[...] PALCE W STANIU 12seri 10x OPCJONALNY 1 DZIEŃ (ponieważ zamierzam chodzic 4 razy w tyg. Ale nie wiem czy bedzie to mozliwe) -FBW Jest to oczywiscie trening na mase oparty o ilosc seri i powturzen z wwww.kulturystyka.pl/atlas/ i zostala ona zmiejszona poniewaz niedlabym rady z taka iloscia cwiczen. Dziekuje za obiektywne komentarze i pomoc. Pzdr.
Andrzej Gołota wrócił na salę treningową i niewykluczone, że stoczy walkę, za pośrednictwem której pożegnałby się z zawodowym boksem i liczną rzeszą fanów. Informację tę potwierdził nam znajomy Andrzeja Gołoty i szef grupy Bullit Knockout Promotions Andrzej Wasilewski. - Rzeczywiście, Andrzej jest człowiekiem, który nie potrafi żyć bez treningów. [...]
[...] wolnym duzo mi czasu zajmie coś. Dziś zacząłem już trening Weidera na brzuch - bardzo mi sie podoba. Aha Generalnie ćiwczę w domu w pokoju. Mam do dsypozycji kiepszczacki "atlas" z supermarketu. Intereuje mnie wzrost siły bez wzrostu masy, spalenie sadła, i być może jakies coś na gibkość. Czyli chyba pompki, brzuszki, podciaganie na drązku (w [...]
[...] NA ŁAWCE POZIOMEJ(2 taborety i heja) 3 x 10 PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ: 3 x 10 Środa: Wyciskanie sztangielek(http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp gif. 5) 3 x 10 Arnoldki-inna odmiana ćwiczenia 3 x 10 Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 x 10 Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 x 10 [...]
[...] : 7 miesięcy Uprawiane inne sporty : nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga prosta,łamana,sztangielki, 2x w tyg wyciąg górny i atlas, ławka prosta/skos Dieta : jest,masa idzie Przeciwskazania medyczne : nie ma Zażywane suplementy : brak Ostatnio przerabiany plan: wyżej jest Ciężary w [...]
[...] klatą bo tu i ówdzie troszkę jakiś tłuszczyk mnie dopadł Poczytałem więc trochę, głównie obszerny materiał dot. interesującej mnie partii ciała: http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp#1 Zacząłem sobie wyciskać drobne na początku ciężary i efekt był piorunujący, zakwasy trzymały mnie kilka dni. Z każdym dniem było jednak lepiej (jak mi się [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam mam 17 lat z siłownią mam doczynienia od tygodnia....chciałem ułożyć sobie plan treningowy lecz nie wiem jak ię za to zabrac dlatego ściągnąłem sobie na telefon aplikacje ,,Atlas ćwiczeń K**.pl" i tam jest plan dla początkujących, lecz nie wiem czy jest odpowiedni, proszę o pomoc .....chodzi mi głównie o poprawie swojej kondycji i ogólnej [...]
[...] forum...jest to plan zrobiony na podstawie skorygowanych przez Was postów, porad elity SFD i dostosowane do moich możliwości Mam 16 lat, 176 cm wzrostu. Posiadam atlas, ławeczkę, sztangę, sztangielki, drążek, ekspander, ławeczkę do brzuszków. Nie przedłużając oto plan: Poniedziałek Klatka + Triceps + Brzuch Wyciskanie na płasko [...]
[...] medyczne o ile takie są. Podobno mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, ale jakoś na wf-ach normalnie ćwicze i żadnych problemów nie mam. Tak więc jeśli mógłbym Was prosić, podsuńcie mi jakiś plan treningowy na każdą partię mięśni.Przeglądałem atlas ćwiczeń, ale sam raczej nie dobiorę sobie odpowiedniego trybu pracy.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
[...] do każdego indywidualnieoraz zawierać ćwiczenia odpowiedniej intensywności do pożądanych efektów.Najlepiej gdy ułożycie go sobie sami po przestudiowaniu polecanego na forum atlasu http://www.kulturystyka.pl/atlas .Nikt nie ułoży wam treningu sam najlepiej ułużcie go sami i dajcie na forum do oceny i poprawek.Napewno zadowoli was pomoc kolegów z [...]
[...] nabrało mi się sporo zbędnych kilogramów przez ten czas). Co chciałem spalić - spaliłem, teraz chciałbym się wziąć na masę, Dodam, że mam własną siłownię w piwnicy (typowy atlas, ławeczka składana z modlitewnikiem, 2 gryfy: łamany i prosty, 3 hantle i obciążenia). a więc: TRENING Poniedziałek: Klata Wyciskanie sztangi w leżeniu 12-10-8-8 [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] udowodnić że dam radę. Nie mieszkam w mieście i nie mam dostępu do siłowni jedynie zacznę chodzić do takiej amatorskiej w miejscowości w której teraz mieszkam tj. atlas,ławka,i ławka do brzuszków ale nie ważne ile się ma tylko czy się chce. JESZCZE RAZ BARDZO ALE TO BARDZO PROSZĘ WAS O RADY , WIEM ŻE NIE PODAŁEM TU DUŻO INFORMACJI [...]
[...] sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka prosta,skosna dół/gora,hantle,gryfy proste i łamane ,wyciag gorny,drazek do podciagania,moze uda zalatwic sie atlas ale to moze po wakacjach Dieta: do zrobienia Przeciwskaznania medyczne: nie przeciazac zbytnio lewej nogi Zażywane suplementy: poki co nic nie zazywam ale [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] ciężarka - 6 serii 14. Ściskacz - 6 serii 15. Ciężarek na stopę i siedząc na krześle podnoszę nogę do wyprostu - 6 serii. Główne źródło ćwiczeń: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp. Ja tylko coś zmieniłem lub dodałem. Jak już wspominałem trenuje 4 miesiące i powalających efektów nie widać. Nie stosuję diety ( czas mi na to nie [...]
[...] słowni : 1,5 roku,ale niezbyt systematycznie Uprawiane inne sporty : piłka nożna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga,sztangielki,atlas,ławka skośna do brzuszków,rowerek Dieta : Staram się jeść zdrowo Przeciwwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : brak Raczej jestem ektomorfikiem. [...]
Oddaje do oceny 3dniowy split. Nóg nie wpisałem bo robie je bardziej na wyskok aniżeli na wygląd czy mase. Co do progresji ciężaru jest niemal w każdym ćwiczeniu, bo myśle, że tak mi sie lepiej ćwiczy, ale licze na Wasze opinie czy nie powinno ich być mniej ? I jeszcze takie pytanie jak mam progresje ciężaru to dla Was optymalne przeskoki tego [...]
Cześć, możecie mi doradzić, jak ćwiczyć, aby przybrać na masie mięśniowej? Zacznijmy od tego że 25 czerwca skończyłem 15 lat, mam 183 wzrostu, ważę 65 kg, schudłem 7 kg od początku wakacji, ważyłem 72 kg, schudłem bo chciałem odsłonić kaloryfer, . Nie wiem czy to był najlepszy pomysł, robiłem A6W na brzuch, przerzuciłem się później na ABS2, [...]
Witam, w oparciu o atlas cwiczen ulozylem sobie plan treningowy(4 razy w tygodniu), jestem poczatkujacy i prosze o poprawe i propozycje ile serii do kazdego cwiczenia nalezy wykonac. Jesli ten plan sie do niczego nie nadaje prosze o ulozenie jakiegos planu w oparciu o sprzet ktory posiadam :) Z gory wielkie dzieki poniedzialek/czwartek Unoszenie [...]
[...] Wiek: 17 Waga: 71 Wzrost: 180 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 3 miesiące Uprawiane inne sporty: - Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas\ławka\sztanga\sztangielki Dieta: brak Przeciwskaznania medyczne: - Zażywane suplementy: - Zmieniony przez - Hi-Ho w dniu 2009-02-21 12:21:57