SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
proponuję Ci zacząć od : https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis557.html i po 3 - 7 dniach zwiększyć dawkę z zalecanej do 6cps na dobę. MOżesz też zamiast w/w sięgnąc po wspomnianego tutaj thermo stima. Zakup mocniejszego spalacza uzalezniłbym od tego jak zareagujesz ta jeden z powyższych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19285
Mam pytanie odnośnie poleconego mi przez was Scorcha. Jaka jest różnica pomiędzy wersją normalną, a amerykańską? I jaką lepiej żebym kupił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a daj linki do jednego i drugiego produktu, bo wersji scorcha trochę było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19285
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html tutaj chociażby ze sklepu sfd, nie wiem jaką macie wersję, a na allegro w tytule licytacji pisało "wersja USA", więc nie wiem czy to po prostu żeby lepiej się sprzedawała, czy faktycznie jest wersją z USA. Linku chyba nie mogę podać z powodu regulaminu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
podaj link, potem usunę
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
opis strony allegro
LOSOWO WYBRANE OPAKOWANIE

( OBA OPAKOWANIA MAJĄ TEN SAM SKŁAD )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
kup tego za 90

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19285
Ok, dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
1. WIEK: 18 lat
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 64kg, 175cm
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 5 miechów na siłowni, od miesiąca biegam i 3 lata ok. 30min dziennie na rowerze, planowany termin to aż do spalenia zbędnej tkanki, najlepiej w ciągu następnych dwóch, ew. trzech miesięcy
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): niby na testach miałem chyba 8% ale mam go zdecydowanie za dużo na brzuchu
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: mniejszy
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: ostatnimi czasy na śniadanie ryżowe chlebki, na obiad najczęściej kurczak + ryż, wieczorem płatki z mlekiem, trening 5 razy w tygodniu siłownia 2 dni klatka na sztandze i hantlami i 2x bicek z trickiem , 1x nogi i inne, codziennie brzuszki (wszystkie wcześniejsze ćwiczenia ok. 6 serii) codziennie bieganie ok 3km szybkim tempem i 30min na rowerze (dojazd do szkoły/ na praktyki)
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): alergia na pyłki (na żadną żywność nie), problemy z gardłem (zniszczona śluzówka)
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak ale zastanawiam się nad SAN TIGHT XTREME
11. STAZ TRENINGOWY: ok. 5 lat pływania, 2 lata muay thai, karate i piłki nożnej, 5 miesięcy na siłowni, wcześniej parę epizodów siłowni i ćwiczeń w domu (każdy po 1-2 miechy)
12. BUDŻET: ok 60 zł na miesiąc (jeżeli chodzi o odżywki)
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Chciałbym zredukować tkankę tłuszczową z brzucha oraz pozbyć się lipomasti. Rozważam wcześniej wymieniony spalacz, który mógłby mi w tym pomóc


Zmieniony przez - nesz1 w dniu 2012-03-23 14:43:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium