem w wypadku suplementu MAN'a jadłem niepełną dawkę, a w wypadku Olimpa - zawyżoną (wg etykiety).

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-10-09 13:21:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja tez wole slabsze spalacze (a wiecej wysilku) i zamierzam sprobowac Thermo Stima.

Dzieki za odpowiedz.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
a jak dawkowac napisales ze 2x po 2...
moglbys bardziej sie rozpisac? chodzi mi o to jak w dni nietreningowe a jak w treningowe z gory piknie dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
2 rano i 2 przed treningiem

w dnt 2 rano i 2 popoludniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
faftaq - a jaka jest Twoja opinia o Thermo Speed?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
1. WIEK: 20

2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: Przed 176/85 po redukcji 176/63-5

3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia): Redukcja mniej więcej zakończona, Czas ok 3 miesiące

4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : Fotki nie posiadam postaram sie cos zrobić, Zarys mięśni widoczny spora krecha jest :D
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 9-11%

6. ZARYS DIETY I TRENINGU: Dieta ok max do 2000kcal ABS/ABS2 + Aeroby (Bieganie,Basen,Rowerek) do tego troche ćwiczeń siłowych

7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):nic

8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie

9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: B-P-U ActiveLab jednym słowem lipa
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: nic

11. STAZ TRENINGOWY: ok 2miesięcy praktycznie co dziennie

12. BUDŻET: nie ograniczony

13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Do spalenia fałdka na dole brzucha i przybranie na suchej masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
__Logan__ - że jest nietrafiony. O wiele bardziej chwalę sobie thermo stim lub clenburexin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ziom885 - nie bardzo rozumiem: celujesz teraz w przyrost masy mięsniowej czy redukcję fatu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium