SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan

MC 48/78/118kgx2p 138kgx1p 148kgx1p



Silny Pan jest.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Wszyscy targacie duże ciężary.Pogratulować formy.Mam nadzieję, że do mnie też przyjdzie chociaż ja na duże ciężary się nie rzucam .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
E no Panie Janie!!! Martwy ciąg to pikuś przy tym kółku!!!
Szacunek WIELKI!! Kółko ze stania ma Pan zaliczone!!
Z tego co Pan pisze - to z marszu!
Może teraz spróbuje Pan na takim pojedynczym? Pewnie stopień trudności niewiele się zwiększy.

Co do kółka z kolan a kółka ze stania - dzieli je przepaść!!!
Jeden z moich celów takie kółko ze stania wykonać...

Najlepiej weszły ostatnie powtórzenia!

Czekam na info odnośnie zakwasów - czy będą, a jak tak, to gdzie!?
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
panteon napisał:
"Może teraz spróbuje Pan na takim pojedynczym? Pewnie stopień trudności niewiele się zwiększy. "

Kiedy ja specjalnie wstawiłem dystansową tulejkę między kółka aby mi się nie kiwało i nie dziurawiło wykładziny (nałożyłem także uszczelkę do okien aby uchronić wykładzinę).

Brzucha nie trenowałem przez kilkanaście dni i te kółko to było z marszu. Próby były chyba rok temu zaraz po zakupie.

kerad - rzuć się na ciężar! To czynnik rozwijający muskulaturę! Patrz na przemianę fanaslaska .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan


kerad - rzuć się na ciężar! To czynnik rozwijający muskulaturę! Patrz na przemianę fanaslaska .


Panie Janku, bo sie zaraz zaczerwienie jak panna na wydaniu
Powinien pan napisac: rzuc sie na ciezar, patrz na mnie !


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-03 09:48:41
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
fanslaska

Panie Janku, bo sie zaraz zaczerwienie jak panna na wydaniu
Powinien pan napisac: rzuc sie na ciezar, patrz na mnie

Jestem skromny więc się jednak nawet nie zarumienię.
Za mojej młodości kolor czerwony był symbolem dumy - teraz wszystko się odmieniło

Rano zrobiłem barki - tak samo jak przedwczoraj. Okazuje się, że taki sposób trenowania nie skutkuje bólami mięśniowymi (tzn. lepiej jest oszukiwać tylko w 2 ostatnich rucha w serii ).
Zakleję dętkę i przejadę się rowerem.
Planuję jeszcze trening klatki z plecami - tak samo jak przedwczoraj.
Zostały jeszcze tylko 2 dni do zawodów.
Ciekawe czy shadow znajdzie czas w niedzielę aby przyjechać do Żelistrzewa (3km od Pucka).
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
Kółko ze stania - szacun!!! MC też nie przelewki...
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
nieraz
Kółko ze stania - szacun!!! MC też nie przelewki...

Trochę się "wygłupiłem" z tym kółkiem! Przed chwilą okazało się, że uszkodzenia brzucha utrudniały mi podciąganie na drążku, wstawanie z ławeczki przy WL oraz powodowały skurcze przy przenoszeniu sztangielki za głowę.
W południe przejechałem 25km na rowerze - 1h35min
Późnym popołudniem (czyli przed chwilą):
1a. WL 48/58/68kgx10p 78kg/2x5p
1b. Podciąganie na poręczach 3x6p 2x5p
2. Przenoszenie sztangielki za głowę 30kg/3x10p

Tylko na tyle powtórzeń było mnie stać.
A brzuch pulsuje bliski skurczu
Idę na spacer.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
Właśnie teraz przez to kółko ze stania uśmiałem się jak głupi...w sensie spróbowałem zrobić ) szacunek za to kółko :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Też spróbowałem kółko ze stania - doszedłem do pozycji pompki na kółku. Dosyć swobodnie. Postanowiłem dalej się rozjeżdżać. I łupnąłem kolanami o podłogę
Z pozycji leżenia na brzuchu nie było mowy o drodze powrotnej..
Szacun!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły