Witam!
Mam problem z tym ze gdy uderzam pięściami w np. worek to nadgarstki mi sie zginaja. Czy są ćwiczenia które wzmocnią mięśnie i zapobiegna temu? Chciałbym aby przy uderzaniu moje nadgarstki pozostały stabilne gdyż zmniejsza to sile uderzenia i powoduje lekki ból. Znacie na to jakiś sposób? Z góry dziękuje.
Mam problem z tym ze gdy uderzam pięściami w np. worek to nadgarstki mi sie zginaja. Czy są ćwiczenia które wzmocnią mięśnie i zapobiegna temu? Chciałbym aby przy uderzaniu moje nadgarstki pozostały stabilne gdyż zmniejsza to sile uderzenia i powoduje lekki ból. Znacie na to jakiś sposób? Z góry dziękuje.
Krzysztof Piekarz