SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
nikt nie odp to myślałem..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
TomQ Ci odpowiedział, przeważnie każdy spalacz w mniejszym lub większym stopniu hamuje apetyt, jak chcesz cos w miarę lajtowego to thyroburn z FA jest w miarę ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
a coś z górnej pułki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Jest gdzieś dostępna sama Alpha-yohimbina? Lub w jakich produktach jej szukać?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
w sensie hcl?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
nie wiem czy to hcl, ale na pewno standaryzowany ekstrakt
teraz znalazłem, że jest dostępna w AlphaBurn

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2012-07-31 17:55:53

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
poszukaj palmasa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
no czesc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
1.Wiek-19
2.Waga,Wzrost 76kg , 171 cm
3.Czas redukcji ok 2 miesięcy
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(mierzony poprzez wagę to 18.9%)
5.POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY(widoczne mięśnie brzucha )
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: (low carb )ostatnio mniej ale staram się cały czas jeść dużo białka i tłuszczy , mniej węgli .
7.STAN ZDROWIA (Ciśnienie lekkie podczas zmiany pogody tak to ok)
8.WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE - Brak (pije dużo kawy )
9.STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Brak (ćwiczyłem od ok.9 miesięcy na sucho z przerwami )
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Brak
11. STAZ TRENINGOWY: Pracuje fizycznie i to ciężko , poza tym abs II i ćw z gazet na brzuszek i ramiona(tu głównie drążek )
12. BUDŻET: ok 200 zł
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Ćwiczę już dłuższy czas i wszystko ok mięśnie są , nawet widoczne :D ale jest też tłuszcz i jego chcę się pozbyć . Dlatego Chciałbym was zapytać o jakieś suple reduktor , witaminki , może HMB ? , BCAA Xplode ? CHciałbym nadmienić że nie chce utraty mięśni ...

Zmieniony przez - ziejaaa w dniu 2012-07-31 20:22:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium