SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wiecie co, tez sobie poczytalam. Dla mnie laska wali takie smiecie, ze glowa peka. Wczesniej czy pozniej jej to wylezie. No chyba, ze nalezy do grupy xmenow, ktorzy wszystko moga, ale to sa jednostki. Niemniej jednak jak czasem patrze na "menu" to kubki smakowe staja m deba.......dla mnie nie jest to jedzenie a chemia, ale coz ja cukierasow nie rusze bo nie lubie, ale dajcie kawalek sloniny to oszamie hehehe. Kazdy idzie wlasna sciezka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
lubiekaszke
Keb, wróciłaś na studia?


a i owszem

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356340
Teti - no i w sumie o ta wlasna sciezke chodzi. Nie kazdy tak zje, ale czrmu innym zabraniac skoro robis to swiadomie?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Keb, zazdro. Na co i który rok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale to tak z własnej, chorej ambicji, na zasadzie "wszyscy mają mgr, chcę mieć i ja". wybrałam romanistyke, jestem na IV roku

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ale Ci zazdroszczę... Ja nie dostałam nadal odpowiedzi od dziekana o zgodzie na przeniesienie To jak już dopiero za rok wrócę na studia Albo pójdę na zupełnie inne
Bo z samym technikiem to raczej słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no bo u mnie sytuacja była zdecydowanie mniej skomplikowana. Po prostu zaczęłam inny kierunek, na innej uczelni. A u Ciebie jak ty wygląda? od któryego roku zamierzasz zacząć?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ghorta, w sumie nie mozna nikomu zabronic niczego bo jak? Nie jestesmy dziecmi.. Powiedzenie mojego mistrza szkoleniowego: gowno jesz, gownem sie stajesz........bez obrazy oczywiscie. Ale taka prawda, ze takie jedzennie nie jest odzywianiem. Nie odzywiasz ogranizmu to jakos to wyjdzie w koncu. Kiedy i jak to sie okaze. Indywidalne wybory. To tak jak z alergiami, rozwalonymi jelitami itd, wiesz, ze Ci szkodzi, ale nadal to jesz itd. Jestem zdania, ktos przychodzi po pomoc i po rade, powiedz co myslisz, doradz jezeli potrafisz, ale co ta osoba z tym zrobi to juz jej sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Keb, no ja na tej uczelni miałam iść na 5 semestr z 7. Dzwonią do mnie z polibudy ale tam nie wrócę, bo jestem śmiertelnie obrażona Ale i tak teraz już po ptakach, bo za dużo bym miała zaległości. Było już 5 zjazdów z 10. Spróbuję za rok. Nie uda się to pójdę na jakieś inne studia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356340
Teti - zgadzam sie, kazdy ma wybor. Ma info z roznych stron, wybiera co mu pasuje i idzie swoja droga. Ale jak ktos o rade nie prosi, to czemu go nawracac i umoralniac?
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium