Nadal nie dociera do Ciebie, co ja mówię. Dajesz mgliste dane- i porady beda mgliste... Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki" http://www.kulturystyka.pl/atlas/
[...] po 50-70 minut. Przerwy 90-180 sec w podstawowych cięzkich ćwicz.,przy pozostałych 60-90sec. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki" http://www.kulturystyka.pl/atlas/
No i dałbym: piątek w poniedziałek poniedziałek w środę środę w piątek Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Jakoś-nie ilość Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Ba- przynosi ODWROTNE EFEKTY. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] tyl pt. Czteroglowe ud, dwuglowe ud, lydki, czworoboczne (kaptury) Co do triepsa, to proponuje wykonywac trzy rozne cwiczenia dla pobudzenia kazdej z trzech glow. Poszukaj w atlasie. Na koniec mozesz dorzucic pompki na poreczach. Duzo ich nie zrobisz, bo bedziesz zdrowo zmeczony. Lub pompki dorzuc jako trening wlasciwy tricepsu. Nie pamietam [...]
sebek693 - czytales w koncu ten atlas?? na stronie glownej tego dzialu jest 5 (czy 6) postow zalozonych przez ciebie i w prawie kazdym ktos odsyla cie do atlasu malo tego, zebys sie nie przemeczal kazdy tez ci podal link zrob cos pozytecznego sobie i innym i nie zasmiecaj forum milionem pytan na ktore odpowiedzi sa w wyzej wymienionym atlasie [...]
[...] na rzeźbe", na następny raz nikt nie będzie sie domyślać zwłaszcza że dla mnie na rzeźbe to on na pewno nie jest -po drugie- chyba jednak nie przeczytałeś tego atlasu albo myślisz że wszystko wiesz najlepiej i i tak robisz po swojemu -po trzecie- jeżeli nie regenerujesz sie za szybko to znów jest dowód na twoją niewiedzę na temat [...]
[...] sie bo to bylo chyba raczej do mnie sebek693 - inteligentniejszy jestem (na to wyglada) bardziej od ciebie, bo sam zaproponowalem ci zebys ulozyl se plan na podstawie atlasu i go dal do oceny, ale nie po to zebys zakladal z tego powodu nowego posta po drogie - nie wyobrazam sobie ze czytales atlas po 3, 4, 5 - patrz co radziu napisal po 6 [...]
najważniejsze przy budowie ciała jest: Dieta Trening a odżywki jako dodatek A co do treningu to wejdż http://www.kulturystyka.pl/atlas/ poczytaj i stworz jakiś trening, przedstaw go na forum i ktoś Ci może pomoze jedynie poprawi... pozdrooo
[...] jakbyś zrobił dobrze to byś czuł - wiem to po sobie. Odpowiednia rozgrzewka przed też jest niezbędna. Za wiosłowanie sztangą daj hantlą. MC zmieńna zercher/front squat Wyciskanie hantli na barki. Co do wyciskania żołnierskiego i wyciskania hantli to ci powinno pomoc: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Za francuza możesz dać wyciąg. Pzdro
[...] posilkow na chwile obecna i na nastepny dzien/zakupy wszystko zajmuje mi do ok 21,30 wstaje 5.40 zreszta w moim pomieszczeniu spi kilka osob i bylo by to troche urudnione wiec moge tylko cwiczyc jak przyjade do domu czyli pon,sb,ndz ogolnie mam wszystko to co powinno byc w przydomowej silce posiadam rower stacjonarny wolne ciezary,atlas
[...] tyle ale na Twoim poziomie ja bym radzil aby nogi i klate 2x week. Plecy, barki, i reszta 1x tydzien barki ew. 2x ale tez raz ciezko raz lekko no i nie chce Cie martwić ale atlas sprzedaj i idz na silownie profesjonalną. za tą kase spokojnie masz pol roku chodzenia na normalna siłke Zmieniony przez - Helssing w dniu 2009-06-28 14:33:41 Zmieniony [...]
Co do nóg uznałem że nie będe ich robił ponieważ codziennie biegam po 40 min. P.s. A z atlasem to jest taka sytuacja że kupili mi go rofzice, więc sprzedać go nie sprzedam. ALe wczoraj był u mnie kolega który jest instruktorem na siłowni. Powiedział że ten atlas nie jest taki zły i pokazał mi jak można niekonwencjonalnie wykorzystać tą maszynke. [...]
Helssingma rację i wszyscy poprzednicy Dla początkującego i nie tylko dla początkującego ale każdego kto ma w planie zrobić masę , wolne ciężary to podstawa . Ćwiczenia wielostawowe dają lepszy bodziec mięśniom i pobudzają do ich wzrostu . Atlas owszem skoro jest sprezentowany możesz zatrzymać i jak wspomniałeś jakieś rzeczy można czasem zrobić [...]
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - tu masz cwiczenia nie tylko na klate. Musisz sobie sprawic ciezsze hantle bo tymi to mozesz co najwyzej bicka rozgrzac ;) Zmieniony przez - Destroyer_ w dniu 2010-08-06 17:38:07