SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
no to panie Janie kolejna próba za rok. jest co poprawiać

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13746 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143673
Przerwa w meczu - wspaniała forma Lewandowskiego!

Komplementujecie mnie nadzwyczaj! Byłem jak Dawid przy Goliacie - zabrakło mi jednak procy! Wiesław Czerski zrobił życiową formę i ważył tyle samo gdy zdobywał mistrzostwo świata! Twierdził, że jeszcze 2 miesiące temu ważył o 20kg więcej! Podziwiam go od lat młodzieńczych - porównywałem się z nim oglądając jego zdjęcia w SdW!
Czekam na filmy z zawodów oraz na więcej zdjęć na portalach.

Byłem dzisiaj na marszu wieczornym.
Od jutra nowy plan treningowy.
Może będę walczyć na zawodach 24 października - muszę to dogadać z władzami PZKFiTŚ.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Nawet ja mecz oglądnąłem. Nie bardzo się orientuję ale chyba dosyć ważny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4522
Gratulacje Panie Janie!

No i mamy reprezentacje na EURO - same dobre nowiny :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Ten w środku masę ma nielichą ale te jego nogi mizerne takie klocki.Gratuluję Panie Janie sukcesu i życzę kolejnych.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13746 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143673
Muszę się bardziej przyłożyć aby osiągnąć sukces! Z tym w środku wygrywałem od lat Miałem szczęście, że utworzono osobną kategorię dla 80-65 lat! Przy kategorii +60 lat byłbym co najwyżej trzeci: za W.Czerskim i za G.Zielińskim.

Dzisiaj rano zrobiłem:
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 48/58/68kgx10p 78kg/3(4?)x6p 83kg/3x4p
1b. Podciąganie na drążku nachwytem do karku po 8p; podciąganie podchwytem cc+15kg/3x4p
1c. Naprzemienne napinanie nóg przez ok.1min.

Potem byłem maszerować przez 88 minut - było kilkanaście przebieżek - nawet świetnie się czułem

Mam zamiar zrobić dzisiaj barki i przysiady lub MC.


A to moja nagroda z MPJiW:






Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-10-12 11:21:24

Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-10-12 11:22:23
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Ojan-gretujacje !

I koniecznie jedź do Opavy- na pewno będziesz tam docenionyStanisław Pecat organizuje tezawody praktycznie od lat 70"

Byłem nawet zaproszony z moim kluben na I GP ale niestety nie dostałem paszportu - wiadomo - wojsko i socjalizm :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje. Fajne suple, forma bedzie jeszcze lepsza
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Ojan -na zachętę :)





Miejsce ,jak ze sztuk Szekspira






...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13746 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143673
masti - w Opavie weterani są open?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły