SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
tak, a w DNT np 1 kaps x 2 TSE w Ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
Thermadex b.dobry. Jak ktos lubi mocne pobudzenie to sie sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 141
A jakbyś cie mieli zaproponować coś mniej extremalnego niż joszke + TSE to co by to było ?? tylko jakiś sprawdzony spalacz mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
meltdown z vpx
https://sklep.sfd.pl/Vpx_Meltdown-opis25913.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-03-21 20:25:54

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 141
też z joszką i opinie mieszane ma. A co jeszcze, im więcej tym lepiej poczytam i coś wybiorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
w tym temacie tylko posty zgodnie z pierwsza strona, udaj sie do pojedynczych pytan jak cos

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
1. WIEK: 23
2. WAGA; WZROST; 183cm, 92kg
3. CZAS REDUKCJI poprzedni cykl ok 5 miesięcy- 14 kg w dół. Teraz planuje ok 3 miesięcy
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU- 18%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: trening siłowy 4 razy w tygodniu. trening aerobowy (rower)- 4-5 razy w tygodniu(planowane), dieta - wiem co jem:)
7. STAN ZDROWIA b.dobry
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE: w nadmiarze.
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: thermo stim. mhp anadrox
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: spalaczy żadnych obecnie
11. STAZ TRENINGOWY: 1.5 roku
12. BUDŻET: ok 100 pln
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Witam, poszukuję solidnego spalacza, oczywiście w rozsądnej cenie;). Mam jednak pewne zastrzeżenie. Kilka miesięcy temu stosowałem thermo stim firmy olimp, przez około 3 miesiące(2-3 tabletki przed treningiem). Wszystko szło według planu, jednak w pewnym momencie organizm zaczął źle reagować na ten środek. Miałem stany lękowe, nadmierne pocenie, częste oddawanie moczu i ogólne bardzo złe samopoczucie. Po około tygodniu od odstawienia w/w środka wszystko wróciło do normy. Sądzę, że przyczyną było za duża ilość kofeiny w organizmie, (kawę pijałem 2 razy dziennie). Dlatego też szukam teraz spalacza bez kofeiny. Czytając opinie o takich środkach troszkę się zmartwiłem bo często powtarzało się zdanie, że są to środki mało skuteczne. może ktoś będzie mógł pomóc mi w tej sprawie. Z góry dziękuje za wszelki odpowiedzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jak po stimie miales takie stany, to zielona herbata powinna ci starczyc
a tak na serio zerknij na burnera od swansona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium