SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Molu86 - chodzi o to, że jest ankieta w pierwszym topiku. Kojarzę Cię z forum, ale nie wiem co np rozumiesz pod pojęciem ostatniego szlifu, jaki model zywieniowy stosujesz jakie masz doświadczenie z suplami. Chodzi o to, by można było udzielać odp w tym temacie bez niepotrzebnego gadania, dopytywania itp, by było nam - doradcom łatwej.

Jesli nie chcesz podac info na swoj temat powiem tak:
- ja bez dwóch zdań wolę efką niż yohę czy 1,3, zwłaszcza że mam średnie zaufanie do osób które coś tam mieszają w swoim domu.

Jesli masz dobre źrodło efi -brałbym efi, ale jesli np masz porównanie i brałes i 1,3 i yohe i efi - to wiesz sam na co lepiej reagujesz. W moim wypadku efka jest numerb uno z mocniejszych wynalazków

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-05-09 18:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 770
WIEK:
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 64kg/166
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : redukuje od 8tyg zeszłem z 73 na 64
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : ok 15%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10 - 12%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: 3xMMA / 3x rowerek stacjonarny 20min / bieganie
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): zdrowy
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:
11. STAZ TRENINGOWY: 1,5roku treningów MMA, 3 miesiące siłowni
12. BUDŻET: zalezy od skuteczności produktu, powiedzmy na początek 50zł
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
Poszukuje spalacza, diete mam dopiętą na ostatni guzik, 2B/2W/1T
Na brzuchu wciąż zalega mi troszkę tłuczyku, chciałbym to spalić, męczę się z tym już sporo czasu. Jaki spalcz polecacie? Myślałem o Olimp Thermo speed lub Trec Clenburexin, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
z w/w clenburexin

warto też dać dietę do sprawdzenia w odchudzaniu

oprócz b/w/t ważna jest jakośc żywności

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 770
Dzieki za odopowiedź, dietę już wklejałem :)

Co powiesz o Thermo Stim? bedzie lepszy/gorszy od Clenburexin'a?
clenburexin jest troszę droższy, ale czy skuteczniejszy :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
obecnie szamie i przy dawce 2x2 jest ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
WIEK: 25
WAGA: 80
WZROST: 176

SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: wg. wagi z pomiarem 22%
STAN ZDROWIA: uczulenie na acetosalicylany
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
STAZ TRENINGOWY: miesiąc
BUDŻET: nie ma problemu, ale za dużo nie chcę w siebie pakować
TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: chodzę 4-5 razy w tygodniu na siłownię - 30 minut biegania, 30 minut roweru i kilka serii po 30-40 brzuszków. Obecnie z pewnych względów zdrowotnych nie mogę wykonywać ćwiczeń siłowych, więc chcę samym bieganiem, jeżdżeniem na rowerku, orbitreku i brzuszkami zrzucić jeszcze jakieś 7-8 kg.
Do końca maja jestem w stanie być 4-5 razy w tygodniu na siłowni, mam cały dzień wolny. Zazwyczaj jestem po pobudce, śniadaniu, porannej higienie etc.. Startuję z treningiem od godz. 10 do 14 max. Zaczynam dietę zgodną z grupą krwi, śniadanie - nabiałowe, po siłce jakieś jabłko lub jogurt, obiad lekkie mięso z ryżem/kuskusem, kolacje to co najwyżej budyń, jogurt lub sucharki. Szukam czegoś, co pomoże mi zrzucić trochę wagi, a przy okazji zwiększyć wydajność organizmu itd..


Przy okazji witam, jak coś było nie w porządku z tutejszą etykietą, to przepraszam, staram się nie psuć forów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 770
TomQ-Mag, jesz Thermo Stim czy Trec Q?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
orzech17
thermo

desperator
na poczatek odpowiednim produktem bedzie do wyboru:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis556.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1833
Po przemysleniu sprawy wzialem Ripped Freak....

DymaBurn przy tym wynalazku to nic. Pobudzenie jest ogromne, trening mimo prawie nie przyjmowania wegli jest przyjemny i mozna trzaskac aero bo jest chec do jeszcze wiekszego wysilku.

Natomiast wzialem pierwszego dnia dwie tabletki. Jedna rano o 9 a druga o 15 i niestety nie moglem spac do 4 rano. Dlatego zostaje przy jednej na dzien i dopiero jak sie przyzwyczaje zarzucam druga.

Recencje produktu napisze w odpowiednim dziale po cyklu czyli za ok miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
@TomQ-MAG - wziąłem Olimpa i daję radę, dawno się tak nie napociłem przy bieganiu, a dodatkowy kop wyczuwalny. Zakupiłem jeszcze Omegę 3, ale nie wiem czy jest sens brać dodatkowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium