1. Maslo orzechowe wywal, ciezko trafic cos dobrego 2. Ok 3. Dorzuc warzyw 4. Polacz to z posilkiem nr. 5 5. Ok Polecany rozklad na redukcji to b/t/w 30%/20%/50%, na razie tak jade na IFie i jest ok
[...] rzeczą którą możesz dla siebie zrobić... jeśli na prawdę nie nawidzisz jej, to masz wiele innych opcji: Orzechy(szczególnie włoskie), migdały, wiórki kokosowe, masło roślinne(dobrej jakości). Ale i tak ja bez oleju nie wyobrażam sobie diety. Polecam ci poszukać i spróbować, może gdzieś na targu znajdziesz, oleju rzepakowego [...]
[...] pierwsze 15 min nie mogłam prawie ruszać palcami u dłoni... ale trening wykonany :-) jedzonko: - omlet z płatkami owsianymi, truskawkami, porzeczkami czarnymi, agrestem, masło klarowane; cukinia smażona - po siłowni: koktajl z owoców z mlekiem bez laktozy i 2 jajkami - mięso wędzone, chleb na zakwasie, warzywa Zmieniony przez - Mali w dniu [...]
[...] lub 1/2 awokado-tłuszcze jednonasycone) 2. B 30g T 20g W ? (4 całe jajka- tłuszcze jedno i wielonasycone) 3. B 30g T 20g W ? (150g wołowiny/wieprzowiny lub kurczaka/indyka+masło 82%) 4. B 30g T 15g W ? (150g kurczaka/indyka, 1 1/2 łyżki oliwy z oliwek- tłuszcze jednonasycone) 5. B 30g T 25g W ? (100g tłustej ryby/100g chudej ryby lub [...]
[...] (104kg x 5) 2. Podciąganie na drążku 4x6 (CC) 3. Wiosłowanie sztangą 4x8 (55kg x 4) 4. Przyciąganie wyc. dolnego jednorącz do brzucha 3x20 (26kg sztabki) Tym razem MC jak masło ;-D /SFD/Images/2015/4/3/059f3c26af0e4097878372aab229ef53.jpg + 5 interwałów na rowerku = 30s zasuwania/15s odpoczynku Razem 4min15s [...]
[...] a kiedyś się ze mnie śmiali, że bekać nie umiem %-) %-) %-) czy jest jakiś powód ku temu, za mało wody np? Wydaje mi się, że piję dużo. Mleka nie ma, kefir tylko dodaję. I jutro robię masło orzechowe z laskowych, włoskich i migdałów :D Mam nadzieję, że smaczne będzie ;)) Pozdrawiam! /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/a1c763ad2c114e7e83234fa792f3092e.png
[...] a t 10-20 więc pytam, czy to może nie za dużo. często też jem banany i nie jestem pewna, czy to nie problem. muszę zacząć patrzeć na fruktozę w końcu :) Dzisiaj zrobiłam masło orzechowe z miodem i wyszło super ;) W końcu mam coś słodkiego co mogę podjeść ;) Co do treningu dzisiaj mój 7., wolny dzień :) Jutro hantle a za 8 dni prawdziwa [...]
Panowie, jak to jest, Nie polecacie orzeszków ziemnych jako zdrowe tłuszcze bo coś tam, a maslo orzechowe jak najbardziej. To w końcu pod jaką postacią lepiej je spożywać? Czy może lepiej wcale? Dodatkowo, jakie tanie źródło dobrych tłuszczy? Olej, słonecznik trochę mi się znudziły :/ Dzięki za odpowiedź
cześć.Wiem ze masło orzechowe codziennie to nie jest dobry produkt spozywczy,nigdy tego nie mialem.Ale tak raz na 3 dni w jednym posilku to chyba mozna? Czym kierować się przy wyborze masła orzechowego,bo wiem ze tam są pewne niuanse tylko nie pamietam w tej chwili o co chodzi
[...] co mi chodzi z tym tolerowaniem Kwestia sprawdzenia po prostu na sobie, chodzi głównie o frakcje błonnika, który nie zawsze jest dobrze znoszony pytanie kolejne to kupiłem masło orzechowe Sante, a właściwie nie ja, po przeczytaniu etykiety zauważyłem że mają utwardzone tłuszcze roślinne, a jak wiadomo trzeba się ich wystrzegać itp czy jednak [...]
http://www.sfd.pl/sklep/Szukaj.aspx?q=oli+oli Oli oli też jest w sklepie Czym się może różnić, firmą, pam chyba jako pierwszy to wprowadził a za renomę sie płaci, a tak to todzajem oleju, są rzepakowe z oliwek, masło.