SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143638
Gwid
A jak pan robi zwykłe planki nie dynamiczne to podwija pan tak ogon żeby dopiąć dolne proste brzucha?

Robię tylko dynamiczne. Zwykłe to są przy pompkach - nie widzę różnicy (pompki trwają trochę krócej).
Bic i tric przetrenowany

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
a no widzi pan wczoraj miałem z trenerką na ten temat rozmowę( bardziej to zj**y dostałem) i plank plankowi a już szczególnie pompce nierówny

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143638
Gwid
a no widzi pan wczoraj miałem z trenerką na ten temat rozmowę( bardziej to zj**y dostałem) i plank plankowi a już szczególnie pompce nierówny

Trenerzy muszą wydziwiać! I do tego każdy ma swoją teorię.
Nie bawię się w takie niuanse.
Nie mam trenera i robię to co chcę. Staram się nie zrobić sobie większej krzywdy (o co jest łatwo gdy ćwiczy się na granicy możliwości).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 128018
Święte słowa Ojan...bardzo łatwo przekroczyć tą granicę, ale po przekroczeniu wiemy ile mogliśmy Wtedy z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że więcej nie dam rady
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143638
maceek
Święte słowa Ojan...bardzo łatwo przekroczyć tą granicę, ale po przekroczeniu wiemy ile mogliśmy Wtedy z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że więcej nie dam rady

Nie chcę przekraczać tej granicy. Coraz bardziej boję się skutków jej przekroczenia!
Wczoraj zrobiłem cały trening w kilku turach.
Dzisiaj brzuch 4x6p kółko ; skłony na krześle 4x16p skłony boczne 3x20p
Pójdę na 100 minutowy marsz.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Panie Janie, a te skłony boczne nie powinny być dużo niżej? Pytam, bo sam robię i się zmartwiłem, że źle :(


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2016-08-22 11:35:04

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143638
shadow78
Panie Janie, a te skłony boczne nie powinny być dużo niżej? Pytam, bo sam robię i się zmartwiłem, że źle :(


Robiłem po raz pierwszy od wielu lat.
Nie chciałem doznać dużych zakwasów.
Robiłem w pełnym zakresie ruchu - maksymalnym na ten czas. Być może później amplituda ruchu będzie większa.
Moja budowa ciała ogranicza mi zakres ruchu - moje żebra prawie stykają się z miednicą (dlatego mam tak szeroką talię).

Zbieram siły na trening - noc była krótka i było dużo wina!
Dzieci wyjechały!
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Mnie to ćwiczenie wyjątkowo nie służy.
Wolę skręty stojąc z drążkiem,gryfem i skręty w skłonie.
Czasem robię skłony boczne ale też z drążkiem,gryfem na ramionach - ja muszę tu uważać ,bo już kontuzje mnie się przy tym aktywowały :)
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143638
Nie bardzo się mi chce ale jak mus to mus.
Zrobiłem WL ; podciąganie na drążku ; i to co na filmiku


Muszę odpocząć i potem zrobię resztę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Nie bardzo się mi chce ale jak mus to mus.
Zrobiłem WL ; podciąganie na drążku ; i to co na filmiku


Muszę odpocząć i potem zrobię resztę.

Janek wiele osób w ten sposób robi wiosłowanie na najszerszy,ja nie wiem nigdy tak barków na tylne nie robiłem raczej bokiem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły