No i jadaj mniejsze porcje- to samo płyny (szczegóolnie piwko) Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] wyników to lipa:P Kasza po treningu i przed nim to dostarczone węglowodany i tu chodzi o wzrost mięśni (dietę) Poczytaj na temat diet w dziale odżywianie. a co do trzymania sztangi to po prostu inne mięśnie pracują. http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp różne rozstawy tu masz to poczytaj. Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2009-12-22 15:42:52
[...] http://www.sfd.pl/Zbi%C3%B3r_link%C3%B3w_dzia%C5%82u_Od%C5%BCywianie-t418003.html Zacznij ćwiczyć. Jak nie na siłowni to w domowych warunkach http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm A jeść można o każdej porze. Najlepiej co 3h.Oczywiście w nocy nie wypada, gdyż organizm potrzebuje tez spokoju na przetrawienie tego co w ciągu [...]
[...] nie słyszał o Thermie i ludziska się ciachali aż miło...Tez pozostawiam bez komentarza... Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki" http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Witaj COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810 Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
A barków nie trenujesz?? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Napisz swój rozkład zajęc sportowych tygodniowy. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
No i własnie pytam o to, co ile kiedy robisz, by pomyśleć jak dodac trening na siłowni... Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Polecam ACT: http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Nie rozumiem-proszę jaśniej o co idzie? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Polecam ACT: http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] Na nogi nie cwicze duzo bo mam rozwalonego palce i ciezko mi cwiczyc... A, to ja moze dodam co mam do dyspozycji z ciezarow, a wiec tak: sztanga zwykła prosta, laweczka i atlas. To jakby ktos mogł mi cos doradzic to bardzo prosze... thx p.s. a i musze dodac ze rzezbe jako taka mam bo jak mi kolesie mowili to wygladam na wiecej niz waze ze [...]
[...] cele zastąp gimnastykę poranną ćwiczeniami aerobowymi (więcej na tem temat tutaj : http://www.sfd.pl/temat160598/). Miej również świadomość że same ćwiczenia bez odpowiedniej diety nie przyczynią się zbytnio do schudniecia. Jeżeli chodzi o ćwiczenia do wykonywania w domu, zajrzyj tutaj : http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Poczytaj atlas , ale podciaganie jest bardzo dobre na motyle "Never Give UP" "After the rain ,comes the sun" ----------------------------- Pozdrawiam ceo Doradca w dziale "Trening" Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z [...]
Dokładnie- tylko uwaga na technikę. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki" http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Zmuszenie go do wysiłku-to jest "stymulacja" Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki" http://www.kulturystyka.pl/atlas/
nio tak ale ja nie mam chwilowo jeszcze drązka w domciu a na siłke nie chodzie i moje motyle na tym cierpią więc jakie ćwiczenia według was bymi sie przydały, mam atlas ,ławeczke, hantlki, szange łamaną, i normalną , jakieś 100 kg obciązenie , ekspander Live Free, Die Well...That's All !!!
Będzie bardzo ciężko poszukaj może tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i zobacz w dziale Trening w domowych warunkach http://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html