SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ma sprawy -

ja poprostu podejrzliwym okiem patrzę na tzw "recomp" - no to w 90% trik a jedynie w 10% szczere złoto.

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ankiety wypełniać nie chcę daltego tylko spytam. Na ten czas dużo czytam o Scorchu, ewentualnie o TSE olimpu. Nie bedę ciągnął tematu, ale chcę spytać czy coś jeszcze polecacie co działa najczęściej bo logiczne że opinie sa różne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dobrych spalaczy jest bardzo dużo

który bedzie dobry dla Ciebie - to zależy co już brałeś i jak wspominasz. wazna też jest wrażliwośc na stymulanty. np bardzo dobre opinie zbiera tested burner, ale wzięcie go na pierwszy raz - to byłby *****izm. podobnie fajnym spalaczem jest thermo stim - ale nie dla osoby która jadła już venoma (starą wersję) i był dla niej optymalny...

tak więc sorry winetou, ale nie ma odpowiedzi na tak postawione pytanie

szukasz opini - zajrzyj do działu z opiniemi, lub przejrzyj kilka stron tego tematu

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-03-20 11:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
1 WIEK: 16

2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 90kg, 183cm, pas 98cm na pępku wciągniety 93 wdech 95,

3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : od grudnia jakoś tak, zaczynałem z wagą 102, aż do sukcesu:) czyli 75kg gdzieś i potem lekka masówka itp

4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : nie wiem, https://www.sfd.pl/Boksero_/_Walka_z_samym_sobą/żegnamy_26,5_30kg,_1/3_drogi_za_mną_-t676734-s43.html tu link do mojego dziennika, 43 strona zdjecia, nie pamietam ile wtedy ważyłem, pewnie koło 95-6 bo to troche temu było;)

5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: poprostu dobrze chcę wyglądać a mama powiedziała że chętnie mi kupi(taka okazja więcej pewnie się nie trafi!!!)

6. ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta, około 2700kcal,(z pamięci) dt b-2,1 t-1,1 ww-2,1 dnt b-2,3 t -1,2 ww-1,5
trening Joe Wendlera, 5,3,1 robie go aby rozkręcać metabolizm dużymi ciężarami

7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): git

8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie pijam bo nie lubie, ale tak to nie:)

9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic, od jutra therm line s z olimpa, będzie to pierwszy na przetarcie spalacz:)

10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: vita-min z dodatkiem zielonej herbaty z olimpu

11. STAZ TRENINGOWY: ok. roku

12. BUDŻET: chce jakieś 2 spalacze, moga być nawet takie same w cenie do 150-200zł dwa

13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: chce prosić o dobranie spalacza dla mnie! chce dwie puchy takiego samego, lub jeden troche mocniejszy niż drugie w zakresie 150-200zł oba,
teraz będę 2 tyg na tym co napisałem jechał, a potem na tym co mi doradzicie szanowni koledzy:) te np 200zł mam, ale jeśli coś za 100 łącznie wybierzecie sie nie pogniewam:P

i chce też coś dla mojej mamy, waży jakieś 80kg, 164cm, wysiłek fizyczny to długa pracaaa... za długa.. nie ma diety i może będzie 2-3x w tygodniiu u mnie lekko ćwiczyła:)
mama stosowała już sporo spalaczy, ten co ja i inne słabsze i mocniejsze, mówi że najdroższy jakies 60-70zł kosztował:) więc dla mnie 1 pucha i dla mamy prosze:)
czekam na odp;)


a co o tym powiecie?
https://sklep.sfd.pl/Trec_Thermo_Fat_Burner-opis672.html

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-22 22:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Co do Trec thermo fat burner to w tym temacie ostatnio wyczytałem, że placebo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a co polecasz?:) ludzie piszą że dobra rzecz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ogólnie to co nie napiszesz to Faftaq i tak scorcha poleci, bo na początek ponoć rewelka jest. Ja kończę TSE, ogarniam kasę i na maj scorch ; )

Zmieniony przez - garenge w dniu 2011-03-22 22:25:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
polecasz go? czyli może tez go wziąć?:) skończe ten mój przerwa i scorch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
No tak mi zawsze Faftaq doradzał, żebym scorcha kupił, ale nie miałem kasy. Teraz co kupie to na bank scorch.
Jak chcesz to kupuj. Ale po tym cyklu" ze spalaczem zrób 2-3 tyg przerwy to będzie mocniej działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
faftaq jeszcze zapytam, odnośnie mojego problemu na poprzedniej stronie.
Oczywiście chodziło Ci o opcje scorch + 2 x tested burner ? Czy mówiłes o jednej puszcze tested burner ?

Tak patrząc na skład, 30mg geranium w jednej tabletce to przy trzech wychodzi 90mg na dobe. Nie za duża dawka, biorąc pod uwagę codzienne stosowanie przez około 40 pare dni ?

Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2011-03-23 13:58:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium