SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na atlasie,

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tomasz1405 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 347
Witajcie Panowie,
Chciałem się Was zapytać czy mieliście styczność z atlasem tego tupu:

Atlas Hektor 3

Chciałbym zrzucić trochę tkanki i podbudować trochę mięśnie, a mam taki właśnie sprzęcik. Moje pytanie tkwi w tym jakie serie i ćwiczenia można na tym ćwiczyć aby były jakieś efekty.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Zmieniony przez - wojteks13 w dniu 2012-12-02 21:00:29

Zmieniony przez - wojteks13 w dniu 2012-12-02 21:01:09

Zmieniony przez - wojteks13 w dniu 2012-12-02 21:01:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Pewnie z linkami masz rację, choć z doświadczenia wiem że te linki wytrzymują na zrywanie ok. 150 kg. Natomiast tempo wykonywania ćwiczeń ma bardzo duże znaczenie, poza tym, dla początkującego wystarczy.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie ten dział , przenoszę do o siłowni po siłowni .

Moje zdanie brzmi , atlas może stać w jakimś większym pokoju jako eksponat , zamiast lampy , szafy itd.....

Ale żeby na tym ćwiczyć chyba żeby pociął na kawałki i zrobił z niego hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 347
Więc nic z tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z zrzuceniem tkanki to nie atlas tylko aeroby i dietka, co mozna na nim robic praktycznie nic, motylki, wyprosty nóg sciąganie drążka, biceps na modlitewniku, triceps, sciąganie linki wyciągu dolnego, ogólnie o lipa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja bym taki atlas odpuścił. Mam podobny i nie ma co na nim ćwiczyć tak naprawdę.
Anubis napisał coś powinieneś uczynić by osiągnąć swój cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 347
no ok, dzięki Panowie, ale mimo wszystko może spotkaliście się gdzieś z jakimiś rozpisanymi planami ćwiczeń na takim atlasie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Kup sobie sztangielki, sztangę, obciążenie, ławkę i stojaki, zdziałasz więcej niż na tym atlasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
J/W same wolne ciężary i masz więcej i lepszej jakości ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Za cenę takiego atlasu masz dobrą siłownię (oczywiście bez cudów) ale nadal lepszą od atlasu i dającą więcej możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 347
No wiem Panowie, ale jeśli już takie coś u mnie stoi to szkoda na strych to wywalać, a nie mam za wiele kasy na kupno ławki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 347
Zaczynam na nim właśnie ćwiczyć ale muszę znaleźć jakiś plan ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Limit własnego ciała

Następny temat

Napalm problem

WHEY premium