SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacze tluszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Co wziasc fat burnera olimpu czy rippera?dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
w sumie zyz masz racje wlasnie porownalem.Macieju wiec jesli nie masz jakis wrazliwosci na kofeine i problemow z krążeniem to spoko moze byc TFB

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
dieta i dieta a jak to nie pomoze to EFKA pomoze napewno

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
a ile lat masz?

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15. Mam diete ale chcialbym sie czyms wspomoc.. Teraz idzie rok skolny a wracam cos kolo 5 prawie codziennie i juz poza silownia nie mam na nic czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm.. do szkoly mam troche drogi (15 minut dosc szybkiego marszu) oczewiscie dochodzi wf oraz wniektore dni rower i koszykowka. Chyba ze polecacie jakisw inny suplement.Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
sebciol hrhr to sie chwali

Jesli fatburner OLIMPU to ten plus to ekhm sam zapach odchudza
Ripped spoko ale chodzi ci o ten z efa czy bez ?
Jeszcze fajny jest Treca tfb.

Ale jakby nie patrzec to co powyzej wypisalem*****a daje bez suplementu DIETA firmy DIETA wiec bez tego supla nic nie zdzialas
Do tego przydalyby sie aerobu 3-4x w tygodniu z poczatku 30-45 minut i z czasem zwiekszac

EDIT: Zreszta w twoim wieku darowalbym sobie to i walnal porzadna diete + wysilek ( aeroby ).

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-08-22 22:33:19

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
zyz ma racje najlepsze spalacze to DIETA marki DIETA gosciu w tym wieku odpusc spalacze a zwlaszcza te z EFKĄ pomecz sie troche ogranicz ilosc tluszczy i wegli prostych zwlaszcza tych pochodzenia made in PĄCZEK itp. zobacz co mama daje na talezu i popros by ograniczyla na nim tluszczyk w sosach zrezygnuj z napoji typu cocacola ja juz nie pamietam jak smakuje samymi restrykcjami spalilem 15kg i dopiro wtedy wykozystalem EFKĘ i spalilem jeszcze 10kg ale bylem wtedy troszke starszy no i warunek bezwzgledny to konskie zdrowie bo EFKA potrafi wykonczyc pozdro i przyjemnego palenia tluszczyku

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Dokladnie / i ogranicz slodycze przedewszystkim

P.S. Ostatnio widzialem diete co prawda masowa - czekolada, snickers itp. rzeczy sie tam pojawialy ahh szkoda ze nie mam logoof z gg :/

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm..slodycze jadam zadko, coca coli nie pije... e-e mam sobie darowac te wspomagacze? A zaluzmy ze nie bede mial czasu poza silownia (i weekendem oczewiscie) na areoby:/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
stary wypelnij profil bo nic o tobie nie wiemy procz tego ze masz 15lat i tego ze w tym wieku wszystko na efedrynie nie dla ciebie!!!ile juz spaliles a ile ci zostalo to wszystko wazne a tego nie wiemy,jaka jest twoja budowa.wiem jedno ze dieta,ciezka praca i cierpliwosc to bedzie to czego potrzebujesz.ze wspomagaczami ze wzgledu na twoj wiek to dalbym sobie spokoj.fatburnery dzialaja bardziej jak placebo.ja bralem tylko olimp i thermal pro wiec pierwsze hmmmm szkoda bylo kasy a drogie bardzo skuteczne ale tez niebezpieczne a reszty supli nie znam bo nie bralem zreszta mozna na sfd wszystko o nich znalezc.pozdro i do roboty

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tej pory przez miesiac zjechalem kolo 4 kg wagi(diete mam od 2 tygodni i przed nia sie wazylem). Nie bede bral zadnych suplementow skoro tak uwazacie ze bedzie lepiej. Dzieki za pomoc wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe ECA

Następny temat

masa!!!!

WHEY premium