SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
IMO - nie.

Ale ja na miejscowych spalaczach sie nie znam, bo sam nie uzywam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10814
siema

jade aktualnie na clenie 2tyg on/2tyg off i sie zastanawiam czy by nie dorzucic jakiegos spalacza podczas tych 2tyg off, jest sens?
jak tak to co aktualnie byloby najlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
1. WIEK: 32
2. WAGA; 75kg WZROST; 178cm
3. CZAS REDUKCJI: od 10 kwietnia 2010 do kiedy będzie trzeba
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: nie chce mi się teraz mierzyć :)
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: niziutko
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: max. 40g węgli dziennie-ładowanie raz
na 2 tyg. przez 2 dni.
7. STAN ZDROWIA: wszystko ok. Uczulenie na salicylany.
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie - piję 4-5
kaw/dzień. Ciśnienie wzorcowe.
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: TSE, SCORCH.
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: ze spalaczy nic
11. STAZ TRENINGOWY: 4 lata
12. BUDŻET: b.o.
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

Na przestrzeni 3 lat zredukowałem wagę ze 104kg do dzisiejszej 75kg. Odchudzałem się w kilku etapach.
Moim dzisiejszym celem jest pozbycie się ostatnich 5kg. Myślę, że tyle wystarczy, aby nabrać ostrości w sylwetce. Bo chudy już jestem, ale nadal gdy się schylam na brzuchu jest wałek, za który się mogę złapać .
Ponadto marzy mi się, mieć mocno napiętą skórę np. na ramionach czy w okolicach klatki - wiadomo, gdy byłem gruby to pojawiło się lipo.
4 x tyg.siłownia + 30min. interwały na bieżni.
Do tej pory było wszystko ok, ale teraz zastanawiam się nad mocnym spalaczem, bo widzę, że jest jakiś zastój.
Co polecacie ?

ps. zaznaczam, że ze względów zdrowotnych odpadają spalacze z korą wierzby białej oraz te zawierające yohimbinę.



Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2010-06-02 09:18:43

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82





1. WIEK: 23
2. WAGA; 105...... WZROST; 184cm
3. CZAS REDUKCJI: Od 3tyg.
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: Grubas!!!
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: niziutko
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: Hmmm, sam sobie dietę wymyśliłem która przedstawia się następująco. Rano płatki z mlekiem , na obiad fasolka szparagowa bądź kurczak z ryżem, na kolację znów płatki. W między czasie 2 kanapki bez masła, z wędliną i sałatą- chleb razowy. Do tego jeszcze jem sałatki z pomidora i ogórka oraz jem dużo owoców.
Tym sposobem w ciągu 3 tyg schudłem 4kg.

Trening:
Od czerwca siłownia. Otrzymałem tam informację że powinienem conajmiej przez miesiąc ćwiczyć wszystkie partie ciała ( na jedną partię conajmiej 3 ćwiczenia po 4 serie)
Na siłownię planuję chodzić 3x w tygodniu.
Ćwiczenia mi zajmują od 3 do 4 godz:)
Klatka:
Zaczynam od płaskiej ławeczki - 4 serie po 9 ruchów- 65kg
Następnie przechodzę na pochyloną ławeczkę - 4 serie po 9 ruchów- 50kg
Kolejne ćwiczenie to Rozpętki- 4 serie po około 12 ruchów - na 1 hantluj 12kg
Plecy:
Przechodzę na atlas i ćwiczę plecy-przyciągnaie gryfu za plecy-4 serie po 15 ruchów-45kg
Następnie siadam przed atlasem i wykonuję przyciągnie gryfu do klatki - 4 serie po 10 ruchów-45kg
Kolejne ćwiczenie to przyciąganie do siebie hantla na ławeczce- 4 serie po 12 ruchów- 20kg
Barki +kaptury:
Unoszenie Hantli nad siebie - 4 serie po 10 ruchów-15kg na 1 hantlu
Kolejne ćwiczenie to unoszenie przed siebie hantli – 4 serie po 10 ruchów-na 1 hantlu 12kg
Następne ćwiczenie to hmm jak to napisać  biorę z 2 stron rączki na lince i przyciągam przed siebie :D 4 serie po 12 ruchów – 2x15kg
Kolejne ćwiczenie to unoszenie zgiętego gryfu do twarzy(wiadomo o co chodzi  ) 4 serie po 12 ruchów- 35kg
Brzuch:
Na siłowni
wykonuję tylko jedno ćwiczenie- siedzę na jakimś tam przyrządzie i jednocześnie unoszę kolana i pochylam klatę do przodu(myślę że domyślacie się o jaki przyrząd mi chodzi ) 6 serii po 20 ruchów – obciążenie 20kg
Po siłowni cwiczę brzuch w domu – brzuszki + unoszenie nóg w pozycji leżącej
Nogi:
Z uwagi iż jestem po operacji kolana (łękotka) staram się nie przeciążać nóg.
Na początku cwiczę na uda – 4 serie po 12 ruchów – 30kg , a następnie ćwiczę łydki – 4 serie po 10 ruchów – 25kg
Od czerwca staram się co dziennie biegać po około 30 min
7. STAN ZDROWIA: W styczniu miałem operację na kolano(łękotka)
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Brak.
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: HMB
11. STAZ TRENINGOWY: od czerwca 
12. BUDŻET: Powiedzmy że mogę wydąć na suplementy 120zł miesięcznie
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Chcę jak najwięcej pozbyć się tłuszczu i przemienić to sadło w mięśnie… Problem jest taki iż ważę 105KG !! Mój największy problem to brzuch i cycki… oraz boczki…
Proszę o właściwie nakierowanie mnie na dobrą drogę :)
Pozdrawiam Radecki!
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Sąsiadwroc - jesli yohimbina i salicylany odpadają, to mozesz spróbowac czegos z geranium:

https://sklep.sfd.pl/LG_Sciences_E-911-opis26031.html

choc opinii na poslkich stronach jest mało na temat tego srodka, to juz sama gerenamina jest raczej chwalona.

tudziez mozesz zaeksperymetowac z mito:

https://sklep.sfd.pl/Gaspari_Nutrition_Mitotropin-opis25430.html

u mnie klienci jednak wyrazaja skrajne opinie, dla jednych 2 tbs w porcji to za duzo, inni jedzą po 3 i uznaja za sredni... Albo chodzi o jakąs indywidualną wrazliwosc, albo sa rozne partie preparatu.

ewentualnie, mozesz wrzucic jeden ze sprawdzonych spalaczy - które już brałes, i windowac dawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Radecki_87 - przede wszystkim potrzebuujesz zrozumiec i nauczyc się czym jest dieta. Dieta - to przede wszystkim ilosc, ilosc kalorii, ilosc bialek, wegli, tluszczy - a Ty albo jej nie znasz, albo nie trzymasz w tajemnicy. Ogarnij temat odzywiania - daj dietę do sprawdzenia w odpowidnim dziale.

W kwestii treningu -j/w - masz dzial z treningiem dla poczatkujących - daj tam do sprawdzenia.

Jesli chodzi o suplementy, to moga Ci sie przydac bialk, o3 i ew magnez/mzb + jakies witaminy. Na początek nic wiecej nie jest potrzebne. Ale zanim zastanowimy sie czy potrzebujesz wpc - zastosuj się do powyzszych porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Dzięki za odpowiedź.
Hm... może Cię zdziwię, ale odniosłem wrażenie, że najlepszego powera i podwyższoną potliwość miałem przy TSE z Olimpa. Niby taki ubogi spalacz, ale jednak...
Oczywiście dawka była większa.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium