SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
8 - 9kg w poltora miesiąca to jest dobry wynik i juz bym go nie podkręcal bardziej. Im szybciej chudniesz - tym wiecej miesni tracisz a i w dluzszej perspektywie - szybciej odrobisz wagę. Poza tym spowlaniasz metabolizm.

Osobsicie zostalbym przytym co sie sprawdza. Chyba, ze ostatnio progres spowolnil.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1041
Mam wrażenie, że w ostatnim tygodniu - dwóch, jest trochę gorzej. W poprzednim tygodniu nie zanotowałem praktycznie w ogóle spadku wagi. Może to tylko chwilowy zastój, a może spaliłem trochę tłuszczu, ale masa mięśniowa troszkę wzrosła.

W każdym razie, jeżeli przez dłuższy czas waga nie będzie już spadać, w jakim kierunku lepiej iść? Więcej aerobów? Obniżyć kcal w diecie?

Z góry dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no albo wiecej aero aobo kalorie w dół

mozesz pomyslec nad wprowadzeniem interwałowego treningu

nie wiem jakie są stricte zalozenia diety, ale mozna pokombinowac przy proporcjach / jakosci pokarmu

fatu masz jeszcze sporo, więc IMO nie ma koniecznosci kupowania jakiegos spalacza z mega wykopem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
1. WIEK:19
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:178cm
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :4 miesiące , mam zamiar zaczać od maja.
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : Fotki nie posiadam lecz troszkę tego jest, nie wiem ile procentowo.
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Nie mam pojęcia, optymalny?
6. ZARYS DIETY I TRENINGU:
I.Śniadanie
-gotowane jajka,
-płatki owsiane (na kostce rosołowej),
-płatki pełnoziarniste z mlekiem,

II. 2 Śniadanie
-kanapka (chleb orkiszowy lub razowy) z chudym mięsem/serem bez masła +pomidor/salata/ogórek.
-jogurt/owoc

III. Obiad
-brązowy ryż z pokrojoną w kostkę piersią kurczaka (smażona bez oleju) , warzywa.
-Ryba+warzywa z patelni na oliwie z oliwek
-Zupa jarzynowa
-mięso drobiowe + surówka (np marchew i koszony ogórek/kapusta).

IV. Kolacja
-Kanapka z chlebem razowym i serkiem wiejskim +rzodkiewma/pomidor
-Twaróg chudy

Trening siłowy 3x w tygodniu(ACT/FBW) , HIIT w nietreningowe, planuje także codziennie z rana rowerek na czczo. Niedziela wolna.
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):Żadnych problemów.
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:Żadnych problemów.
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:Thermo Speed Extreme
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:Żaden.
11. STAZ TRENINGOWY:Bardzo mały , około 3 miesiące.
12. BUDŻET:70zł~.
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
Chciałbyś podkreślić iż thermo speed extreme olimpa ..hm..nie poczułem żadnych zmian. Zresztą to jest cienki spalacz.

Myślałem nad dymatize dyma burn extreme. Prosiłbym o porady dotyczące zakupu dobrego i w miarę taniego spalacza..

Zmieniony przez - sh7 w dniu 2010-04-29 13:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli mozesz trochę przekroczyc budżet - weź:


https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html

zaczniej od 2 x 2 cps na dobę, ewentualnie zwieksz do 2 x 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 121
1. WIEK:24 (kobieta :P )

2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:62kg/160 cm (biust/talia/biodra: 93/73/93)

3. CZAS REDUKCJI:
siłownia od 2 miesięcy (3-4x w tygodniu)
dieta 1200-1500 kcal od 10 dni
plan zakończenia sierpień/wrzesień

4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU - foto brak aktualnego, ale z obliczeń wychodzi, że 27-28% główny problem to brzuch i nogi

5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: yyyyy mniejszy? nie wiem 18-20% ?

6. ZARYS DIETY I TRENINGU:
dieta: 4-5 posiłków co 3-4h, łącznie ok. 1200-1500 kcal
trening: siłowy 3x w tygodniu ułożony przez intruktora
przed treningiem siłowym 30-45 min aerobów
po treningu siłowym 40min - 1h aerobów, bądź 20 min interwałów


7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): brak

8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak

9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: dawno temu bio-cla z zieloną herbatą, ostatnio linea - brak rezultatów

10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:Żaden.

11. STAZ TRENINGOWY: 3 miesiące.

12. BUDŻET: powiedzmy do 100zł~.

13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
Same ćwiczenia na siłowni nie przyniosły prawie żadnych efektów w spadku wagi oraz cm. Teraz po obniżeniu kcal powiedzmy, że jest troszke lepiej, ale ciągle to nie to, dlatego chce wspomóc cały proces jakimś spaleczem, ale kompletnie nie mam pojęcia co wybrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 60
Witam, czy moglibyście mi doradzić jaki spalacz byłby najlepszy dla mnie?

Wszystkie dane są pod adrsem: https://www.sfd.pl/Odchudzanie-t590599.html

Budżet nie gra roli

Zmieniony przez - Misqq w dniu 2010-05-05 16:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
p-ineska: zastanowilbym siepowaznie nad zaleceniami instruktora. Robic 40 min aero, potrem silowke i znowu 40 - 60 min aero / 20 min interwalow - to trochę chorypomysl moim zdaniem.

Podobnie w kwestii diety 1200 - 1500kcal - to za malo przy takiej aktywnosci.

Daj do sprawdzenia diete i trening w dopowiednich dzialach.

W kwestii suplementacji - poki co niesą Ci potrzebne spalacze, ewentualnie mozesz pomyslec w niedalekiej przyszlosci o takim zestawie:

http://zestawy.sfd.pl/Zestaw.aspx?idZestawu=93 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Misqq- z tresci Twoich wypowiedzi wywnioskowac mozna, ze brakuje Ci troche wiedzy na temat odzywiania. Warto byłoby zając sie tą kwestią. Spalacz tłuszczu - to tylko dodatek.

rowniez mozesz pomyslec o podobnym jak kolezanka powyzej zestawie jesli inetresuje Cie kompleksowe rozwiazanie. Jesli szukasz jedynie spalacza - mozesz właczyc z dwa opakowania:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html

ja wolałbym jednak zapisac sie na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 121
tzn jesli chodzi te aero przed to jest tylko i wylacznie na moją odpowiedzialność. trener zaleca 20 min w ramach rozgrzewki, ale ja sie upieram, że efektów mi to nie daje :) wcześniej przy diecie ok 1800 kcal i trybie ćwiczeniowym (20 min aero, siłowy, aero 40-50 min) nie notowałam praktycznie w ogóle spadków, dlatego zdecydowałam sie na obniżenie kaloryczności i zwiększenie wysiłków - i niestety nadal kiepsko stąd pytanie o wspomagacze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium