SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze spalacze tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Znacie jakieś dobre odzywki na spalanie tłuszczu?

sebastian
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Nie ten dzial .Polecam Karnityne w dawce 3 g dziennie treoche sie wykosztujesz ale po 3 tyg robaczysz roznice no i dieta obowiazek ale o tym chyba nie musze przypominac

Misiek
1

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
jezli masz duzo do spalenia karnityna za duzo Ci nie pomoże
mozesz kupi thermo treca lub eca (jezli nie masz przeciwskazan zdrowotnych i jestes pałnoletni )
ale przedewszystkim dieta
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657 - samodzielne ukladanie diety

i tego się trzymaj

napisz ile masz lat i ile do spalenia

So jes doktoru?
-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14195
Czy jezeli mam 17 lat i 10 miechow to moge brac juz therme ?? (eca to to samo, nie ? ) Nie mam zadnych przeciwwskazan zdrowotnych. Mam do zrzucenia pare kg, ale jestem osoba bardzo ciezko gubiaca mase (taka jest jakby moja naturalna a nie ze przytylem czy cos, zawsze bylem taki jak teraz jak nie wieksz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
za wczesnie
z dobrą dietą i aerobami nie ma siły zebys nie poleciał w doł

So jes doktoru?
-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Quart nie zgodze sie ze karnityna nie dziala nawet jesli ktos mam do zrzucenia duzo.Ja kiedys (zreszta juz pisalem) kupilem 7 opakowan Karnityny Olimpu zwyklej bez arganiny i ornityny i duza liczba osob mowila zebym sprzedal itd natomiast czesc mowila ze dziala ale w duzych ilosciach i ze to suplement dla bogatych a ze ja mialem tego full to sprobowalem i lecialem 3 g dziennie z czego mialem diete 1200 kcal skladajaca sie glownie z kaszy gryczanej i piersi z kurczaka w ilosci 100 g na posilem a kaszy 50 jadlem 5 razy dziennie i o 18 ostatni posilek .Rano przed snadaniem 40 min roweku a przed nim bralem 1200-1500 mg Karnityny.Przez pierwsze 2 tyg moze ze 2 kg nawet nie natomiast w 3 tyg zaczalem jechac w dol i tak po 4 tyg kuracji zjechalem z 95 na 86 i wizualnie tez troche miesni poszlo ale nie dbalem o to wtedy bo zalezalo mi tylko na utarcie tluszczu.Z dnia na dzien przezucalem sie na diete masowa i doszedlem do 3000 kcal i nie mialem zadnych problemow typu jo-jo z czego mowie rozne produkty wprowadzalem stopniowo.Wiec karnityna dziala ale trzeba wyczuc na kogo jakie dawki.Jezeli mialbym na dzien dzisiejszy kupowac ten suplement na kuracje 4 tyg po cenie jaka jest normalnie to w zyciu bym tego nie zrobil ale ja ja przedtem kupilem po 17 zl za 90 tabl wiec okazja byla do przetestowania.
Takie sa moje odczucia jesli chodzi o "niedzialajaca: L-Karnityne.

Misiek

nadzieja jest zatapialna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żeń szeń

Następny temat

Po jakim czasie widać postępy po kreatynie ??

WHEY premium