fan - nie widziałem sąsiadek w takim stroju! Sądzę, że one nie mają żeber na wierzchu!
Zrobiłem trening barków.
wznos ramion bokiem w górę itd. 5kg/2x10p 12kg/5x6p
wyciskanie sztangi zza karku stojąc 18kgx12p 23kgx10p 28kgx9p 33kg/4x5p 4p
A teraz wsiadam na rower.
Zrobiłem trening barków.
wznos ramion bokiem w górę itd. 5kg/2x10p 12kg/5x6p
wyciskanie sztangi zza karku stojąc 18kgx12p 23kgx10p 28kgx9p 33kg/4x5p 4p
A teraz wsiadam na rower.

Swoją drogą lepszy byłby taki konkurs dla pań...na pupie szklanka :P :) (wiem wiem, był konkurs na najlepszą pupę, moja faworytka wygrała...