SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rozwazny87 - ja bym dodatkowo uwzględnił o3, np:

https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Omega_3-opis26439.html

w dawce 4 - 6 cps na dobę

zważ też, że 15kg w dwa miechy to sporo i pewnie poleci sporo z mięsa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2675
mozliwe ze masz racje faftaq co bedzie to bedzie minimum 10 kilo napewno schudne
dzieki ze mi przypomniales o omedze
co do spalacza to polece 40 dni thyroburna potem chyba riped freaka 30dni a na docinke ostateczna clena bo zostalo mi z kiedys sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
1. Wiek : 18 (świeżo :D)
2.Waga - 90KG , Wzrost 180cm
3.Czas Redukcji : zamierzam zaczać od 10 Maja, przez około 2-3 miesiące( raczej 2, jesli nie osiągne satysfakcjonujących efektów to 3 :D)
4.SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: ~ 12-15 procent ( nie wiem dokładnie, wkleje fotkę na dniach po naprawie aparatu)
5.POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: ~ 10 % (raczej nie mniej, zamierzam jedynie spalić nadmiar tłuszczu, żeby móc przez następne pół roku albo więcej masować, bo za mały jestem na super wycinkę :D)
6.ZARYS DIETY I TRENINGU :
Dieta redukcyjna na dniach będzie uzgodniona z s.m.p.a., raczej low carb plus dużo białka i tłuszczy, cheat meale raz-2 na tydzień.
Trening 4x na tydzień (split partia 2x) plus 2-4x aeroby ( basen,rower)
7.STAN ZDROWIA: Wszystko dobrze oprócz chondromalacji kolan.
8.WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ / NAPOJE ENERGETYCZNE: raczej słaba, musiałbym dużo wypić żeby mnie pobudziło
9.STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: to będzie moja pierwsza redukcja, więc supli redukcyjnych zero jak na razie.
10.STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Whey Protein COmplex 100%, Omega-3, Glukozamina. NA redukcję zamierzam dokupić BCAA Xplode i może jakiś spalacz.
11.STAŻ TRENINGOWY: 9.5 miesiąca
12. BUDŻET: obecnie 260zł ( będzie praca na wakacje to wiecej :P)
13.TREŚĆ ZAPYTANIA/OPIS PROBLEMU:
- głównie o suple, czy taki zestawik wystarczy na redukcję tłuszczu na poczciwy poziom
- czy tyle aerobów starczy
- czy jest szansa że w 2-3 miechy, na diecie , treningach i suplach trzymanych jak trzeba zrzucę te 5-10 Kg fatu?

pozdrawiam

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rozwazny87 - ok. w kwestii clena się nie wypowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wsiok - stracić 5 - 10kg fatu przy szacowanym poziomie 12 - 15 % i celowaniu w 10%? nie szalej. Uśredniając: strata ok 2 - 4kg fatu u Ciebie dać powinna porządny wynik.

Suple takie jak masz wystarczą na początek. jak chcesz redukcję rozciągnąc w czasie to zacznij od lajtowego spalacza, np:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html z 2 - 3 opakowania i progresem dawki

a potem możesz sięgnąc po scorcha, może pojawi się w sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Sory jeśli zaszalałem z liczbami, to będzie pierwsza redukcja więc jestem tutaj ciemny :D.

A jeszcze mam jedno pytanko o dawkowanie. WPC 100% biorę gdzieś 30-35G, omega 3 zamierzam brać gdzieś 2-3 G ( teraz jeszcze 1 bo kończę masówkę) BCAA zamierzam gdzieś 10-15 G. Czy tak będzie ok na początek? :P.

Dzięki za bardzo za odpowiedź
pozdrawiam

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
WPC = mięso w proszku, pytasz więc o dawkowanie mięsa. Bierz wg braków.

o3 - najlepiej osadzić w relacji do spożywanych z dietą o6. Minimum jednak 1g na dobę, a wiele osób widnuje dawki wierząc w "odchudzający" potencjał w/w

BCAA - OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
1. WIEK: 18
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 78/176
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : trwa 1 miesiąc, zakończenie nie mam pojęcia
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : ok 15%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 7-8%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: low carb, 0-200kcal, 4xw tygodniu siłownia+45min aero, w DNT HIIT
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): brak
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: pierwsza redukcja
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: BCAA Xplode
11. STAZ TRENINGOWY: 1rok
12. BUDŻET: tyle ile będzie trzeba
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
-w jakich porach najlepiej brać TSE biorąc pod uwage fakt że trening jest ok godziny 18? Rozbić dawke 3kapsy na np. 1kap. po śniadaniu, 2kap. po obiedzie czy jakos inaczej?
-za 1msc zamierzam brać scorcha (już zakupiony), jak dawkować i kiedy brać?
-jakie jeszcze suple warto włączyć w redukcje? Omege mam, green tea pijam. Myslałem o CLA ale nie wiem czy sie opłaca.

Zmieniony przez - mrCROSS w dniu 2011-04-29 19:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087


1. WIEK: 21
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 170, 78kg
3. CZAS REDUKCJI(od 1 maja – do skutku lub 1 października)
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: ok 12, żeby było mięśnie brzucha widać
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: Dieta 1500kcal, jajka, twaróg, kurczak, ryba, warzywa owoce. Trening – 3 razy aeroby rano na czczo. 3 razy trening siłowy, w późniejszym okresie mniej więcej po miesiącu dorzucę interwały.
7. STAN ZDROWIA ogólnie to mam problemy z kolanami ale pomimo to mam zamiar biegać ale np. przysiadów ze sztangą nie jestem w stanie robić.
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE i inne tego typu pierdoły:
Kawa – nie znoszę kawy ale jak zrobię sobie taką z 6 łyżek to coś tam pobudza
Napoje energetyczne – raczej nie działają wcale bo nie jestem w stanie ich aż tyle wypić, żeby działały. Nie tyczy się to energy shotów – kiedyś wypiłem ich 5 naraz to serce mnie aż bolało chociaż jakiś pobudzony nie byłem zbytnio.
Suplementy – trec life energy – brałem po 5/6 żeby nie zasnąć średni efekt
Universal energy seo pak – 3 naraz wziąłem i też bez efektu
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Trec Nutrition Clenburexin – dostałem na spróbowanie od kumpla jeden dzień wziąłem 2tab, drugi dzień 4tab, trzeci dzień 6, żadnego efektu już pomijam pobudzenie ale efektu termogenezy też nie było.
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Białko + ten spalacz co mi doradzicie
11. STAZ TRENINGOWY: 2 lata
12. BUDŻET: ile potrzeba
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Szukam spalacza najlepiej najlepszego Wiem, że na początku polecacie słabe spalacze bo i tak będą działać a potem mocniejsze. Problem jest jednak taki, że aeroby chcę robić rano i strasznie ciężko mi będzie wstać dlatego szukam czegoś co da mi kopa do treningu. No i jak już mam kasę wydać to na coś co naprawdę działa. Niestety ostatnio weszły na rynek nowe wersje skutecznych spalaczy jak arson czy venom, które nie mają wiele wspólnego z poprzednimi wersjami i ciężko znaleźć coś co działa. Jeśli znacie jakiś godny polecenie spalacz to będę bardzo wdzięczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium