SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143647
Dziękuję i Wesołych Zdrowych Świąt dla Wszystkich.

Rano brzuch tak jak wczoraj.
Około południa to co miałem zrobić wczoraj ale i czas przeciekł (może i dobrze bo obolałość ud trwała):
przysiad 48/58kgx10p 68kgx6p 78kg/3x4p
MC 48kgx10p 88kg/2x6p 108kgx2p

Jakoś siła nie chce przyjść!
Na dworze słonecznie a mi spać się chce!
Wieczorem będę na tradycyjnej trasie (wczoraj też byłem).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
A jak z jedzonkiem wygląda u Pana w obecnej fazie treningowej?

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143647
Jem 6 x dziennie (w sanatorium jadłem 3 posiłki - to co dali).
W każdym ok 30g białka, kromka chleba, dżem , owoce i kompot.
Zjem mniej węgli skrobiowych i siła spada (po sanatorium miałem zapas glikogenu - mimo choroby).

Jestem po spacerze.

Jutro taki sam trening jak przedwczoraj.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
30g białka, to jakieś 150g mięsa/sera a do tego kromka chleba, dżem, owoce, kompot - zbierze się tych węgli całkiem sporo.
W każdym posiłku te owoce?

Wina do kolacji (2x250ml) Pan nie doliczył
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143647
Tak - owoce są w kompocie.
Pisałem o węglach skrobiowych, tych z dżemów nie liczę .
W okresie przed zawodami ograniczam się i owoce zastępuję częściowo przez np. ogórki.
Na razie robię masę na zawody 6 marca 2016
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Dobrych Świąt, Panie Janie i sukcesów w Nowym roku:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143647
Oby Nam się spełniły życzenia Nam składane!

Udało się jednak zmobilizować (i taki będzie cały następny rok ):

wyciskanie w leżeniu 48/58/68kgx10p 78kg/3x4p
podciąganie na poręczach po 6p
przenoszenie za głowę 20kg/3x12p
nowe obciążenie bitumiczne (ma jeszcze zapach palonej gumy)



A teraz kolacja a później się okaże co więcej.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143647
Święta - niby radosny ale jednak leniwy czas!
Jedzenie a potem drzemki (ciekawe czy Wasi dziadkowie też tak mają?).
W końcu jednak się ruszyłem:

przysiad 48/58kgx10p 68kgx8p 78kgx6p 88kg/2x4p
wspięcia na palce po 50p


Pójdę jednak jeszcze na spacer dla uspokojenia sumienia z nadmiaru kalorii.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
polazl bym nawet z nudow ,ale EVA stwierdzila ze jeszcze nie pokazala wszystkiego :)


...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Wczoraj 4 godziny,dziś się zapowiada pewnie z 8 godzin- to są Święta ,które uwielbiam


Zmieniony przez - masti w dniu 2015-12-26 09:48:22
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły