SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to już nie te same srodki co kiedys

IMO - ja bym wybral cos lepiej sprawdzonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
1. WIEK: 31
2. WAGA: 113
WZROST: 185
PODSTAWOWE WYMIARY: pas 105, klatka 118
3. CZAS REDUKCJI (do tej pory i planowany termin zakończenia): zacząłem 2 tyg temu, planuję zrzucić przez kolejne 6-8 miesięcy
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki): hm... ani pojęcia nie mam, generalnie odłożyło mi się szczególnie w pasie, tak czy inaczej nie widać po mnie żebym jakoś specjalnie dużo ważył mimo że waga wskazuje 113kg
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: wybaczcie ale pojęcia nie mam
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: zacząłem 2 tygodnie temu od szybkiego chodu na dystansie 6-8km 4 razy w tygodniu, od poniedziałku zaczynam plan treningowy zaproponowany przez jeden z serwisów dla biegaczy, plan przewiduje 10-cio tygodniowy przyrost formy - co dalej ... pomyślę w międzyczasie ale zakładam że po prostu wrzucę kolejny plan treningowy dla biegaczy tylko trochę bardziej zaawansowany i dorzucę 2-3 razy w tygodniu basen
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): dobry tylko dotychczas leniwy
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: bez sensacji, generalnie po kawie mogę iść spać a napoje energetyczne działają na mnie w niewielkim stopniu
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: obecnie wcinam tylko magnez przed i po marszu
11. STAZ TRENINGOWY: 2 tygodnie
12. BUDŻET: generalnie bez specjalnych ograniczeń, w ramach zdrowego rozsądku
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: ważę ok 113kg, planuję zrzucić do 95 w okresie następnych 6-8 miesięcy, jak pisałem wyżej zaczynam trening biegowy, w miedzyczasie dorzucę zapewne basen 2-3 razy w tygodniu - pomyślałem żeby wspomóc się suplementami w postaci ... no właśnie w postaci czego ? może taki zestawik ? https://sklep.sfd.pl/Trec_Fat_Loss_Pack5_(thermo_fat_burner fat_transporter cla fat_killer L._karnitine_complex)-opis573.html
dobrze kombinuję ?

jeszcze jedno - dieta, tak wiem ze to bardzo ważny element w związku z czym mam pytanie - czy na forum znajdę w pigułce rozpisana na przykład tygodniową dietę dla celów które pragnę osiągnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli chodzi o trening: powinienes uważać z bieganiem, tegotypuforma ruchu obciąza stawy kolanowe, dobrze byłoby by sporą czesc aktywnosci stanowiło np pływanie, jazda na rowerze itp

cododiety - dietę się układa pod okresloną wage, aktywnosc, cel typ budow ciała i doswiadczenie. W dziale odzywianie w tematach podwieszonych masz instrukacje jak to zrobic.

jeslichodzi o suplementy, to aktualnie potrzebujesz co najwyzej odzywki białkowej, i preparat uomega-3. W porywach, mozesz siegnąc po lekki termogenik jak chocby:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html

jesli szukasz zestawów zajrzyj do:

http://zestawy.sfd.pl/Zestaw.aspx?idZestawu=93 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
mam szybkie pytanie, możecie pokazać jakiś spalacz lajtowy, który by nie ograniczał apetytu ?

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to kwestia indywidualna mocno, mi np clenburexin nie ograniczal apetytu a thermo stim i scorchbylyjuz odczuwalne w tej materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
1. WIEK:21
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 83/184/biceps38
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :2miesiace+miesiac
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : 2 foty.

http://www.speedyshare.com/files/23275281/DSC00043.JPG
http://www.speedyshare.com/files/23275321/DSC00045.JPG
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:Jak najmniejszy , dolny zarys kratki.
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta zawsze i wszedzie , b 2,5 / ww 2.7 / t1.3 (Aeroby rowerek 2x dziennie po 1h)
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):brak
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: kiedys efka, 2 lata temu venom.
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: joha hcl, bcaa
11. STAZ TRENINGOWY: 4,5roku
12. BUDŻET:100zl
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

Chodzi o pozbycie sie koncowej fałdki na brzuchu i boczkow, gora jest w miare odtluszczona wychodza nawet zyly na barach czy klacie jest to moja pierwsza rozwazna redukcja , waze 83 kg schodze z 110. Planuje zakup jednego z suplementow ze wskazaniem na XENADRINE , Dyma Burn xtreme lub Schorch.

Zmieniony przez - deskejt69 w dniu 2010-07-06 19:07:21

Zmieniony przez - deskejt69 w dniu 2010-07-06 19:07:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
faftaq mam pytanko Czy moge kupi sobei tego Schrocka zamiast l carnityny któa biore bo jestem jak wiadomo poczatkujacy :)

Grzegorz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie.
Planuje konkretną redukcję (dodatkowo walka z lipomastią) mysle tu o treningu silowym + HIIT 3 razy w tyg + oczywiscie dieta.
Który spalacz bedzie najtrafniejszy? Jak mowie, reduckja czystego fatu przy jak najmniejszej starcie miesniwoej.


1. WIEK: 18 lat
2. WAGA; WZROST; 71 kg, 173 cm
3. CZAS REDUKCJI : brak konkretnych ram czasowych, musi przebiegac stopniowo i sprawnie
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : opona na brzuchu, lipomastia i zatluszczona klatka , jakies 22-24% bf wyszło w tescie
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEM: narazie 15 % moze jescze nizej
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: jak wyzej, trening silowy w domu + za pewien czas silownia/ dietra z ujemnym bilansem kal, HIIT 3 razy w tygodniu
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): zdrowy
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: brak
11. STAZ TRENINGOWY: 3 miesiace silowni, wczensiej cwiczenia aerobowe 1-3 razy w tygodniu (dosc niesystematycznie)
12. BUDŻET: do 150 zł
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Który spalacz zadziła tu najlepiej?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
faftaq, help us ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
Panowie dorzucić coś do Get FN'a ? (jakiś spalacz np. thermo speed z olimpu) czy wystarczy sam ? i dawkować przed sniadaniem czy po ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium