A co myślicie o diecie? Za dużo chyba tłuszczy. Mogę wywalić masło z posiłku 1 i 5 i zmniejszyć ilość oleju na posiłek do 5g ale wtedy wychodzi bardzo mizerna nadzyżka kaloryczna. Wychodzi około 150 kalori nadwyżki. Dodam że kiełbasa domowa z posiłku 3 jest wpisana tylko aby było coś wpisane bo to co włoże do chleba tostowego z tego posiłki zależy [...]
jezli w 3,4,5, posilu masz znowu wegle- to wywal. daj wegle rano i okolotreningowo. co to za maslo orzechowe w sniadaniu? sam robisz czy kupne? jak dalej bedzie stagnacja, to spróbuj posłuchac swojego organizmu. mozesz zwiekszyc wtedy białko, uciąc wegle i uzupełnic bilans zdrowymi tłuszczami. dawaj warzywa wszedzie poza przedtreningowym
kurczaki troche tego jest , o carbo juz wcześniej myślałem ale odpuściłem . Mam dietę na 2,8 B -81% to zwierzęce / 4,6 węgli/ 1,3 T czasem wiecej tłuszczy daje jak jem masło orzechowe ;p do tego raz na jakiś czas dochodzi troche węgli z owoców. No niby te carbo nietakie drogie a pewnie by sie przydało chcoaiżby dlatego , że czasem od miejsca gdzie [...]
[...] jesc 4-6posiłkow dziennie co 2,5-3,5godz. z diety nalęzy wykluczyc całkiem:słodycze,fast-foody,cukier,tłuste miesa kiełbasy,piałe pieczywo,zwykłyt makaron,napoje gazowane,masło itp należy skupic na na bosilkach bogatych w BTW a także jesc dużo warzyw podaje zródła jakie powinien żesz spozywac węglowodany - płatki owsiane, makaron durum, ryż [...]
Dzięki !! :) co do makro na pewno tak ustale ! :) i teraz pare pytan kolejno do Ciebie 1. Dlaczego 2 porcje? gdyz mieszam jaja z odzywka bialkowa, zurawina wrzucam na papier dobieczenia i robie fajnego placka i na to maslo orzechowe. Fajne danie - smaczne i z dobrym makro dlatego chcialbym 60g tam zostawić. 2. Nie musi tak wygladac, po prostu [...]
Mnie tłuszcze strasznie sycą, dlatego przy CN/CBL w DT muszę ograniczać. Może to i dobrze %-) Ze słodyczy to opierdzielam delicje, mają stosunkowo mało fatu. No i żelki rzecz jasna ;-D Wyjątkiem jest tu masło orzechowe, mógłbym z nim 5 bułek zjeść z dżemem i jak w studnie bez dna. //Kuniec spamu.
Witam, Dzieki wielkie za pomoc. Sugestie wzialem pod uwage i oto co z tego wyszlo: - dieta dla trzech roznych dni (trening rano, trening wieczorem, brak treningu-odpoczynek - warzywa (ogory, pomidory, salata, cebula itd.) sa dodawane do kazdego posilku oprocz okolotreningowych (nie wpisywalem) - w dniu bez treningu obnizylem spozycie kalorii o ok. [...]
Nie wliczaj warzyw, do bilansu. Z owocami delikatnie. Maslo orzechowe odpusc. W dzien z treningiem, daj jaja na sniadanie, plus owsianka... W dzien bez treningu rzbij ta setke ryzu, na dwa posilki... To wlasciwie tyle. Reszta OK !
Ja bym zmienił te masło orzechowe, ale Ty zdecydujesz. Daj może jakieś źródło białka w tym 1 posiłku. Nie dorzucaj tylko przenieś raczej bo i tak masz bardzo dużo jak na 70kg, zabrałbym trochę na rzecz tłuszczów. Może w postaci orzechów bo sama oliwa nie licząc tego masła orzechowego? Ten banan to Ci tam potrzebny? przedtreningowy też kiepsko [...]
Wolałbym narazie zostawić masło orzechowe. Co proponujesz jako 1 posiłek z uwzględnieniem białka? Coś szybkiego i smacznego. Banana całkiem wyrzucić czy zastąpić go czymś?
Śniadanie bedę urozmaicał tz. czasem jajko a czasem masło z uwzględnieniem bilansu. Posiłek przed treningowy jest ok czy zamienić na cos innego bo z tym mialem najwiekszy problem?
[...] Co do diety, to na śniadanie "pijesz" płatki owsiane z surowymi jajami? Jeśli tak - to zrezygnuj. I nie eliminuj żóltek bo są bardziej wartościowe niż białka jaj. Wywal masło orzechowe bo to syf nad syfami zazwyczaj kanapki po treningu też nie są najszczęśliwszym rozwiązaniem, ale od biedy OK. trudno co kowliek powiedzieć, czy to dieta na [...]
nie nie piję :), płatki mielę na mąkę dodaje trochę wody, a jajka gotuję i jem dwa całe i dwa białka, ok jak tak mówisz to będę całe jadł. Masło wywalę. A co do kanapek to jem np. tak: po treningu bcaa + bana, przychodzę do domu to zjadam z 2-3 kromki (biały chleb) z dżemem/miodem + odżywka białkowa, a w między czasie przygotowuje se jakieś [...]