SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Szacunek! Old School Rules ! Czytania Twojego tematu to mam do jutra :D Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
brzydal4115
Szacunek! Old School Rules ! Czytania Twojego tematu to mam do jutra :D Pozdrawiam!
Dzięki za zainteresowanie.Oby nie był to stracony czas dla Ciebie.
W tym roku każda aktywność fizyczna wiąże się z bólem i świadomością coraz mniejszych możliwości!
Najpierw

a potem
wyciskanie sztangi stojąc 38kg/6p 8p 3x9p
Teraz przystępuję do przysiadów.
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Oglądałem wczoraj wstępując na taboret filmiki z treningu sylwestrowego zamieszczone przez mastiego .
Byłem zmotywowany do dalszej ciężkiej pracy nad sylwetką!
W nocy kiepsko spałem i musiałem dosypiać rano.
Przed południem :
1a WL ww filmik 48/58kgx10p 68kgx6p
1b. Podciąganie na drążku podchwytem po 6p

no i muszę odpocząć dłużej aby robić wiosłowanie




Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-01-06 12:31:36
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Przerwa odpoczynkowa przeciągnęła mi się do popołudnia
1. Barki wznosy w górę/opuszczenie bokiem/wznos bokiem w górę/opuszczenie przodem 5x6p + wznos w bok w pochyleniu 10p
2. Wiosło 38/48kgx12p 58kgx10p 68kgx8p
3. filmikx5


2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8841
Panie Janie, Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, podglądam od czasu do czasu i się motywuję
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
muzzyman
Panie Janie, Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, podglądam od czasu do czasu i się motywuję
Dziękuję bardzo za życzenia.

Odebrałem wyniki hormonów tarczycy.
Nie wiem na ile wpłynęła na nie przerwa 7 dniowa w braniu leków w okresie świątecznym ale dalej jestem w stanie nadczynności wysokiej!
Przypuszczałem, ze tak jest gdyż nastąpił spadek wyników siłowych przy nasilonych bólach mięśni.
Na dodatek dopadł mnie lekki katar a jego nasilenie jest dzisiaj - pojawił się też ból zatok czołowych.

Dzisiaj przypada trening ud a mam DOMSy po przysiadach i wstępowaniu na taboret przedwczoraj.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
Czy duży jest wpływ hormonów tarczycowych na regenerację? Jak duży jest spadek siły? Szacun za walkę.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
olotraper
Czy duży jest wpływ hormonów tarczycowych na regenerację? Jak duży jest spadek siły? Szacun za walkę.
Na moim przykładzie mogę stwierdzić, że olbrzymi. Na mnie nadczynność działa tak jak na innych niedoczynność czyli mam niechęć do treningów i większego wysiłku oraz szybko przybieram na wadze.
Zrobiłem:
1. Wyciskanie sztangi stojąc 38kg 6p 8p 3x10p
2. Przysiad 38/48/58/68kgx10p

i odechciało mi się!
Na poprzednim treningu skończyłem na 78kg.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
Muszę zbadać moją tarczycę, bo tak łatwo przybieram na wadze. Sorry to taki żarcik, ale mówi się, że nasze samopoczucie to nie praca mózgu tylko hormonów. Życzę wyrównania gospodarki hormonalnej i dobrze, że to nasza wola jest silniejsza niż hormony.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Nie przejmujcie się za bardzo hormonami- wszystko jest w głowie-głowa rządzi hormonami a nie odwrotnie :)



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły