SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1015
Nie korzystałem jeszcze ze spalaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1015
Dzięki, sog : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
Witam speców, powiedzcie no mi, czy ma sens w moim przypadku mała redukcja

1. WIEK: 16
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: waga 82, wrost 176cm, pas 86, klata 108, biceps 38
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): Jeżeli tak, to czas będzie uzależniony od tego w jakim czasie będę gubił kg, wstępnie 6-8 tyg.
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 15%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: Aktualnie masa, 2g/6g/1g
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Pęknieta łąkotka przyśrodkowa kolana, ale za tydzien-dwa będe w pełni sprawny
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Nie używam.
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Kreatyny, kilka NO boosterów, bcaa, uzupelniacze diety.
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Trec Mass XXL do pobicia kcal, no i witaminki.
11. STAZ TRENINGOWY: Łącznie 2 lata, rok z głową.
12. BUDŻET: 350zl
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Czy czas na redukcje? Osobiście mi się wydaje, że po redukcji nic ze mnie nie zostanie, ale spotkałem się z opiniami, że może już na nią czas. Fakt faktem, troche się zebrało w bioderkach i na bebzonie (w rok zrobiłem ok. 20kg w miare czystej masy mięśniowej, ale oczywiście fatu też troszkę podłapałem) Głównie trapią mnie te bioderka, nie za ładnie to wygląda . Zdjęcia poniżej.
http://imageshack.us/photo/my-images/6/klatao.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/plecyd.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/694/plecyluz.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/809/przodluz.jpg/

Pozy trochę krzywe i w słabym świetle, ale to tylko tak dla nakierowania Was

Czekam na opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
imo nie ma tam czego redukowac ale oczywiscie kwestia priorytetów indywidualnych,
skupił bym sie raczej na dalszej rozbudowie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
Panowie a czy spalacz dorzucony do cyklu masowego może choćby trochę zredukować fat? Gdyby dorzucić go do potreningowych aerobów. Wszystko szłoby dalej tak samo, na maj planowałem cykl mono+SAW, do tego bcaa, białko i właśnie tutaj pytanie czy spalacz ma chociażby minimalny sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ma sens
tyle że dieta też musi być dograna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
Czyli tu bym musiał zmienić diete typowo masową na taką pod recomp czy normalną diete redukcyjną?
Sogi niestety chyba nie wejdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
jak sogi nie wchodza to nie bedzie wiecej pomocy niestety ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium