SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353


A więc jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc...ciekaw jestem jaki mniej więcej jest bf u mnie. Jestem już około 10 tygodni na redukcji.

Waga: 81 / 73
Pas: 88 / 81
Ramię: 38,5 / 38

Obecnie zostało mi jeszcze pół opakowania Tighta.



Zmieniony przez - taekwondo w dniu 2011-04-19 19:21:02

Zmieniony przez - taekwondo w dniu 2011-04-19 19:22:57

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie podejmę się oceny,

raz że nie jestem w tym dorby, dwa że z fotki jest trudniej, trzy - ta fotka juz w ogole słabo sie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Z foto cieżko ocenic, ale jak miałbym strzelać to ok 15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
1. WIEK:22
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:73,9kg/178cm
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :czerwiec
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :wskaznik tkanki tluszczowej 18,3 %, masa tkanki tluszczowej 13,5 kg, czysta masa 60,4 kg
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 15 % moze mniej nawet
6. Trening: 2x w tyg. trening silowy ok 45 min, w planie bieganie interwałów
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):brak
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:nie
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
11. STAZ TRENINGOWY:rok
12. BUDŻET:100-150zł
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS problemu: Jakie suplementy stosowac w połączeniu z takim treningiem/ wysiłkiem. Jestem raczej szczupłym człowiekiem lecz przez zime zebralo sie troche tluszczu ktory chce zlikwidowac.

http://www.speedyshare.com/files/28086054/Dziennik_Posilkow_VITALMAX_v4.40.xlsx - link do moich przykladowego dziennika posilkow
z gory dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1515
1. WIEK: 20
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 93 kg, 180 cm,
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : 2 miesiące i będzie trwała aż efekt mnie usatysfakcjonuje ;)
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : niestety nie mam teraz żadnej fotki, ale szacuje że BF pewnie trochę ponad 20%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 14-15%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta jest LC, a co do treningu to od siłowni mam przerwę od nowego roku i tak jeszcze z 2 miesiące nie będę mógł chodzić, także ten czas chce przeznaczyć jak najbardziej na redukcję, teraz ciepło to wsiądę na rower 3-4 razy w tygodniu, raz w tygodniu jeżdżę na basen, no i teraz dorzucę jeszcze jakieś domowe aeroby
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): bardzo dobry
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: kiedyś TSE, coś czego nazwy nie pamiętam bo był jako gratis, Scorch też w tamtym roku ale nie zrobił na mnie dużego wrażenia, w tamtym roku również Clen się przewinął
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
11. STAZ TRENINGOWY: 1 rok
12. BUDŻET: 300-350
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: No więc tak przez ostatnie 2 miechy z wagą zszedłem z 103.5 do 93 więc już jestem zadowolony ale myślę że jeszcze 8-10 w dół by nie zaszkodziło, to co zostało to głównie brzuch, boki i uda. No więc tak mam w domu trochę zapasu Omegi3 i Vitamin od Olimpa także to będzie codziennie stosowane. Braki w diecie będę uzupełniał białkiem, które też jeszcze posiadam. Zostało mi jeszcze pół puchy BCAA, które zacznę stosować na koniec wycinki z najmocniejszym spalaczem. Mam też sporo mono ale ona poczeka do czasu kiedy będę mógł wrócić na siłownię. No dobrze i teraz chodzi o to jakie zakupić do tego spalacze. Myślałem żeby zakupić puchę Tested Burner, 2 razy Olimp Therm Line S, Yohimbine HCL Primaforce i coś jeszcze "mocnego". No i zamierzam zacząć od Tested Burner razem z Therm Linem, i gdy skończę to pierwsze to wejść na coś "mocnego" razem z tym koncząc jeszcze Therm Line, a na ostatnie 13-15 dni Yohimbine w dawce około 0.2mg/kgmc. No i teraz pytanie czy to co sobie wybrałem będzie poprawne? Jak to dawkować razem? Co wybrać na spalacz mocniejszy od Tested Burnera w cenie do około 150 zł? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Radzio2000
https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis556.html 
na pocztaek cos z tego w zupelnosci wystarczy.
daj 2 razy dziennie po 2 kapsy
ewentualnie:
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
SzczurekSX
tested juz jest dosc silnym spalaczem ponoc, w palaczeniu z therm linem bedzie bardzej kompleksowy, wiec dobrze sobie to wykombinowales.

co do preparatu zerknij na
https://sklep.sfd.pl/USP_Labs_OxyELITE_Pro-opis1628.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
1. WIEK: 29
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 180cm,98kg,biceps43,klatka 124,pas 96
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : 3tydz zakonczenie lipiec
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : 22
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 16
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: bialko2,5g/kg,ww2g/kg,tluszcz1g/kg,3 razy w tyg,2 razy w tyg aero
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): zdrowy
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: slaba nawet bardzo
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:therma pro(bardzo dawno temu wiadomo dlaczego),kilka cykli mono,stackow,tribulusow,animal cuts,no xplode,novedex,t-bomb,schock,storm,meso,quake,nitrobolon,hp,clenbuterix,i pewnie jeszcze o czyms zapomnialem
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:tested burner,daa,inhibit-e,hp,mono,bcaa,bialko wg brakow,prozdrowotne oczywiscie sa
11. STAZ TRENINGOWY:przeszlo 6 lat nie zawsze najmadzrzej
12. BUDŻET:obojetnie
13.TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:tested burner cos lipny jak dla mnie za 2tyg koncze 1op i 2nie otwieram,teraz sie zastanawiam nad jakims konkretniejszym spalaczem.doradzicie?
myslalem o oxy+ALRI- Lean Dreams
ew co innego?

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123


1. WIEK: 21
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 69 / 173
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : hm mniej wiecej od grudnia do lipca planuje:)
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: mniejsze porcje ale czesciej, wykluczenie chleba, slodyczy oczywiscie, wiecej warzyw i owocow ; Trening : bieganie, jazda na rowerze, skakanka i aeroby
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): bardzo dobry
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: nic
11. STAZ TRENINGOWY:
12. BUDŻET:
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: cwicze juz od grudnia spadlo mi prawie 10 kg , chcialabym jeszcze zrzucic okolo 10 ale waga stoi w miejscu od dluzszego czasu i troche mnie to zniecheca... myslalam tez o jakichs spalaczach Jak myslicie?

nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu;) nie udzielam sie za bardzo na forum ale chetnie czytam wasze rady:) pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium