SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
IMO albo zrobić cheat day (bo organizm też może mieć dość skoro schudł już prawie 30kg) , albo zmienić dietę na LOW CARB, obniżyć węgle do minimum jakiego się da na rzecz tłuszczy. Potem możesz kupić jakiś ECA Elite, albo jak chłopaki polecają Redline Ultra Hardcore, ale uprzedzam jeszcze raz - bez zmiany michy mało co wyciągną jeśli masz tak długą stagnację (1,5miesiąca - to coś musi być nie tak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
kosteczko
1. WIEK: 19
2. WAGA; WZROST; 179cm 68,5kg
3. CZAS REDUKCJI: 2 tyg aerobow 3x w tyg bieg rano
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): http://s1.fotowrzut.pl/R73T2YRP7W/1.jpg
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: diety nie posiadam, zdrowe odzywianie glownie na parze,ryz kasza warzywa mieso itd
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): dermatolog antybiotyk koniec kuracji prawie
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
11. STAZ TRENINGOWY: 2-3 lata bjj silownia od mies 3x w tyg po bjj
12. BUDŻET: 100
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: troche z innej beczki, redukowac cos ? Czy probowac ulozyc jakis plan musze to polaczyc.z.bjj/ 3x w tyg po tre staram.sie robic silownie, chcialbym.troche wyrzezbic.i powiekszyc poszerzyc ale zostac w granicach 70kg malo realne zapewne

Zmieniony przez - kosteczko w dniu 2015-03-28 02:17:06



nie ma co zbytnio redukowac, chcesz sie "poszerzyc" musisz robic mase, chcesz sie wyrzezbic, trzeba redukowac, innej drogi nie ma.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
"bez zmiany michy mało co wyciągną jeśli masz tak długą stagnację (1,5miesiąca - to coś musi być nie tak)"

Co masz na myśli pisząc "zmiana michy"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
ok, w takim razie zmniejszę węgle do minimum. A jakie jest wasze zdanie o ECA (nie ze sklepu) i tzw "lekach na astmę"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jeśli chodzi ci o spalacze typu ECA to 99% nie ma efedryny hcl w składzie tylko ekstrakty roślinne, jeśli chodzi ci o stack na efce hcl, aspirynie i kofie to dział Doping.
"Leki na astmę" też dział w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
Czyli żadna kombinacja sklepowa nie zrobi dużej różnicy?

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2015-04-01 13:29:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Część, mam 19 lat, ważę 67 kg i mam 180 cm.
Jestem na diecie i ćwiczeniach od 2 marca i mam zamiar zrobić kaloryfer do Lipca.
Od 2 marca schudłem z 71kg do 67kg i planuje zakupić jakieś odżywki.
Sporty które uprawiam to:
-Pływanie 3 razy w tygodniu + sauna fińska 15min
-Sztuki walki: Krav-maga 2x w tygodniu
-1-2x w tygodniu piłka nożna 2h.
+Program 100pompek 3x w tygodniu i 3x w tygodniu program 50 podciągnieć
a no i brzuch co 2 dni i codziennie jeżdżę na rowerze.


Chce kupić odżywki na spalanie tłuszczu który zalega mi trochę i jednocześnie zrobić wyrobić mięśnie, nie chce by mięśnie były duże tylko widoczne, wytrzymałe.
Tutaj zdjęcia mojej sylwetki, wygląda to fatalnie, i proszę o rade jakie odżywki kupić by do Lipca jakoś ten brzuch i klata wyglądały.

Dzięki z góry, Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2015-04-01 15:57:30










Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2015-04-01 15:58:30

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2015-04-01 16:08:11

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2015-04-01 16:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Masy mieśniowej nabierz a nie redukujesz, tu już nie ma co redukować bo i tak mięśni nie bedzie widać jak ich nie ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
siemanko , Panowie jaki jest najsilniejszy spalacz ze sklepu sfd ktory poleciacie , tylko żeby był dostępny na ta chwile , mysle cos kolo poniedziałku zamowic , pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium