SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

atlas

  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Staż treningowy na słowni : 4 miesiące Uprawiane inne sporty : piłka nożna (amatorsko) Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga sztangielki atlas kettler(regulowana ławka wyciąg górny modlitewnik butterfly) Dieta : Jest Przeciwskaznania medyczne :brak Zażywane suplementy : Whey Protein Complex 100%

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-13 13:02:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp !!!!!

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-26 22:48:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    super_pit zajrzyj do atlasu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ jest tam napisane: "Podczas wyciskania powinno się unikać wstrzymywania oddechu oraz „mostkowania”(odrywania bioder od ławki)." a jeżeli chodzi o pas to podczas tego ćwiczenia nie obciązamy odcinka lędźwiowego wiec bezcelowe jest jego zakładanie

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-21 11:17:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    Limak1990 Nie. diakon_pat www.exrx.net www.kulturystyka.pl/atlas http://www.crossfit.com/cf-info/excercise.html#Power http://www.shapefit.com/ Pozdro. Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-03-27 16:10:04

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-27 16:09:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    druith - dobrze by było ćwiczyć później, jakiś czas po śniadaniu. Pamiętaj też, że same ćwiczenia nic nie dadzą, jeśli na brzuchu zalega tłuszcz. czarnullka - http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#5 Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-04-01 09:13:11

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-01 09:12:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    Na początek proponuje zajrzeć http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i tam dobierzesz odpowiednie cwiczenia do swego zestawu, który wg mnie w zupełnosci styka, no może ze dwa hantle bym jeszcze dokupil. Na poczatek od siebie co moge poradzic to nie rzucaj sie od razu w wir jakiegos super planu treningowego, przez pierwszy okres czasu staraj sie na [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-15 13:53:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    AD. 1 zaloz nowy temat z planem i ankieta AD. 2 A6W to gowno ABS 2 moze byc a najlepiej 3 cwiczenia (na dolne, skos i proste) 3 razy w tygodniu (cwiczenia sa a atlasie http://www.kulturystyka.pl/atlas/) Brzuch mozna spokojnie z klatka laczyc (najlepiej przy planie 3 dniwowym po kazdym treningu brzuch cwiczyc) AD. 3 [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-16 19:04:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    Czy w ćwiczeniu 'unoszenie tułowia z leżenia przodem' http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp#1.3G można użyć dodatkowy ciężar i jeśli tak to gdzie go umieścić ?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-29 23:13:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Szybszy jest co najwyzej metabolizm ale to raczej na regeneracje nie ma wiekszego wplywu. Tak wiec lepiej jest cwiczyc z normalna intensywnoscia. I moje pytanie: jak polecacie robic wyciskanie zolnierskie http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#1? Do klatki tak jak jest to w atlasie czy do nosa, czola, ramion rownolegle do ziemi?

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-10 23:34:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    Yelonas http://www.kulturystyka.pl/atlas/

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-22 22:14:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    loco wlc http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp#10 Co do FBW za dużo by tego było niestety , organizm nie ma kiedy się regegenerować pomysle nad splitem 4 razy w tygodniu

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-01 08:55:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    loko- Tak moze byc "dzien dobry" ale bardzo male obciazenie choc lepszy bylby martwy. Military Press rob na siedzaco jak niemasz miejsca. http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne_pliki/image005.gif DOpiero zauwazylem ze Rion napisal prawie to samo Zmieniony przez - Rocky1993 w dniu 2009-09-02 10:15:09

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-02 10:12:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    Lepiej robic na drazku czy na takims czyms gdzie sie opiera plecy i lokcie(na tym dam rade poprawnie uniesc proste nogi)? http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch_pliki/image011.gif Na silowni mam taka maszyne na brzuch, gdzie zapinasz sie jakbys wsiadal na rollecoaster i jak wykonujesz cwiczenie pracuja tez chyba miesien przysrodkowy uda w [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-14 23:06:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    koledzy ,prosze o wyprowadzenie mnie ewentualnie z bledu-zauwazylem,iz cwiczac te same partie miesni np barki na atlasie i sztandze(wolny ciezar),jest znaczaca roznica w moich mozliwosciach...tzn przykladowo jesli na atlasie trenuje np sciaganie drazka to jestem w stanie robic serie majac na stosie po 80kg,natomiast to samo cwiczenie juz na [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-24 20:11:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#7 proszę tak na plecy

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-28 12:19:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    qubson92 kojarzę dwa takie linki http://www.sfd.pl/Aantomia_%C4%87wicze%C5%84_na_klat%C4%99-t241511.html http://www.kulturystyka.pl/atlas/ sayeru16 nie do końca zrozumiałem Twoje pytanie , ale jeśli je interpretuje tak jak myślę to generalnie jest tak że osoba cięższa czyli taka która ma większą masę mięśniową jest w stanie podnieść więcej ale to [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-08 18:53:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    to luknij tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp#1

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-19 22:20:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    krzywy poczytaj tutaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-21 23:55:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    http://www.kulturystyka.pl/atlas/ ale w dużym stopniu się już zmieniły

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-22 21:43:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Kiedy ćwiczyłem warzyłem ok 70-75 kg przy 175cm wzrostu i wyciskałem 90kg po 6 miesiącach ćwiczeń, na początku ok 60kg. Teraz warzę niecałe 70 i wycisnę ok 65-70.Mam atlas z wyciągiem sztangę, hantle, nie ćwiczę na normalnej siłowni. Potrzebuje ogólny plan na początek bo wiem że różne organizmy różnie reagują. Pozdrawiam i z góry [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-24 11:31:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)