[...] drazek... niedlugo moze pojawi sie wyciag oraz worek bokserski 130x45... ;) Jestem calkowicie zielony wiec prosze mnie nie karcic tekstami typu : ,,czytaj atlas! " czy ,, poczytaj troche o act" ^^ Juz to robilem , ale dalej nie moge znalezc zadnych cwiczen nie wymagajacych np. prasy do nog, czy laweczki rzymskiej etc. =( [...]
[...] boks,3 tygodnie trenuje planem jednego z użytkowników forum i chciałbym się do tego jeszcze rozciągać,znalazłem pełno stron jęsli chodzi o rozciąganie ,jedną z nich jest np. atlas ćwiczeń,dział streching .Na każdej stronie jest co innego ,na jednej streching po treningu na innych rozćiąganie do szpagatu a na jescze innych ogólne [...]
[...] różne treningi w internecie, ale z tego co wiem to są one nic nie warte. Po za tym ćwiczę sobie od tak sobie w domu i kieruję się tą stronką: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ . W pon ćwiczę klatę, biceps We wtorek biegam 30 min W środę ćwiczę plecy i triceps W czwartek biegam W piątek jadę barki i nogi No i oczywiście nie mogę zapomnieć o [...]
[...] za około 3-4 miesiące ze względu na finanse, bo nie chce kupować teraz byle jakiej. Mam do dyspozycji hantle z wolnymi ciężarami ( 4x5 kg, 4x2.5 kg, 8x1.25 kg ), gryf prosty długi oraz atlas u kumpla. Prosiłbym o dobry plan treningowy, ponieważ chcę dobrze wykorzystać te parę miesięcy. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/925d55164da64a629901af88fed4f851.jpg
Ostatnio jak robilem Butterfly i zlapalem raczki troszne nizej to czulem jak pracuje mi dol klatki.Jak normalnie trenuje to lapie raczki tak ze dlonie sa w jednej lini z barkami, wtedy jak trenuje czuje przednie barki gore klaty oraz bokizewnetrzne klaty. A wy jak trenujecie/jak powinno sie trenowac butterfly? 1) Gore klaty (zlapac tak ze [...]
[...] ?? Jak ćwiczyć,jaką dietę stosować ( i jak ją stworzyć ) jakie suplementy używać ?? Jestem w tym temacie cały Zielony. :( W domu dysponuje szantą 10 kg. oraz posiadam taki atlas. mam wzrost 180cm waga 87 kg. Proszę o pomoc. Z góry przepraszam, jeżeli powielam jakiś temat, ale jestem rozparzony i chcę się tego pozbyć jak najszybciej tylko nie [...]
Witam, przeglądając forum natrafiłem na atlas ćwiczeń i to co mnie najbardziej interesuje -> trening domatora. Powiedzcie, czy np. wykonywanie codziennie takiego zestawu ćwieczeń jaki został tam podany wpłynie dobrze na przyrost masy i rzeźbę dla człowieka który niespecjalnie miał doświadczenie z ćwiczeniami, nigdy nie był na siłowni i, z braku [...]
[...] 2013. Zażywałem białko + metanabol, efekty były bardzo dobre, ale niestety krótko trwałe. Teraz mam mniej czasu na siłownię i postanowiłem urządzić sobie ją w domu. Obecnie posiadam atlas, steper, drążek i planuję zakupić ławeczkę,gryf,hantelki + obciążenie. Szukam porady co ćwiczyć, jaką dietę stosować, żeby osiągnąć rzeźbę i siłę. Pozdrawiam.
Potrzebuje plan treningowy na 3-4 dni w tygodniu do wykonania na atlasie. Chodzi mi o zestaw ćwiczeń jakie należy wykonywać w danym dniu. Ćwiczenie co popadnie nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego chciałbym to skordynować i wiedzieć co i ile na dzień mam robić. Żeby mniej więcej uzmysłowić jaki mam atlas to wkeljam zdjęcie bliźniaczo [...]
[...] na siłowni : 2-3 lata z przerwami Uprawiane inne sporty : Boks ale aktualnie nie trenuje. Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : hantle+atlas Dieta :Brak Przeciwskazania medyczne :Brak Zażywane suplementy :Planuje kupić kreatyne. Aktualnie biorę BCAA Ostatnio przerabiany plan: A oto mój plan. Trenuje 5 razy [...]
[...] miesięczna przerwa z powodu kontuzji :P Uprawiane inne sporty : Gra w piłkę z kumplami :D Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Mały atlas z wyciągiem , hantelki , gryf prosty i łamany , ławeczka z regulacją Dieta : Jakiś tam zarys diety mam Przeciwskaznania medyczne : Brak Zażywane suplementy : [...]
[...] mam zamiar zacząć systematycznie ćwiczyć i mam kilka pytań do was i prośbę odnośnie planu treningu. - Jest to mój 1 kontakt z hantlami, wcześniej w szkole na fitnesie jakiś atlas + na klate branie, ale to rzadko. Prawą rekę mam silniejszą niż lewą. Jak rozłożyć ciężar ? Ćwiczyć 2 ręce z taką samą ciężkością ? Czy może zacząć od podstaw czyli te [...]
[...] THAI. Chciałbym popracować troche nad swoją rzeźbą ale tak żeby nie stracic na wadze. Jakie ćwiczenia i moze jakeis supl. polecacie. Trenuje 5 razy w tyg. i mam dostęp do atlasu. Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 72 Wzrost: 177 Cel treningowy: rzeźba Staż treningowy na słowni: nieokreslony Uprawiane inne sporty: MMA, MUAY THAI [...]
[...] w piłkę a drużynie z A-klasy i chciałbym być dobrze zbudowany. Jak sami wiecie w piłce nożnej nie można zbyt dużo ważyć, więc proszę o rozsądny plan. Do mojej dyspozycji są: atlas Thorn oraz 4 hantelki, sztanga zwykła i sztanga łamana. Mój staż na siłowni to około pół roku. Moje dane i wymiary przedstawiają się następująco: wiek - 18 lat wzrost - [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] 6pak.Nie mam diety.Sprzęt mam taki: 2 gryfy 6 kg obciążenia uchwyty do pompek drążek i worek treningowy.Mam możliwość chodzenia do kolegi w piątki i soboty na siłownie ma atlas itd.Chciałbym jakoś fajnie wyglądać z kasą jest tak sobie dostaje tygodniowo około 12 zł więc będę oszczędzał na dietę czy na sprzęt.Chciałbym się dowiedzieć jaki [...]
Witam. Mam takie pytanie, bo na stronie atlasu cwiczen w dziale cwiczenia na biceps ( http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp ) jest cwiczenie : UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ" NADGARSTKA) i tam pisze cos takiego : "Łokcie nie powinny uciekać do tyłu, ani też nie powinny unosić się" i niby spoko. Ale na tej [...]
Witam! Jak większość na wakacje nie chciała by pokazywać brzydkiego ciałka na plaży...dlatego mam pytanie. Od 2 miesięcy stosuję dietę, biegam. Do takiego prawdziwego sezonu (plaże itp.) został miesiąc. Chciałbym popracować chociaż troszkę nad sylwetką. Nie chodzi tutaj o jak ja to mówię PIERSI KOBIETY I BARY ale o sylwetkę, której nie będę musiał [...]
Witajcie Panowie, Chciałem się Was zapytać czy mieliście styczność z atlasem tego tupu: Atlas Hektor 3 Chciałbym zrzucić trochę tkanki i podbudować trochę mięśnie, a mam taki właśnie sprzęcik. Moje pytanie tkwi w tym jakie serie i ćwiczenia można na tym ćwiczyć aby były jakieś efekty. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam. Zmieniony przez - wojteks13 w [...]