SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1167
Opakowanie było szczelne. Wiem jak powinien Tihgt wygladać, bo już nie raz go używałem. Normalnie jest w kapsułkach biały proszek i aż tak nie śmiedzi. Wiem że tak sie dzieje z tymi kapsułkami gdy leżą w wilgoci lub wysokiej temperaturze, bo kiedyś zrobiło mi się tak samo,ale wtedy to było kilka sztuk tylko i je wywaliłem.Teraz mam całe opakowanie i nie wiem,czy po prostu będzie dzialało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
odeślij

może będzie działało, ale kto wie czy gratis nie ma tam czegoś jeszcze (zanieczyszczenia mikrobiologiczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1167
Masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
Mam pytanie co do dawkowania Dymaburna.
Biorac 2x2 nie pobudza mnie jakos specjalnie.
Probowalem wziac 3 w jeden dawce - lekkie dusznosci(mam astme)
Biorac 3x dziennie po 2 czuje sie ok. Czy sa jakies przeciwskazania, zeby przyjmować dawkę większą niż zalecaną, czyli te 6 kapsulek dziennie, albo i wiecej?

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dawkowanie spalacza to kwestia indywidualna. Z drugiej strony spalacz nie musi jakoś mocno pobudzać by wspomagać odchudzanie.

Jakiego masz dyma burna? 90cps czy 100cps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
100 caps. Czyli czysto teoretycznie mozna jesc jak cukierki jak ktos dobrze znosi?
Oczywiscie nie zamierzam

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
1. WIEK: 21
2. WAGA; 87 WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: pas 83, bic 41
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : 15% ? powoli zaczyna rysowac się krata
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: low carb/ carb cycling
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): b. dobry
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: tight+ scroch rok temu, scroch + tested burner
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:
11. STAZ TRENINGOWY:
12. BUDŻET:
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

Redukuję się juz od jakiegoś czasu (scorch + tested burner czyli coś ponad dwa miechy), teraz około 3tygdoni przerwy , zerowy bilans, i zastanawiam się co wrzucić na koniec redukcji.
Póki co wacham się między:
Oxy Elite Pro
i
RX6.
Co wybrac ? Czy może coś jeszcze innego, najodpowiedniejszego na koncówkę redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ggggt - to masz mocniejszą wersję, dziwne że Cię nie rusza. Tak, czysto teoretycznie niby tak, ale np w momencie kiedy przekraczamy zalecaną dawkę przez producenta 3-krotnie, tzn że coś jest nie tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
muzzy17 - przy LC możesz poszukać na sieci yohimbiny (np sci tec alha burn) i połączyć albo z samą kofeinę, albo z lekkim spalaczem jak np clenburexin czy thermo stim.

W/w środki też będą OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
a primaforce np ? i o jakim dawkowaniu mówimy ? mógłbyś coś wiecej napisac?
yoha wyszła by dość tanio w sumie , w przeciwieństwie do np. rx6. Przy dawkowaniu 1caps na dobe starczy na 40 dni , ale pewnie z czasem wypadało by zwiekszyć przynajmniej do 2caps.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium