SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

masło

  • Dieta na mase do oceny 70kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Białko 180-190g w zupełności wystarczy. Masło orzechowe, mąka pszenna, gainer to produkty niezbyt dobre pod względem jakości. Dlaczego tyle kcal?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 692 Data: 2018-03-13 06:49:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak masz masło dobre gatunkowo to nie ma

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 6305 Data: 2006-08-28 23:11:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bedzie dobrze ino masło drogie

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 6305 Data: 2006-08-29 00:30:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening poczatkujacy z hantlami pomocy

    Post
    Trening dla początkujących

    wlasnie z systematycznym jedzeniem u mnie jest problem bo moja praca nie pozwala na to, pracue poza PL, i tak wstaje i jem sniadanie roznie czasami 3:30 czasem 5:00, przerwe w pracy tez mam rozna czasem 10 czasem 11-12 wiec ciezko o systematyke. obiad zazwyczaj jak wroce z pracy i o treningu 17-18, kolacji praktycznie nie ma bo obiad zastepuje [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3480 Data: 2020-11-25 19:40:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja dieta na CKD

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do smażenia krótko trwałego to najlepiej sprawdza sie Oliwa , chodzi tu np o zrobienie jajecznicy. Do długiego smażenia raczej tłuszcze stałe , smalec , koksowy - tylko nie masło - tworzy sie w tedy akromelina , ale ogolnie radził bym unikać smażenia - gotowane , pieczone , parowane tyle metod i kazda smaczna Możesz dodać sobie troche chrzanu [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1640 Data: 2005-02-26 13:02:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny 60kg (ektomorfik)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek nr1 Płatki kukurydziane trzeba zastąpić owsianymi. Posiłek nr2 Ogólnie w porządku, chociaż lepsze by było normalne masło. Nr 3 Jeśli tj. posiłek potreningowy to ok. ale w innym wypadku cały do zmienienia. Nr4 Wygląda w porządku Nr5 Do zmiany. Gainer tylko po treningu, tak samo soki i inne cukry. No i białka nie ma ani w nr3 ani w nr5 Nr 6 [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2800 Data: 2014-08-26 10:52:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase podczas SAA do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Maslo do smazenia kuraka. Ryba odpada, moze byc cos innego ?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1400 Data: 2006-04-25 20:37:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase podczas SAA do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    smarz na smalcu imo lepszy smak i raczej zdrowsze niz maslo z rybek moge polecic makrelke losos sledz wedzony mintaj

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1400 Data: 2006-04-25 20:49:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problemy kondycyjne

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Nie mam jakiegoś specjalnego systemu odżywiania przed i po treningu. Próbuję jeść ponad godzinę przed treningiem jak najwięcej. Zwykle mój posiłek wygląda tak: 5 kanapek (masło roślinne,szynka z indyka,musztarda), 1 jogurt duży "GRATKA", jakiś owoc (najczęściej banan, jabłko lub marchewka) i jakieś picie. Po treningu nie uważam zbytnio na to co [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 949 Data: 2013-09-13 21:08:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na czym smażyć ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    najlepsze oleje do smazenia to rafinowana oliwa z oliwek, rafinowany olej rzepakowy, olej z awokado i olej kokosowy. unikalbym smazenia na masle, masle klarowanym oraz smalcu. Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-30 17:35:22 Smalec i masło klarowane dlaczego wyeliminowałes ?@) Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-08-30 20:37:15

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 7493 Data: 2018-08-30 20:36:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • na czym smażyć ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    smalec, maslo (niska temp. dymienia), frytura (olej kokosowy)

