SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1216
1. WIEK: 17
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 94, wzrost 176
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : 1, 2 miesiące
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :



5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 28%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: Dietę ograniczyłem do jedzenia więcej białka mniej syfiastych rzeczy. Trening siłowy 3x w tygodniu i po treningu 20 min aeroby.
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): zdrowy
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie ma
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: tse tylko jeden listek
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: zamówione białko łowickie do diety...
11. STAZ TRENINGOWY: 2 lata, jakieś pół roku z głową
12. BUDŻET: 200zl
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
Chcę jak najbardziej zrzucić tłuszcz z brzucha, reszta jest dla mnie ok.

Zmieniony przez - BoosTone w dniu 2010-09-18 16:01:01

"A ty wieź się nie napinaj, pozwól niech sączy się serotonina"

Hip Hop nigdy Stop...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Aeroby i diete dopracuj bo Twoja nie jest dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1330
1. WIEK: 20

2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 77kg, 172cm, pas 88cm

3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia): do końca grudnia

4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : około 21%(pomiar wagą)

5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: na pewno sporo mniejszy od obecnego

6. ZARYS DIETY I TRENINGU:
dieta około 2700kcal, wczesniej było troche mniej.
Aktualnie treningi 6 razy w tygodniu, od października 2, + interwały i biegi.

7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): zdrowy

8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak

9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nie

10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: nie

11. STAZ TRENINGOWY: brak

12. BUDŻET: w miarę dobry

13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

2 pytania:
-Czy jest sens brać na tym etapie jakiś spalacz, planuję zbić wagę do 70kg. Zbijam od 86kg. Jeśli tak to jaki polecicie?

-Mam ułożona diete, no i zastanawiam się, czy nie potrzeba więcej białka, poniewaz wyliczone mam, że potrzebuję około 160g/dzien a dostarczam średnio 100g.

Nie mam pomysłu co zmienić, ponieważ dietę mam ułożoną tak, że w zasadzie kalorie, tluszcze i wegle sie zgadzaja, ale białka brakuje. Posiłki mam takie, żeby dało się to w miare smacznie zjeść, więc nie wiem czy jest sens zmieniać, gdyż wolę jeść to co jem, niż unikać niektórych potraw, i samego siebie oszukiwac.
Chcę tylko wiedziec, czy brak białka, może niekorzystnie wpłynąć na moje zdrowie, a konkretnie treningi na siłowni które mam dojść intensywne, no i obawa o spalenie mięśni...

Fakt, że na klate biorę 10kg więcej, a poprawilem to ćwicząc obwody, ale za pewne inne mieśnie się mogą spalać... chociażby nóg, gdyż dziennie robie około 20-30km rowerkiem.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1330




Zmieniony przez - trenko498 w dniu 2010-09-20 01:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Narazie lec bez spalacza, co do białka podniósłbym zdecydowanie a obniżył wegle tyle ze dla mnie 2700 kcal za duzo tyle to ja mam na masie a waze 80 kg

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-09-20 08:51:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Polecam Ultra Ripped Ultimate dobry środek.
Gdy zrzucałem wage z 97kg zaczełem od diety 3200 kcal i obnizałem 100kcal co tydzień az doszedłem do 2200kcal ;D Trzymałem tak przez 4 tygodnie i gdy doszedłem do upragnionej wagi 80kg (w 3 miesiace) powoli wchodziłem w diete stałą 2500kcal a gdy zaczełem po 3 miesiaćach robić mase zwiekszałem po 200kcal co tydzień i doszedłem do 3800kcal a prawie zero tłuszczu moze z 2-3kg przez 3 miesiace :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 136
trenko498

Po 1. zmierz porządnie poziom tłuszczu, bo nie wierzę, że masz az 21%

Po 2. jeżeli chcesz jeszcze zrzucić do zmniejsz kalorie i carbo

Po 3. 6 posiłków dziennie

Po 4. Duzo kardio, najlepiej HIIT. Ewentualnie ranno przed sniadaniem 30 min i wieczorem 30min

Po 5. Jesli szukasz spalacza, polecam mitotropin... niezle cie wytelepie w 30 dni.

Po 6. Bardzo ciezko jest spalac tłuszcz i robic mase. Nie mowie, ze niemozliwe, ale bardzo ciezko.

Po 7. 'Posiłki mam takie, żeby dało się to w miare smacznie zjeść, więc nie wiem czy jest sens zmieniać, gdyż wolę jeść to co jem, niż unikać niektórych potraw, i samego siebie oszukiwac' - tego kawałka nie rozumiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438


witam ,jestem na redukcji ,nie liczę dokładnie kalorii ,staram się po prostu racjonalnie odżywiać z suplementów aminokwasy rozgałęzione i proste + lipo6
wiek 35 lat staż ok 11 lat siłowni i ok 10 sw
od pół roku intensywne treningi 3xw tyg. mma i 3 x siłownia


jak późno mogę brać 2-gą porcje lipo6 ,trening mma mam o 20 ,siłowy robię w ok 17-18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5564
Ja mam tylko pytanie odnośnie Cheaters Relief z BSN. Szukałem wcześniejszych tematów i pisaliście, że jest to suplement wysoce nieekonomiczny. Znacie zatem jakiś tańszy substytut?

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
Witam - jaki jest obecne dostępny najmocniejszy reduktor tłuszczu dostępny na rynku ?

Czy Diabeł Może Być Zbawiony ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

Wiecej