SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143648
fan - nie widziałem sąsiadek w takim stroju! Sądzę, że one nie mają żeber na wierzchu!

Zrobiłem trening barków.
wznos ramion bokiem w górę itd. 5kg/2x10p 12kg/5x6p
wyciskanie sztangi zza karku stojąc 18kgx12p 23kgx10p 28kgx9p 33kg/4x5p 4p

A teraz wsiadam na rower.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143648
Na urodzinach sąsiadki dużo jadłem: winogrona, arbuz, ananas, brzoskwinie, sałatki warzywne, mięsiwa i frytki. Piłem dużo lynów (wyskokowych niewiele).
Dzisiaj ciężko było wstać - podobno wpływ na to miał spadek ciśnienia atmosferycznego!
Po południu trening:
wyciskanie sztangi w leżeniu 48/58kgx10p 68kg/5x6p 73kg/5x3p dalszy postęp
podciąganie na drążku podchwytem 7x7p +15kg/5x2p tutaj było chyba trudniej niż przedwczoraj
pompki na poręczach 5x8p
Potem przejechałem 20km na rowerze.
Może zrobię wieczorem coś na biceps?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Ale Pan sobie pozwala z tym jedzeniem :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143648
W tym wieku nie będę się umartwiał!
Jem co dadzą - wczoraj wieczorem dostałem mięsiwo i kawał toru.
Część toru zostawiliśmy na dzisiaj.
Nie da ci ojciec, nie da ci matka tego co może dać sąsiadka!

Zjadłem posiłek, wypiłem kawę i teraz zabiorę się za budowanie sylwetki.
Powinienem zrobić coś na brzuch i barki. Może spróbuję potem potruchtać na trasie wśród pól - kiedyś lubiłem to robić lecz teraz mnie to przeraża!


Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-06-16 06:14:13
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143648
masti - a co ja (taki kurczak) mogę pokazać (postawić) na chudej klacie!? Lampkę wina!?

Rano zrobiłem jedynie:
wznosy nóg w zwisie na drążku 5x15p kiedyś robiłem po 30p
skłony na krześle 3x12p trzeba się przyzwyczajać do treningów (dawniej robiłem 15p z obciążeniem 12kg)
Potem byłem na "marszobiegu" - więcej chodzenia niż truchtu (ale jednak!).
Po południu przejechałem 25km na rowerze - wiało (prawie zawsze wieje!)
Właściwie to chyba przestaje mi się podobać kulturystyka!
Piję wino i pomału odechciewa mi się rywalizacji z kulturystami młodszymi ode mnie!
Nogi bolą, barki bolą a sadło na brzuchu się trzyma!

Jest też plus - sąsiadka chwali mnie przed moją żoną!
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Dasz radę!

Ale alkohol jest zabroniony w konkursie. :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


Ale alkohol jest zabroniony w konkursie. :)


Proszę nie ograniczać pana Janka
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32195 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143648
Nie poddaję się żadnym ograniczeniom!
Emeryt jest niezależny!
Czuję empatię dla wszystkich, którzy czekają na ten moment aby być emerytem!

Alkohol będzie zakryty napisem SFD !
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
ojan
masti - a co ja (taki kurczak) mogę pokazać (postawić) na chudej klacie!? Lampkę wina!?


Jest też plus - sąsiadka chwali mnie przed moją żoną!


Eeee...ale chwali w czym? Bo nie zawsze, jak sąsiadka chwali, to dobrze się kończy :P Swoją drogą lepszy byłby taki konkurs dla pań...na pupie szklanka :P :) (wiem wiem, był konkurs na najlepszą pupę, moja faworytka wygrała...trójbój trenuje :) )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

Shoty
Polecane artykuły