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 5881 Data: 2005-01-06 11:28:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA CZY DOBRA??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek 1 (7.00): Mleko 2% - 500 g Płatki Owsiane - 150g za duzo mleka daj mniej dodaj zrodlo bilka np.jajka,mozesz dodac owoc,orzechy/oliwe Posiłek 2 (10.00): Chleb razowy -100g Jaja kurze całe - 4 szt. Margaryna roślinna 15g wywal margaryne dodaj warzyw Posiłek 3 (12.30): Chleb razowy - 150 g Szynka Chuda - 100 g Margaryna roślinna - 15 g za [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 820 Data: 2009-05-17 19:23:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] -------Śniadanie 2: 11.30 (najczęściej w szkole)------ Gainer 80 g - 20g.Białko/ 55g. Węgle/ jabłko ------"Obiad": 15.00 ( w szkole)------- Chleb razowy 2 kromki masło Polędwica Sopocka 4 plasterki ogórek ------obiad 2--19.00(przed treningowy)---- Ziemniaki 300g Pierś z kurczaka 150 g. Trening 20.30 Od razu po treningu carbo 40g. [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1545 Data: 2007-12-21 14:14:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co jeść,czego unikać ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czas. słodzic mozesz miodem np pół łyzeczki stołowej i tez nie kazdy napój. Zamiast szynek, mięsa, a jesli juz szynki to zwracaj uwage na zawartość mięsa. Zamiast margaryny, masło, zamiast oleju oliwa. Owoce jedz z umiarem, warzywa "do oporu" nie musisz tu sie trzymac jakis bardzo rygorystycznych ograniczen. Zamiast białego pieczywa jedz ciemne. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2013-01-20 18:13:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy

    Post
    Odżywki i suplementy

    Menu na najbliższy tydzień od 2012-09-06 do 2012-09-13 czwartek, 06-09-2012 06:00 - śniadanie Musli z rodzynkami i orzechami (90 g) Żurawina suszona (30 g) Ser twarogowy półtłusty (60 g) Jogurt naturalny 2% (275 g) Musli i suszoną żurawinę zalać jogurtem. Dodać pokruszony biały ser. 10:30 - II śniadanie Awokado (60 g) Jaja kurze całe (105 g) Bułki [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2001 Data: 2012-09-07 17:47:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase 3300 kcal do oceny

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Zamiast kanapki możesz zrobić sobie omlet, dobrze smakuje nawet na zimno. Będzie to lepszym wyjściem niż 3x coś z chlebem, ale jak wolisz Aa i to masło czy margaryna zalatuje syfem, kup takie które ma minimum 82% chyba że to takie jest to wybacz %-)

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 6384 Data: 2017-03-20 22:38:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aeroby czy to normalne?????

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Własnie dziwi mnie to troche bo jak tylko zaczne aeroby i tak regularnie jade kilka dni to moje wymiary spadaja. Jak zaczynałem 4 miechy temu znow regularnie trenowac wazyłem ok 82 kg a teraz nawet 94 niesamowicie waga skoczyła no i tłuszczyk tez chciałbym sie podrzezbic ale tez nie chce wiele stracic na masie miesni a co do diety to rano po [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2993 Data: 2012-08-26 19:05:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolacja z platkami owsianymi

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zbyt restrykcyjnie wykonany regres kalorii. Masło orzechowe z ziemnych to wysoko przetworzony produkt. Wpychanie go na noc moim zdaniem jest nieuzasadnione. O wiele lepszym wyborem będzie zjedzenie np: awokado albo garść orzechów. Wzbogać swoją dietę o solidne porcje warzyw i owoce (ponieważ w kontekście witamin i minerałów, Twoja dieta wygląda [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1618 Data: 2016-05-05 11:28:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolacja z platkami owsianymi

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Rozumiem. A można to masło zastąpić np wiorkami kokosowymi?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1618 Data: 2016-05-05 12:09:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mozesz dodawac do diety maslo orzechowe, ale nie z orzechów ziemnych. łatwo je zrobic w domu. orzechy ziemne mają fatalne proporcje kwasów tłuszczowych (nadmiar omega-6), zawierają lektyny. zoltka jaj są bardzo cenne i nie warto ich wyrzucac

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1477 Data: 2013-12-14 07:10:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)