Ale wixiarnia %-) aż sie chce zaimrezować.. Jeszcze brakuje świecących patyczków haha Macie jakiś dobry sprawdzony przepis na to masło? Tez sie przymierzam :-D
[...] DIETA podliczyłam i wyszło ok 150B/110T/135W - prawie 2100kcal -ryż, orzechy, olej sezamowy, jajka -jajka -ryba, oliwa -ryż, WHEY, truskawki, jajka -łosoś, masło myślę sobie tak: ćwicząc i jedząc 1700 obwody stały, to leniąc się i.. tralala, można sobie koniec dopowiedzieć @-) Zmierzę się dopiero w niedziele #-P Ach, tak sobie [...]
Dotka, daj znać czy zasyciłaś się na dłużej ;-) Zaczynam się bać kupować masło @-) Niby nie tuczy a jednak %-) Jakby to powiedzieć - ciężko pracuję na to by później ładnie spadało na porządnej ilości kalorycznej \-) Zbieram się i zbieram do tej wytrzymki konkursowej i chyba dzisiaj ją poczynię @-)
[...] };-) Właśnie idę na osiedlową wycieczkę w poszukiwaniu sklepu otwartego żeby zapasy maślane uzupełnić :-D Jestem na głodzie teraz...to mówisz, że do żółtka..? %-) Tak między Nami - ryż na maśle, ŁoPanie }:-(:-D Sama widzisz, że ja za Tobą tak na ślepo, w masło.. |-) Ona dziękuję za tą pokrzywę };-) Kupię i będziemy się spuszczać z wody %-);-)
Czuj się tu jak w domu };-) Może kawki? Masło też już mam ;-D Szczerze powiedziawszy, to ja również miałabym obiekcje przed robieniem tych obwodów przy świadkach @@-) Ja mam jeszcze tak, że mam światłowstręt i przeszkadza mi dosłownie wszystko tzn. po wszystkim, nie mogę sobie miejsca znaleźć tak mi źle |-) - mam ochotę krzyczeć i coś rozwalić [...]
Tee Mis-rozkmina %-) ja nie zamierzam się nie porównywać do nikogo a w konkursie to stratuję dla siebie i jak mi wyjdzie tak mi wyjdzie, może być i nijak |-) Jutro mi przychodzi ławka i stojaki także chyba zacznę od konkursowych treningów :-D już czuję ten pot na plecach i rumień na twarzy :)) Na koniec interwały będę robić :)) Właściwie to [...]
Jest jeszcze kilka dni do konkursu, wiec odpoczywaj, regeneruj sie i zbieraj sily :) Zazdroszcze Wam tego konkursu :-D Z tluszczem to ja tez potrafie poszelac, ale w postaci orzechow ;-) A ostatnio niestety sprobowalam maslo orzechowe... i kazalam schowac, nie wiem gdzie jest, ale mnie kusi czasem zeby poszukac |-) }:-(
Mikaela i jak sprzęt, i jak? \-) W domu będziesz miała swobodę i luz, będziesz mogła ćwiczyć zawsze - po przebudzeniu, po powrocie z pracy, przed sen, na urlopie, no zawsze %-) Dawać juz ten konkurs, bo ja czuję, że na forum to bedzie hot-line %-) Na koniec interwały? |-) A 200gram węgla przy samej fasoli, 1 porcji ryżu/owsu i owocach do 25gr [...]
niech MASŁO będzie z Tobą \-) :)) *Mis ja mam chyba ten sam problem co Ty-też się boję centymetr wziąć po tej regeneracji i muszę dokładnie liczyć ile jem... @-| no ale przez najbliższe 3 miesiące będziemy dzielnie walczyć 8-) Curara mi już nawet wydrukowała plan na każdy tydzień, żeby przypadkiem żadnego treningu nie przegapić ;-) *Redcow łączę [...]
[...] diety hm... tu bym polemizował. A teraz jak jesz to nie wydajesz pieniędzy na produkty? Wystarczy niektóre pozamieniać na zdrowsze np. ryż brązowy, jajka, makaron razowy, mięso... Zamiast chleba jesz makaron lub ryż, oszczędzasz na masło i obkład a kupujesz kawałem mięsa np. karkówki za 9zł/kg. Wystarczy dobrze pokombinować i też można
Masło to produkt zwierzęcy, w nasionach i orzechach w porównaniu z resztą tłuszczów, tłuszczów nasyconych jest tam mało. Jedyne roślinne bogate źródła nasyconcyh to kokosy, olej kokosowy i palmowy, ale to są kwasy tłuszczowe o pośredniej długości łańcucha (MCT) inne niż te powszechnie występujące w tłustych mięsach. Co do proporcji, po to są [...]
****a po pierwsze pisze sie FLIK-FLAK a poza tym "w tył" to masło maslne!!! bo to jest tylko w tył. ty sie anucz o co ci chodzi poprawnie a nie w jeden dzien bo sie zdupcysz a nie zrobisz
attika };-) CYKL 3 TYDZIEŃ 6, DZIEŃ 1 DNT aeroby BIEG dystans: 4,88km czas: 25 min jezli utrzymalabym takie tempo na 10 km, to byloby cudownie ... /-)_ http://www.endomondo.com/workouts/186079194 MISKA zal 110/80/125 Suma dobowa: 1615kcal, 108g (27%) białko, 74g (41%) tłuszcze, 126g (31%) węglowodany [...]