Witam Chciałbym kupić atlas dokładniej ten: http://allegro.pl/hit-atlas-new-design-hs-145a-rzeszow-i1216625894.html I mam pytanie czy mi się opłaca za tą cene i czy warto kupic taki atlas i czy jest on dobry. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedź
Czy wiesz moze gdzie mozna zakupic tani nowy sprzet (wiosla, atlas) przez interenet? Wszelkie porady i kazda informacja bedzie dla mnie cenna:) Z gory dzieki. Jestem poczatkujacy
witam.Dziala wam atlas cwiczen czy to jakas modernizacja??? Lepszego atlasu cwiczen jak ten na tej stronie nie widzialem chyba ze ktos ma jakis interesujacy link to moze sie podzielic :)) Pozdrawiam!
Szukam atlasu do 2500zł,dla osoby początkującej trening siłowy. Co sądzicie o tych dwóch atlasach,proszę o szybkom odpowiedzi. 1. http://allegro.pl/atlas-york-g201-raty-gratis-gw-24-m-ce-promocja-i2178530984.html 2. http://allegro.pl/atlas-g102-york-wyciskanie-w-pozycji-lezacej-i2166161430.html
Witam. Ma ktoś z Was taki atlas na sprzedaż (to tylko przykładowe zdjęcie)? http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/30/50/75/2430507501 Na allegro stoi po 870zł z przesyłką, więc postanowiłem tutaj napisać, bo może ktoś się znajdzie z takim atlasem ;) Najlepiej okolice Śląska. Zależy mi na dokładnie takim samym. Pozdrawiam :)
Drodzy Forumowicze, Wraz z naszym partnerem OLIMP SNC - SIŁOWNIĄ ATLAS w Wesołej w dniu 1.09.2006 zapraszamy na oficjalne Jej otwarcie w nowym miejscu - przy ulicy Armii Krajowej 78. Gościem specjalnym będzie Mariusz Strzeliński (ok. godz. 15) Zapraszamy serdecznie !!! NUTRIFARM
Witam. Zastanawiam się czy warto kupować atlas czy też inny sprzęt do ćwiczeń typu ławeczka, obciążenie, gryfy itd. Proszę o dobrą radę. Z góry dziękuję
witam Mam takie pytanie: W poniedziałek wyjeżdżam w góry i będę miał tam możliwoś korzystania tylko z atlasu(Weider pro 4500), niestety niema tam żadnej ławeczki itp. tylko ten atlas i hantelki. Planuje tam być przez miesiąc. W miare możliwości proszę o ułożenie planu trenignowego z wykorzystaniem tego atlasu i hantelek.
sprzedam atlas i ławke . do tego gryf prosty , dwa krótke (hantelki takie ze zmiennym obciazeniem) i talerze. jak ktos zainteresowany to na gg , fotki moge podeslać. w warszawie i okolicy transport gratis. ławka + obiązenie 250 atlas 400 a razem za 600 Zmieniony przez - WFH85 w dniu 2004-08-27 13:22:30
Witam. Czytam te poradniki ktore znajduja sie na forum i nic z nich nie rozumie :( jakies gryfy nie gryfy nie rozumiem instrukcji cwiczenia :( znacie moze jakeis stronki na ktorych to wszystko pisze bardziej przystepnym jezykiem? a super by bylo jakby zdjecia byly pozdrawiam
Co myslicie o zmianie atlasu cwiczen? Bo patrzac na te stare gify w pelni nie ukazuja wielu cwiczen. Czy nie mogłby ktos wyjsc z inicjatywa porobienia filmikow z technicznym wykonywaniem cwiczen? Zdecydowanie tego brakuje u nas a mamy spora ilosc uzytkownikow.
Siema. Chce sobie zafundowac atlas taki max do 1500zł, nie musi byc wybajerowany i miec duzo na stosie ale kompletnie nie wiem gdzie go kupic.Bo w supermarkecie typu real to chyba raczej nie bardzo co nie? Jak patrzycie na TYTAN 7, bo taki ostatnio widzialem za 1000zl?W gre wchodzi Warszawa i okolice.Z gory dzieki.
Witam jutro zamierzam zamówić sobie atlas do cwiczeń, dokładnie ten http://www.sport-shop.pl/product_info.php?cPath=53_57&products_id=296. Co myslicie o moim wyborze ? czy warto jest na niego wydac te pieniadze ? bardzo bym prosil o wypowiedzi osob ktore sie na tym znaja. Pozdrawiam
[...] Jestem zainteresowany kupnem Atlasa nowego lub uzywanego w dobrym stanie! Jezeli posiadacie jakis na zbyciu to piszcie swoje oferty!! Najlepiej jezeli jestescie ze Slaska! Ja jestem z Sosnowca ale moge do 100km dojechac po jakis ciekawy atlas! Chciałbym kupic jakis na którym mozna bardzo duzo parti miesniowych cwiczyc! Pozdrawiam Wszyystkich!!
witam.. patrze na allegro po tych atlasach do cwiczen.. chcialbym zaczac cwiczyc w domu.Dysponuje kwota 1200zl .. chcialbym zeby ktos podeslal mi linka np z allegro.. a moze ktos ma do sprzedania? Silownia powinna zawierac lawke sztangi najlepiej 2 i oczywiscie obciazenie mile widziany bylby modlitewnik.Sklonny ktos jest mi pomoc? Chce cwiczyc [...]
Witam Mam w domu małą siłownię rower bieżnia atlas fit3000 ketler proszę o podpowiedź jak zaplanować trening na tym sprzęcie zaznaczam iż interesuje mnie zbicie wagi a nie przyrost mięśni ważę ok 100 kg chciałbym 70 . Z góry dziękuję