Tutaj masz pakiet teoretyki dla poczatkujacego (by Michail): Witaj. Na poczatek poczytaj troszkę, by wiedziec "w czym szum" ODŻYWIANIE: PODSTAWY: I: ORAZ: WALKA Z TŁUSZCZEM: DIETA MASOWA: TRENING: ĆWICZENIA I ZASADY TRENINGOWE: PIERWSZY TRENING: Trening ACT CZYTAJ I PYTAJ
[...] wysiłków- ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE" http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=102412 Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Trening w okresie regeneracyjnym-Cykl ten stosujemy po każdym ciężkim cyklu, np. budowania siły. Jest to czas, w którym dajemy mięśniom trochę potrzebnego im luzu. Czas jego trwania jest ściśle zależny od stopnia intensywności treningów w cyklu poprzedzającym i wynosi od 2 do 4 tygodni. Obciążenia, jakie stosujemy pozwalać mają na swobodne [...]
[...] SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810 Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ Zmieniony przez - Michail w dniu 2003-06-08 13:38:31
Opisz jak deokładnie trenowąłes?Ile czasu? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] przysiady, podciągania itd) izolowane-to te, gdzie pracuje tylko 1 staw-to najprosciej. Kumasz? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
wejdz do atlasu cwiczen. http://kulturystyka.pl/atlas i na pewno znajdziesz cwiocznka jakies dla siebie na przedramiona. I z pewnoscia z tego zylki wyjda ejsli na tym ci zalezy.... ale powiedz mi podoba ci sie oto az tak?
Witaj...Ułóż sam sobie plan potem wrzuć na forum i my go ewentualnie poprawimy jak bede jakies bledy. Ale narazie to zapraszam Cie do lektury http://www.kulturystyka.pl/atlas/ -Tu wszystko masz jak ułożyć plan Pozdrawiam
Znamy: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#triceps PS. "wykonuje inne cw na biceps" o triceps Ci chodziło pewnie z pośpiechu ;p Zmieniony przez - jacekszy0 w dniu 2008-04-30 19:28:59
może spróbuj ćwiczenia takiego jak brzuszki tylko odwrócone - nogi w oparciu o to - tylko ze nogi zapierasz i bierzesz ciezar i bardziej na plaskiej to robisz