SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wiesz, kwestia tego kto jaki ma cel robiąc te rzeczy o których piszesz. Każdy ma swój. Madonna chce być wiecznie młoda, Ty chcesz być wielki. A ja chcę być zdrowa duchem i ciałem :) Faszerowanie się hormonami bez podstawie jest dla mnie nieuzasadnionym krokiem. Raczej nie krokiem po zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
ja nie chce być wielkim hehe bardziej pod fitness niż BB podchodzę i tego się trzymam trenuje ciężko i dużo biegam po 7-10km, jeszcze basen.

biore styntetyczny testosteron bo życie jest leprze na nim :) a ja ze zdrowiem na nim się nie cofam

temat skończony

widze że dobrze wyglądasz, super, widzę w blogu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
DJ__ to, że teraz nie odczuwasz skutków ubocznych wcale nie oznacza, że ich nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh. Może jestem spaczona, ale dla mnie pakowanie na dopingu, to trochę jak kobieta z sylikonowym biustem i dopinanymi włosami.

No niby można. Niby aż takie niezdrowe to to nie jest i efektów ubocznych da się uniknąć. Niektórych to kręci. Ale nadal...jakaś taka próżność z tego przebija, która do mnie nie przemawia. jeszcze rozumiem jak się startuje, pracuje w fitnessie. Ale tak o, jednak jakoś tam ryzykować, żeby ładniej wyglądać? Albo dlatego, że się nie ma cierpliwości?

Oczywiście wiadomo, to jest kobieca perspektywa - bo dla nas to jednak zdecydowanie większe ryzyko. Nie wiem, czy miałabym takie samo podejście, jakbym była facetem a do tego np. wyjątkowym hardgainerem. Pewnie nie ;) Ale jak ma się w miarę znośne geny, to jednak zawsze stawiałabym na conajmniej parę lat naturalnej pracy, zanim się zacznie ładować.

U kobiet to się raczej nie zdaża. Rok na siłce i od razu siup. Fitnesska.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a my tu po 3 lata napierd*lamy żelastwo i jeszcze nam brakuje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Jurys, no wszystko jest dla ludzi, jak ktoś chce osiągnąć efekty szybciej no to niech sobie bierze. tak szczerze powiedziawszy amatorzy na koksie są lepiej usprawiedliwieni niż zawodnicy, bo u zawodników jest to robienie ludzi w konia. Nie wolno to nie wolno, jakies powody są. a każdy kombinuje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Btw - jeszcze rozumiem jak ktoś chce być większy, niż pozwala mu na to potencjał genetyczny. Ok, każdy ma swoje gusta. Ale babki kokszące pod bikini? Serio? To jest forma totalnie do zrobienia na czysto. Tylko trzeba być cierpliwym i parę lat zamiast miesięcy popracować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356340
I tych parę lat sporo ludzi chce przeskoczyć - bo ma być na już, na teraz, zaraz. To przecież działa w każdej dziedzinie - czy to budowa mięśni czy zrzucanie tłuszczu cud-dietą w miesiąc, czy sześciopak w dwa tygodnie, lek na łysienie działający w kilka dni... ;)
Wokół sami cudotwórcy i ich pomysły.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356340
W sumie wychodzi na to, że doping to chociaż działa w porównaniu z resztą tych rozwiązań.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nie no, nie mówię o bikinarach....tych z długim stażem treningowym. wiesz, baby są niecierpliwe, a teraz jest takie boom na zawody, że aż sama uległam.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium